Založ si blog

Strašne ho pošlem do pi. . .

Kočnerové slová adresované Hranolový napovedajú, že poniektorí politici sa tohto človeka museli naozaj strašne báť. Nie je vylúčené, že sa ho boja aj naďalej, napriek tomu, že ho strážia v base prísnejšie ako niektorého bossa z mexického drogového kartelu.

Ak je pravda to, čo tvrdia novinári, že Kočner po vražde Kuciaka a Kušnírovej písal správu Zsuzsovej: „Dopi… Bojím sa, že to Hranol neustojí.“ – Tak Hranol naozaj bude musieť vyšetrovateľom ešte veľmi veľa vysvetľovať, aby sa z toho ako tak vykrútil.

Avšak veľmi zaujímavá je aj informácia o Kočnerovej snahe vstúpiť do politiky, keď na registráciu strany Cieľ mu podvodne mala pomáhať získať 10-tisíc podpisov Zsuzsová. Poslal jej nasledovnú správu: „Kali to rieši. On mi včera volal!“ S registráciou strany mal veľké problémy a v svojej ďalšej správe Zsuzovej napísal: „Nebyť Kaliho, tak nám to zamietnu a sme fpi…,“ – po týchto informáciách som si spomenul na Vladimíra Mečiara, ktorý sa len nedávno pochválil tým, že zakladá novú politickú stranu – jej názov síce neprezradil, ale tvrdil, že strana už existuje dva roky a sú v nej ľudia, ktorých mnohí Slováci už poznajú…bolo by to riadne terno, ak by išlo o tú istú stranu.

Ako vidieť zamotané klbko sa pomaličky rozmotáva a napriek vysokým letným horúčavám poniektorým slovenským politikom bude aj bez nich ešte poriadne horúco – a nie je vylúčené, že čo nevidieť sa dozvieme aj meno objednávateľa vraždy Jána Kuciaka.

Zaistili Kičurove zlaté tehličky za pol milióna eur

17.06.2020

Polícia zaistila desiatky zlatých tehličiek za približne pol milióna eur – majú patriť bývalému šéfovi Správy štátnych hmotných rezerv (SŠHR) Kajetánovi Kičurovi a mal ich uložené v bezpečnostnej schránke. – Kičura je obvinený z korupcie a už druhý mesiac je vo väzbe. – Zdroj:pravda.sk – Z čela štátnych hmotných rezerv ho odvolala Matovičova [...]

Tvrdohlavý Matovič!

16.06.2020

Nevolil som pani Čaputovú za prezidentku, ale musím uznať, že právom kritizuje vládu za nedeľné zatváranie obchodov. Prezidentka nepovažuje obmedzenie nedeľného predaja z dôvodu sanitárneho dňa za primerané a dôvodné. – Myslím si to isté, sanitárne opatrenia môžu majitelia prevádzok realizovať kedykoľvek. Počas núdzového stavu sa to ešte dalo tolerovať, ale teraz [...]

Uhrík podal trestné oznámenie na premiéra Matoviča

15.06.2020

Vyzerá to tak, že Uhríkovým vzorom je Blaha strany Smer-sd, obaja sa dokážu zviditeľniť hlúposťami, ktoré vedia pretočiť tak, ako im to v danej chvíli vyhovuje. Spoliehajú sa na to, že sa nájde dostatok čitateľov, ktorí ich tvrdeniam uveria. Uhrík tvrdí, že premiér Igor Matovič považuje nacistickú NSDAP za pozitívny vzor. – Pripomeniem, že Uhrík sa chytil [...]

Juraj Šeliga

Dusno v koalícii. Šeliga: Brzdime a neprilievajme olej do ohňa!

06.07.2020 19:27

„Stojíme pevne za Borisom Kollárom,“ odkázal po poslaneckom klube Peter Pčolinský (Sme rodina). Pre TV Pravda sa vyjadrili aj Juraj Šeliga (Za ľudí) a Anna Zemanová (SaS).

Chorvátsko Voľby Parlamentné

Chorvátsky premiér s „koronou“ víťazstva

06.07.2020 18:08

Parlamentné voľby v Chorvátsku boli predčasné, ale pre šéfa vlády prišli v pravý čas.

pčolinský

Pčolinský: Sme rodina pevne stojí za svojím predsedom

06.07.2020 18:02

V pondelok majú na koaličnej rade hovoriť aj o tom, či Boris Kollár navrhne, aby parlament hlasoval o jeho odvolaní.

Virus Outbreak Switzerland

Švajčiari musia nosiť rúška

06.07.2020 17:00

Švajčiarsko zaviedlo povinné nosenie rúšok v mestskej hromadnej doprave. Úrady doteraz občanom len radili zakrývať si ústa a nos počas dopravnej špičky.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,011
Celková čítanosť: 4258953x
Priemerná čítanosť článkov: 4213x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy