Založ si blog

Strašne ho pošlem do pi. . .

Kočnerové slová adresované Hranolový napovedajú, že poniektorí politici sa tohto človeka museli naozaj strašne báť. Nie je vylúčené, že sa ho boja aj naďalej, napriek tomu, že ho strážia v base prísnejšie ako niektorého bossa z mexického drogového kartelu.

Ak je pravda to, čo tvrdia novinári, že Kočner po vražde Kuciaka a Kušnírovej písal správu Zsuzsovej: „Dopi… Bojím sa, že to Hranol neustojí.“ – Tak Hranol naozaj bude musieť vyšetrovateľom ešte veľmi veľa vysvetľovať, aby sa z toho ako tak vykrútil.

Avšak veľmi zaujímavá je aj informácia o Kočnerovej snahe vstúpiť do politiky, keď na registráciu strany Cieľ mu podvodne mala pomáhať získať 10-tisíc podpisov Zsuzsová. Poslal jej nasledovnú správu: „Kali to rieši. On mi včera volal!“ S registráciou strany mal veľké problémy a v svojej ďalšej správe Zsuzovej napísal: „Nebyť Kaliho, tak nám to zamietnu a sme fpi…,“ – po týchto informáciách som si spomenul na Vladimíra Mečiara, ktorý sa len nedávno pochválil tým, že zakladá novú politickú stranu – jej názov síce neprezradil, ale tvrdil, že strana už existuje dva roky a sú v nej ľudia, ktorých mnohí Slováci už poznajú…bolo by to riadne terno, ak by išlo o tú istú stranu.

Ako vidieť zamotané klbko sa pomaličky rozmotáva a napriek vysokým letným horúčavám poniektorým slovenským politikom bude aj bez nich ešte poriadne horúco – a nie je vylúčené, že čo nevidieť sa dozvieme aj meno objednávateľa vraždy Jána Kuciaka.

SNS si kúpila hlasy dôchodcov

17.09.2019

Dôchodcovia už od 1. januára 2020 nebudú musieť platiť koncesionárske poplatky. Danko sa pochválil, že plní svoje sľuby zo začiatku funkčného obdobia. Teda klobúk dole pred kapitánom, že viac »

Danko sa správa ako keby iba včera nastúpil do vlády

16.09.2019

Pán kapitán a čo ste robili takmer 4 roky, keď až teraz poukazujete na správu, podľa ktorej má Slovensko najslabší výber DPH?! Tvrdíte, že „máme nekoncepčné odmeňovanie v štátnej správe. viac »

Fico rafinovaný plán nepotrebuje

15.09.2019

Média kalkulujú, že Fico má plán na to, ako vládnuť ďalej. Veď nato netreba žiadneho politológa, aby to voliči nevideli, že 7-koalícia zostavená z opozičných strán a nových subjektov viac »

Žilina

Žilina vstúpi do Únie miest Slovenska na začiatku roka 2020

17.09.2019 23:03

Vstup mesta do ÚMS podporilo 23 poslancov, proti nebol nikto.

dieťa, šikana, pedofil, strach, plač

V prípade pohlavného zneužívania by mali súdiť dvoch kňazov

17.09.2019 22:23

K údajnému zneužívaniu došlo na pôde seminára sv. Pia X., inštitúcie nachádzajúcej sa vo Vatikáne.

Spain Politics

Španielsko čakajú štvrté voľby za štyri roky

17.09.2019 21:41, aktualizované: 21:59

Posledné parlamentné voľby sa v Španielsku konali v apríli.

paprikový sprej, kaser

Košické gymnázium evakuovali dva razy

17.09.2019 20:40

Podľa jedného z rodičov študenta, ktorý navštevuje školu, bola do ovzdušia vypustená zatiaľ neznáma dráždivá látka a žiaci a personál školy začali kašľať.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 864
Celková čítanosť: 2558602x
Priemerná čítanosť článkov: 2961x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy