Založ si blog

Zarobil som 2 miliardy na nekresťanských úrokoch

Pán Kiska, keď som si pozrel video na ktorom sa obhajujete, že to nebola Vaša úloha skúmať, či budú mať ľudia na vysoké splátky, že potom ich naháňali exekútori, tak som si povedal, veď prečo stíhajú Kočnera alebo Ruska?! Však aj oni zarábali tak ako im doba umožnila.

Vážení čitatelia, neviem či po prečítaní nasledujúcich riadkov pocítite zlosť, akú som pocítil ja po zhliadnutí videa, ale mňa vyjadrenia pána Kisku poriadne nahnevali a týmito svojimi slovami u mňa potvrdil presvedčenie, že aj on je rovnaký podvodník ako sú napr. Rusko s Kočnerom.

Toto sú slová pána Kisku na videu: „Som naštvaný, som normálne naštvaný, že ľudí začína zaujímať moja podnikateľská minulosť, áno zarobil som skoro 2 miliardy na nekresťanských vysokých úrokoch, no ale taká bola doba, ľudia nemali peniaze, boli chudobní, ale chceli žiť na úrovní, no neponúknite im to za 30 % úrok, peniaze len tak rolovali do našich vačkov. Normálne sme tomu neverili, že až takto sa nám budú skladať na náš majlant. Áno počúvali sme niekedy výhrady, či sa nám to zdá morálne také vysoké úroky, no ale milí moji toto je podnikanie, každý sa rozhoduje slobodne, nebola naša úloha skúmať, či budú mať na vysoké splátky, že potom ľudí naháňali exekútori. Zhabali im majetky, rozpadali sa rodiny, prosím vás toto predsa nebola naša starosť. My sme si na svoje prišli, a keby aj tak, to je predsa dávno za nami, premlčacia doba chápete. Som si dal dosť práce s tým aby sa zabudlo, tak mi to prosím nekazte…“

Toto je aj na videu: youtube Ján Halás‎ Ja som obcan.. (Ak by mal niekto záujem, môže si to vyhľadať.)

PS

Musím však podotknúť, že nemám istotu, či toto video nebolo zmanipulované? Je evidentné, že na videu nie je hlas pána Kisku, takže preto tá neistota. Hlas pána Kisku je pravdepodobne nahradený autorom videa.

PS 2

Ďakujem neznámemu čitateľovi, ktorý dal v debate linck na to video: https://www.youtube.com/watch?v=2NVW4VvOWYY

ešte by som ho rád poprosil, či by mi nenapísal postup, akou formou mám takéto videa vyhľadávať na yutube? (Ak by som ten postup vedel, tak aj ten blog by bol napísaný úplne inakšie, ako je napísaný teraz.)

Koľkých nás nakazia dovolenkári vracajúci sa z Chorvátska? !

31.07.2021

V Chorvátsku je momentálne vyše 1 000 000 turistov, väčšina v troch mestách a niet pochyb, že medzi nimi je hodne Slovákov. Pre chorvátsky turizmus je to nádejné číslo lebo v krajine je o 220 000 ľudí viac ako v rovnakom čase vlani. Viac v tomto zdroji cestovanie.pravda.sk Takže najskôr to môže dopadnúť tak, že o pár dní, (čiže keď sa slovenskí turisti vrátia z [...]

Smrteľne „vážne“ ku covidovým mutáciám

30.07.2021

Aká v poradí je už delta? Koľko tých mutácií ešte bude? Podľa toho, čo sledujem, a ako nás varujú odborníci, že ak sa neprestaneme správať ako stádo, ktorým opoziční politici hýbu tým smerom, ktorý im v danej chvíli vyhovuje, tak podľa mňa to neskončí ani vlnou théta. Ak šírenie covidu 19 a jeho mutácií vzniká práve uvoľňovaním nariadených pravidiel proti [...]

Tisícky vedcov bijú na poplach kvôli klimatickej kríze!

29.07.2021

Dostávame sa na zlomový bod! Musíme podniknúť okamžité kroky v súvislosti s klimatickou krízou. Spravili tak prostredníctvom článku publikovaného v stredu v žurnále BioScience, informuje portál Do „Extrémne klimatické udalosti a vzorce, ktoré sledujeme v niekoľkých uplynulých rokoch – nehovoriac o niekoľkých posledných týždňoch – zdôrazňujú zvýšenú [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,236
Celková čítanosť: 6010531x
Priemerná čítanosť článkov: 4863x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy