Založ si blog

Kiska potrebuje pampersky

A nie prevziať moc. Strana kde sa chce zaradiť ho odmieta a je otázkou času, keď ho začne nenávidieť. Takže na tie pampersky by si Kiska už mal začať zvykať lebo termín odovzdania prez. funkcie sa nezadržateľne blíži a strach z toho, že pôjde do väzenia o to viac narastá.

Už sa objavujú články v ktorých Kisku začínajú posúvať na smetisko slovenských dejín a pritom jeho strana ešte ani neexistuje. Reálny predpoklad je, že Kiska sa kandidátom na premiéra pre nastávajúce voľby nestane. A pochybujem o tom, že sa niekedy premiérom staneJeho motívom zostať v politike sú totiž jeho zločiny z minulosti, a tie chce pôsobením v politike zakrývať.

Kiska nejde do volieb vyhrať. Nato nemá tých 40 % preferencii, ktorými sa ešte nedávno oháňal, že podporujú vznik jeho novej strany, je to mýtus. V skutočnosti, ak má 9 % tak ešte aj tých je veľa. Kiska ide získať voliča, ktorý voliť nechodí, aby odtiahol čo najviac hlasov pronárodnej scéne a posilnil opozičnú koalíciu.

Keď sa pozriem na počet hlasov koľko ich získal v prez. voľbách Harabin, tak mi to vychádza, že Kiska sa nebojí Fica, ale najviac sa bojí Harabina.

Harabin dostal ponuku stať sa tvárou novej politickej strany. Strana nesie názov Hlas ľudu. Ak pred parlamentnými voľbami bude táto strana správne odpálená, tak na Slovensku vybuchne, ako dynamit.

Slováci už 30 rokov veria politikom. Tí sa tvária, ako keby každý z nich bol odborníkom na ekonomiku, energetiku, kultúru či životné prostredie. Ale jeden človek nemôže dokázať tvoriť rozumné rozhodnutia v toľkých oblastiach spoločenského života. Teraz sa terajší prezident a skrachovaná bývalá premiérka búchajú do pŕs, že chcú meniť jednu mafiu za druhú?

Slovensko má dostatok odborníkov, ale ako vidieť v našom štáte rozhodujú peniaze a nie zdravý rozum. 🙁

Popradský „guru“ rozprašuje „fašistom“ mítingy

28.01.2020

Tiež nemám rád fašistov, avšak doposiaľ som nepostrehol, že strana, ktorú označujú fašistickou, je zakázaná. Veľmi ma prekvapilo, že v posledných dňoch sa zviditeľňuje človek, ktorý viac »

Nepodcenila WHO koronavírus?

26.01.2020

Koronavírus zatiaľ WHO nepovažuje za celosvetový problém. 23.1.2020 sa Svetová zdravotnícka organizácia rozhodla (tesnou väčšinou) neoznačiť epidémiu nového koronavírusu v Číne a v niektorých viac »

Premiér vychválil svoju stranu až k nebesám

25.01.2020

Pellegrini prostredníctvom e-mailu realizoval rozhovor pre širokú verejnosť. Na otázku, ktorá sa týka káuz politikov Smeru odpovedal, že „nikto nie je na Slovensku chránenou zverou.“ Musím viac »

Donald Trump

Trump navrhol vznik samostatného palestínskeho štátu

28.01.2020 18:49, aktualizované: 23:16

Navrhuje vznik samostatného palestínskeho štátu a Jeruzalem by mal byť nerozdeleným hlavným mestom Izraela.

bojnice zoo vch

Ako vyzerá karanténa bojnickej zoo?

28.01.2020 18:21

Po úhyne vtákov a uzatvorení zoo Bojnice, sú momentálne ostatné druhy vtáctva pod prísnym dozorom.

Dobré zdravie - január 2020

Svetové výsledky slovenskej lekárky: Zlepšuje život diabetikov jedlom

28.01.2020 18:00

Nenápadná červenovlasá lekárka z Liptovského Mikuláša lieči špeciálne zloženou stravou svojich pacientov s cukrovkou.

nemocnica, zdravotna sestra, zdravotnictvo, sestricka

Na Myjave niekto prestrelil okno čakárne detskej ambulancie aj stenu budovy

28.01.2020 17:51

Jeden projektil vnikol priamo do čakárne, kde v tom čase sedelo niekoľko detí s rodičmi.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 906
Celková čítanosť: 2890500x
Priemerná čítanosť článkov: 3190x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy