Založ si blog

Kiska potrebuje pampersky

A nie prevziať moc. Strana kde sa chce zaradiť ho odmieta a je otázkou času, keď ho začne nenávidieť. Takže na tie pampersky by si Kiska už mal začať zvykať lebo termín odovzdania prez. funkcie sa nezadržateľne blíži a strach z toho, že pôjde do väzenia o to viac narastá.

Už sa objavujú články v ktorých Kisku začínajú posúvať na smetisko slovenských dejín a pritom jeho strana ešte ani neexistuje. Reálny predpoklad je, že Kiska sa kandidátom na premiéra pre nastávajúce voľby nestane. A pochybujem o tom, že sa niekedy premiérom staneJeho motívom zostať v politike sú totiž jeho zločiny z minulosti, a tie chce pôsobením v politike zakrývať.

Kiska nejde do volieb vyhrať. Nato nemá tých 40 % preferencii, ktorými sa ešte nedávno oháňal, že podporujú vznik jeho novej strany, je to mýtus. V skutočnosti, ak má 9 % tak ešte aj tých je veľa. Kiska ide získať voliča, ktorý voliť nechodí, aby odtiahol čo najviac hlasov pronárodnej scéne a posilnil opozičnú koalíciu.

Keď sa pozriem na počet hlasov koľko ich získal v prez. voľbách Harabin, tak mi to vychádza, že Kiska sa nebojí Fica, ale najviac sa bojí Harabina.

Harabin dostal ponuku stať sa tvárou novej politickej strany. Strana nesie názov Hlas ľudu. Ak pred parlamentnými voľbami bude táto strana správne odpálená, tak na Slovensku vybuchne, ako dynamit.

Slováci už 30 rokov veria politikom. Tí sa tvária, ako keby každý z nich bol odborníkom na ekonomiku, energetiku, kultúru či životné prostredie. Ale jeden človek nemôže dokázať tvoriť rozumné rozhodnutia v toľkých oblastiach spoločenského života. Teraz sa terajší prezident a skrachovaná bývalá premiérka búchajú do pŕs, že chcú meniť jednu mafiu za druhú?

Slovensko má dostatok odborníkov, ale ako vidieť v našom štáte rozhodujú peniaze a nie zdravý rozum. 🙁

Rusko vyskúšalo dve strategické rakety

24.08.2019

5.10.2018 som napísal blog: Trump/Putin – dvaja kohúti na jednom smetisku! https://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/05/trump-putin-dvaja-kohuti-na-jednom-smetisku/ - V ňom som okrem iného uviedol viac »

Niektorí Slováci až príliš podceňujú africký mor ošípaných!

24.08.2019

Môže sa im to nebezpečne vypomstiť. Neuvedomujú si totiž, že táto situácia je veľmi vážna. Mor sa šíri míľovými krokmi, ale niektorí občania robia tajne zakáľačky. Mäso a mäsové viac »

Holokaust je správna vec. . .

23.08.2019

1,4 percentá mladých ľudí vo veku 15-20 rokov sa v teste o holokauste vyjadrili, že holokaust je správna vec. Pripomenul som si časy, keď som chodil na základnú školu ja... tiež som nemal rád viac »

Hongkong Čína demonštrácia polícia zásah

Polícia v Hongkongu zatkla počas nočných protestov takmer tri desiatky ľudí

25.08.2019 08:30

Polícia použila slzotvorný plyn po viac ako týždni väčšinou pokojných demonštrácií v tejto bývalej britskej kolónii.

potraviny, zelenina, výživa

V obchode s potravinami sú Česi v hlbokom mínuse, najmä pre dovoz mäsa

25.08.2019 07:17

Ak sa niečo nezmení, bude schodok českého agrárneho obchodu najhorší, mohol by presiahnuť aj vlaňajších rekordných 40 miliárd Kč (1,55 miliardy eur).

pôda, peniaze, eurá

Mor a obchodné vojny menia svet

25.08.2019 07:00

Číňania sa v priebehu jedného týždňa dohodli s Rusmi na dodávkach pšenice a sóje. Predtým trvala príprava takýchto dohôd celé mesiace.

Marian Kočner

Koho nachytajú Kočnerove správy a ktorý politik rozhodne voľby?

25.08.2019 06:00

Od postoja jednej menšej strany môže po budúcoročných voľbách závisieť či sa dostanú k moci súčasné koaličné strany alebo opozícia.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 838
Celková čítanosť: 2438284x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy