Konkláve! ! !

Dá sa očakávať, že v bulvári, ale aj v ďalších iných médiách sa zobrazí množstvo konšpiračných teórii o konci sveta, kým od dnešného dňa zvolia kardináli v Sixtínskej kaplnke svojho nového pápeža.

Aj táto karikatúra nám pekne naznačuje, čo si máme myslieť o konšpiráciách o konci sveta 😀

 

Mnohí si veľmi dobre pamätáme, ako nás tieto média „kŕmili“ kadejakými nezmyselnými teóriami, ktoré nastanú 21.12.2012

Takže naozaj sa nedá vylúčiť, že teraz tieto média zachovajú dôstojné postavenie a nezačnú nás znovu kŕmiť konšpiračnými nezmyslami v podobe toho, že ak napr. bude za pápeža zvolený černoch, tak nastane Armageddon.

Z detstva si matne spomínam, že starí ľudia v tom čase o tom dosť často klebetili a ak ma pamäť neklame, tak sa to vysvetľovalo aj tým, že vo Vatikáne sú na mieste, (na nejakom múre), kde sú maľby doterajších pápežov už voľné iba dve, či tri miesta pre tých nových pápežov a posledným bude černoch, potom vraj bude koniec sveta.

Pokiaľ by som už nejakú dobu na tomto svete neprežil a bol by sa aspoň v mojom prípade na niekoľko desiatok rokov život zastavil, tak by som sa určite v strachu modlieval, že ten koniec sveta je už na dosah, ale ak triezvo uvažujem, tak som presvedčený o tom, že ak skutočne hrozí nejaký Armageddon, tak to bude ten, ktorí sa pripravuje v Severnej Kórei!!!

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Russia Victory Day

Tri otázky o Ficovi v Moskve. Koho zo Smeru vezme so sebou? Kadiaľ po blokáde Baltov poletí? Koho na oslavách stretne?

20.04.2026 21:54

Slovenský premiér asi bude počas dňa osláv rokovať s ruským lídrom Vladimirom Putinom.

Rakúsko SR ČR detská výživa HiPP kontaminácia jed

Slovensko reaguje na nález jedu v detskej výžive: Hlavná hygienička nariadila rozsiahle kontroly

20.04.2026 21:46

Ak úrady nájdu produkty označené bielou nálepkou s červeným krúžkom či s poškodeným obalom, zaistia ich a odovzdajú polícii.

mimoriadne1, mim1, smrť, úmrtie, zomrel, sviečka, kahanec

Vo veku 90 rokov zomrela dramaturgička Gabriela Kopicová

20.04.2026 21:00

Roky pôsobila v redakciách zábavy a pre deti a mládež.

Boris Susko

Suskov rezort pripravuje novelu exekučného poriadku. Exekučná činnosť je kontrolovaná

20.04.2026 20:44

Rezort reagoval na vyjadrenia komory exekútorov.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 8205286x
Priemerná čítanosť článkov: 5570x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy