Pán Slota, je možné, že SNS by sa k výkonnej moci dostala, ale iba bez Vás

Miesto toho, aby Slota čo najskôr prepustil predsednícke kreslo niekomu schopnejšiemu vo svojej strane, tak teraz sa chce zubami nechtami udržať v tomto kresle čo najdlhšie a do marcových volieb prichádza so svojim programovým memorandom v ktorom predsedníctvo SNS schválilo tézy volebného programu a ktorým sľubujú svojim voličom zdravý sedliacky rozum v kombinácii s odbornosťou.
Ján Slota je presvedčený o tom, že SNS je schopná v marcových voľbách uhrať aj dvojciferný výsledok.
SNS  svojim programovým memorandom sľubuje vysporiadanie sa s cigánskou otázkou a bude robiť všetko preto, aby dôchodcovia mali navýšené dôchodky minimálne o 100 Eur, ale nebudú to mať takí ľudia, čo celý život nič nerobili. (Pochopiteľne všetkým nám je jasné, ktorých ľudí mali týmto vyjadrením na mysli.)
Nedá mi, aby som sa pána Slotu takto verejne nespýtal, čo robil vtedy, keď bol dlhé roky pri moci spolu s V. Mečiarom vo vládnom kabinete?
Prečo už vtedy nerobil tie opatrenia, ktorými sa chce prezentovať teraz pred svojimi voličmi?
Teraz SNS jednoznačne vyhlasuje, že ak sa z ich strany dostane do parlamentu väčší počet poslancov, prípadne sa zúčastnia výkonnej moci, tak nikdy nepodporia eurozónu a pripravia sa na bod B tj. na prechod k národnej mene.
Foto: PRAVDA

Na dnešnej tlačovke na TA3 pán Slota výrazne pripomenul to, že tu na Slovensku sa dlhé desaťročia s Cigánmi a problémami s týmto etnikom nikto vážne nezaoberal. Veď týmto vyjadrením iba  potvrdil to, že ani jeho strana, kým bola vo vláde s týmto problémom nič nerobila a teraz pred voľbami SNS tvrdí, že je za podstatne tvrdšie postihovanie nezodpovedných cigánskych rodičov, lebo tie milióny a milióny , ktoré sa dali z európskych fondov a s prostriedkov vlády na toto etnikum sa roztopili ako lanský sneh a že praktický ani nikto nevie kde tie peniaze skončili.
Najviac som sa pobavil na tom, že SNS sľubuje svojim voličom zníženie rovnej dane z dnešných 19 % na 16 % a týmto vraj každý občan ušetrí ročne priemerne 300 Eur. Som zvedaví ako chcú teraz v čase krízy toto dosiahnuť?
Už teraz si dovolím tvrdiť, že pokiaľ bude Ján Slota predsedom SNS, tak táto strana skončí na smetisku dejín, tak ako skončila ĽS HZDS.

 

Ficove referendum skončilo fiaskom

22.01.2023

Už takmer pred 2 rokmi som sa vyjadril, že vládnutie OĽaNO skončí predčasnými voľbami! Prekvapilo ma, že opozícia nespravila viac opatrení k tomu, aby predčasné voľby boli oveľa skôr. Veď len hlúposti koľké narobili Matovič so Sulíkom – už tie bohato stačili k povaleniu vlády. Dobrým príkladom je fakt, že kvôli ich unáhleným opatreniam proti Covidu prišlo [...]

S podvodníkmi sa na Slovensku roztrhlo vrece!

15.11.2022

V dnešnom denníku Pravda ma zaujal tento článok „Podvodníci sú prefíkaní. Takto vás budú presviedčať, že máte problém s bankovým účtom“ – autor článku vyzýva obzvlášť dôchodcov aby nenaleteli podvodníkom. „Podvodníci pracujú s emóciami, a tak sa snažia vo vás vyvolať pocit naliehavosti. Nechýba im vynaliezavosť a sú dobre zorganizovaní. Môže sa [...]

Študenti zabíjali sekerou!

13.11.2022

Aj v Česku prežili podobnú hrôzu útoku so sekerou, aká sa odohrala v Strednej odbornej škole v Novákoch. „Študent Strednej priemyselnej školy chemickej v Pardubiciach tam najprv nastražil výbušný systém a potom utiekol do iného mesta, kde sekerou zabil náhodného okoloidúceho. Keď ho dolapila polícia, otrávil sa.“ Zdroj hroza-v-cesku-student-zabijal-sekerou V článku [...]

Vladimir Putin

Putin: Kyjev sa rozhodol dodať vojne nový rozmer. Zelenskyj hlási úspechy na fronte

01.06.2026 23:49

Ruský vodca narážal na útoky v Starobiľsku a Heničesku.

Trump Military / Army soldiers /

Trump chcel vylúčiť transrodových vojakov z armády. Súd jeho postup zmietol zo stola

01.06.2026 23:19

V reakcii na prezidentov dekrét vydal minister obrany Pete Hegseth smernicu.

Mette Frederiksenová

Dánsko bude mať novú menšinovú vládu. Premiérkou zostáva Frederiksenová

01.06.2026 22:40

Vďaka dohode si zaistila už tretie po sebe idúce funkčné obdobie na poste predsedníčky vlády.

Migration France

Deportačné centrá mimo EÚ sú bližšie k realite. Únia dosiahla predbežnú dohodu

01.06.2026 21:41, aktualizované: 22:03

Vyjednávači europarlamentu a členských štátov únie hlásia predbežnú dohodu.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 8277162x
Priemerná čítanosť článkov: 5619x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy