Založ si blog

Zarobil som 2 miliardy na nekresťanských úrokoch

Pán Kiska, keď som si pozrel video na ktorom sa obhajujete, že to nebola Vaša úloha skúmať, či budú mať ľudia na vysoké splátky, že potom ich naháňali exekútori, tak som si povedal, veď prečo stíhajú Kočnera alebo Ruska?! Však aj oni zarábali tak ako im doba umožnila.

Vážení čitatelia, neviem či po prečítaní nasledujúcich riadkov pocítite zlosť, akú som pocítil ja po zhliadnutí videa, ale mňa vyjadrenia pána Kisku poriadne nahnevali a týmito svojimi slovami u mňa potvrdil presvedčenie, že aj on je rovnaký podvodník ako sú napr. Rusko s Kočnerom.

Toto sú slová pána Kisku na videu: „Som naštvaný, som normálne naštvaný, že ľudí začína zaujímať moja podnikateľská minulosť, áno zarobil som skoro 2 miliardy na nekresťanských vysokých úrokoch, no ale taká bola doba, ľudia nemali peniaze, boli chudobní, ale chceli žiť na úrovní, no neponúknite im to za 30 % úrok, peniaze len tak rolovali do našich vačkov. Normálne sme tomu neverili, že až takto sa nám budú skladať na náš majlant. Áno počúvali sme niekedy výhrady, či sa nám to zdá morálne také vysoké úroky, no ale milí moji toto je podnikanie, každý sa rozhoduje slobodne, nebola naša úloha skúmať, či budú mať na vysoké splátky, že potom ľudí naháňali exekútori. Zhabali im majetky, rozpadali sa rodiny, prosím vás toto predsa nebola naša starosť. My sme si na svoje prišli, a keby aj tak, to je predsa dávno za nami, premlčacia doba chápete. Som si dal dosť práce s tým aby sa zabudlo, tak mi to prosím nekazte…“

Toto je aj na videu: youtube Ján Halás‎ Ja som obcan.. (Ak by mal niekto záujem, môže si to vyhľadať.)

PS

Musím však podotknúť, že nemám istotu, či toto video nebolo zmanipulované? Je evidentné, že na videu nie je hlas pána Kisku, takže preto tá neistota. Hlas pána Kisku je pravdepodobne nahradený autorom videa.

PS 2

Ďakujem neznámemu čitateľovi, ktorý dal v debate linck na to video: https://www.youtube.com/watch?v=2NVW4VvOWYY

ešte by som ho rád poprosil, či by mi nenapísal postup, akou formou mám takéto videa vyhľadávať na yutube? (Ak by som ten postup vedel, tak aj ten blog by bol napísaný úplne inakšie, ako je napísaný teraz.)

USA stavajú v Poľsku základne a rúbu chránené lesy

27.04.2019

Američania kašľú na osobitne chránené prírodné parky a krajinný park Powidz, registrovaný v Európskej únii ničia a nerešpektujú pravidlá! Americká armáda obrátila miestnych obyvateľov viac »

Ochranka Čaputovej je politizácia polície

23.04.2019

Tak Čaputová požiadala o výmenu členov svojej ochranky a bezpečnostný analytik Milan Žitný hovorí o politizácii polície, ich odchod odsúhlasilo ministerstvo vnútra. Čaputová nebola spokojná viac »

Zabil viac ako 5000 slonov, ale necíti sa vinný

22.04.2019

Dokonca sa ešte chváli tým, že je to preňho vzrušujúce. Hovorím o trofejnom lovcovi, ktorý tvrdí, že zabil viac ako 5 000 slonov a 50 hrochov. Hovorí, že vôbec nič neľutuje a nehanbí za viac »

Švajčiarsko / držba zbraní / korporácie /

Švajčiari rozhodujú v referendách o zbraniach a zrušení úľav pre korporácie

19.05.2019 10:12

Švajčiarski voliči hlasujú v nedeľu v dvoch referendách o tom, či zaviesť prísnejšie pravidlá pre vlastníctvo zbraní a či zrušiť daňové úľavy pre medzinárodné korporácie.

voľby, Vallo

Vallo mení poplatky. Bratislavčan si dve hodiny parkovania môže priplatiť

19.05.2019 09:42

Bratislavčania dostanú na výber. Za parkovanie zaplatia v meste mimo svojej zóny všade, ale ročná karta bude za 39 eur. Za 10 eur navyše dve hodiny zdarma.

Taliansko / migranti /

Humanitárna loď s migrantmi vstúpila napriek zákazu do talianskych teritoriálnych vôd

19.05.2019 09:16

Organizácia v sobotu informovala, že porušila zákaz z humanitárnych dôvodov a plavidlo smeruje k ostrovu Lampedusa.

Priemyselná zóna v Kežmarku

Nemecká Mubea začala s výstavbou závodu v Kežmarku

19.05.2019 09:11

V Kežmarku sa už začalo s výstavbou závodu nemeckej spoločnosti Mubea, ktorý sa bude zameriavať na výrobu automobilových a náhradných dielov.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 783
Celková čítanosť: 2206143x
Priemerná čítanosť článkov: 2818x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy