Založ si blog

Drahí veriaci, suspendujte cirkev!

Rímskokatolíci, ak máte ešte aspoň štipku zdravého rozumu, mali by ste sa nim riadiť a nepodriaďovať sa chorému systému vašich duchovných otcov, ktorí podporujú odpornú pedofíliu.

Veď je to najväčšia nehoráznosť, keď z ich radov sa jeden kňaz verejne odvážil kritizovať celibát duchovných, že je potrebné celibát zrušiť, tak cirkev miesto toho, aby sa s týmto problémom začala vážne zaoberať – tohto človeka jednoducho suspendovala.

„Trest suspenzie znamená, že dotyčná osoba naďalej ostáva kňazom, ale nemôže verejne vykonávať kňazskú službu, teda napríklad sláviť omše a vysluhovať sviatosti“. Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/485246/

Tak duchovní o ktorých je známe, že mali pedofilné sklony a zneuctievali mladistvých, tí si v pohode môžu naďalej vykonávať bohoslužby a mladý kňaz, ktorý sa chystal opustiť cirkev a chcel si založiť rodinu, napriek tomu, že ho kňazstvo napĺňa, tak toho jednoducho suspendovali. (Zvrátenosť najväčšieho kalibru). 🙁

Mladý kňaz vo svojej obhajobe uviedol, že: „cirkev by za kňazov mala vysväcovať aj ženatých mužov lebo celibát nie je pre všetkých a dobrým kňazom môže byť aj muž s manželkou a deťmi.“

Dovolím si tvrdiť, že tejto zvrátenosti v rímskokatolíckej cirkvi musí mať už plné zuby aj samotný pán Boh na nebesiach a nie iba ľudia, ktorí majú ešte aspoň štipku zdravého rozumu.

Aj táto mladá srna verila, že vodiči sú ohľaduplní....

Aj táto mladá srna verila, že vodiči sú ohľaduplní….

Vodič, ktorý ju zrazil mal toľko drzosti, že ju ešte vhodil do priekopy, miesto toho, aby zavolal správcovi, žeby si túto obeť prišiel odviezť...

Vodič, ktorý ju zrazil mal toľko drzosti, že ju ešte vhodil do priekopy, miesto toho, aby zavolal správcovi, žeby si túto obeť prišiel odviezť…

Stalo sa to minulý týždeň - zhruba dva kilometre pred Hýľovom - na úseku o ktorom je všeobecne známe, že tadiaľto srny často migrujú.

Stalo sa to minulý týždeň – zhruba dva kilometre pred Hýľovom – na úseku o ktorom je všeobecne známe, že tadiaľto srny často migrujú.

Kiska, pozemkový podvodník

15.12.2018

Takže sme opäť o niečo múdrejší. Denník PRAVDA prišiel s informáciou, že Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov. „Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove viac »

Aký to paradox, obec Hýľov má za humnami

14.12.2018

... vodnú nádrž s pitnou vodou, ktorou sa desiatky rokov zásobovali celé Košice a teraz takmer sedem rokov tam niektoré rodiny bojujú s nedostatkom pitnej vody. A situácia s nedostatkom vody z viac »

Ficovi chýbajú už iba boxerské rukavice

14.12.2018

S boxerskými rukavicami bude presnou kópiou V. Mečiara. Keď Mečiar bol premiérom a keď mu niektorí novinári položili otázky na telo, tak jeho reakcie boli v tomto štýle: Ty, keď Ti jednu viac »

Mochovce, elektráreň

Tretí blok Mochoviec podstúpi dôležitú skúšku

16.12.2018 13:45

Slovenské elektrárne pokračovali s dostavbou tretieho a štvrtého bloku Atómovej elektrárne Mochovce aj počas jesenných dní.

Kažimír

Kažimír: Vyrovnaný rozpočet si môžeme dovoliť aj s istými rezervami

16.12.2018 13:21

Víťazmi rozpočtu na rok 2019 sú podľa ministra financií rezort obrany a zdravotníctva.

Pavel Brunovský

Vo veku 84 rokov zomrel matematik Pavel Brunovský

16.12.2018 12:48

Matematik a vysokoškolský pedagóg, profesor Brunovský zomrel po ťažkej chorobe.

mäso, nákupy, hydina, supermarket

VIDEO: Lesk a bieda potravín, zahraničné valcujú domáce

16.12.2018 12:00

Obchod s potravinami čaká zlatý vianočný týždeň. A práve teraz sa ukazuje lesk aj bieda ponúkaných potravín - prevahu majú dovážané výrobky nad domácimi.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 700
Celková čítanosť: 1624323x
Priemerná čítanosť článkov: 2320x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy