Založ si blog

Drahí veriaci, suspendujte cirkev!

Rímskokatolíci, ak máte ešte aspoň štipku zdravého rozumu, mali by ste sa nim riadiť a nepodriaďovať sa chorému systému vašich duchovných otcov, ktorí podporujú odpornú pedofíliu.

Veď je to najväčšia nehoráznosť, keď z ich radov sa jeden kňaz verejne odvážil kritizovať celibát duchovných, že je potrebné celibát zrušiť, tak cirkev miesto toho, aby sa s týmto problémom začala vážne zaoberať – tohto človeka jednoducho suspendovala.

„Trest suspenzie znamená, že dotyčná osoba naďalej ostáva kňazom, ale nemôže verejne vykonávať kňazskú službu, teda napríklad sláviť omše a vysluhovať sviatosti“. Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/485246/

Tak duchovní o ktorých je známe, že mali pedofilné sklony a zneuctievali mladistvých, tí si v pohode môžu naďalej vykonávať bohoslužby a mladý kňaz, ktorý sa chystal opustiť cirkev a chcel si založiť rodinu, napriek tomu, že ho kňazstvo napĺňa, tak toho jednoducho suspendovali. (Zvrátenosť najväčšieho kalibru). 🙁

Mladý kňaz vo svojej obhajobe uviedol, že: „cirkev by za kňazov mala vysväcovať aj ženatých mužov lebo celibát nie je pre všetkých a dobrým kňazom môže byť aj muž s manželkou a deťmi.“

Dovolím si tvrdiť, že tejto zvrátenosti v rímskokatolíckej cirkvi musí mať už plné zuby aj samotný pán Boh na nebesiach a nie iba ľudia, ktorí majú ešte aspoň štipku zdravého rozumu.

Aj táto mladá srna verila, že vodiči sú ohľaduplní....

Aj táto mladá srna verila, že vodiči sú ohľaduplní….

Vodič, ktorý ju zrazil mal toľko drzosti, že ju ešte vhodil do priekopy, miesto toho, aby zavolal správcovi, žeby si túto obeť prišiel odviezť...

Vodič, ktorý ju zrazil mal toľko drzosti, že ju ešte vhodil do priekopy, miesto toho, aby zavolal správcovi, žeby si túto obeť prišiel odviezť…

Stalo sa to minulý týždeň - zhruba dva kilometre pred Hýľovom - na úseku o ktorom je všeobecne známe, že tadiaľto srny často migrujú.

Stalo sa to minulý týždeň – zhruba dva kilometre pred Hýľovom – na úseku o ktorom je všeobecne známe, že tadiaľto srny často migrujú.

Máte našich 700 rukojemníkov, prosím zbombardujeme vás!

20.10.2018

Za necelých 24 hodín letecké útoky koalície vedenej Spojenými štátmi pripravili o život aj 32 civilistov. K útoku došlo v oblastiach kontrolovaných organizáciou Daeš na východe Sýrie. Čo viac »

Organizácia Islamský štát zajala 700 rukojemníkov

19.10.2018

Čo sa tí extrémisti z organizácie Islamský štát množia ako potkany? To nedáva logiku, veď za posledné roky Američania a Rusi zvrhli stovky ton bômb a stále čítame, že tých extrémistov viac »

Takže predsa len to bola mafia, ktorá odstránila Kuciaka

18.10.2018

Bola to Kočnerová mafia, ktorá pripravila o život Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Stále hovorím o tom: Kto konkrétne novinára zabil a kto to financoval?? Nepochybujem však o tom, že v tom viac »

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

Holandsko EÚ Kok expremiér úmrtie

Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok

20.10.2018 19:51

Po skončení politickej kariéry bol oficiálnym lobistom Európskej únie.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 665
Celková čítanosť: 1499737x
Priemerná čítanosť článkov: 2255x

Autor blogu

Odkazy