Založ si blog

Skripaľa otrávili Rusi

USA už majú nachystané sankcie voči Rusku. Chcú ich uplatniť koncom augusta. Avšak aspoň zatiaľ nemajú žiadne dôkazy, že nervovo paralytický jed novičok použilo Rusko proti ruskému agentovi Sergejovi Skripaľovi a jeho dcére Julii. (K udalosti došlo v marci tohto roku v juhoanglickom Salisbury a britské tajne služby z útoku proti Skripaľovcom obviňujú Rusko).

Čo ak v tej plastovej ampulke je takisto novičok?

Čo ak v tej plastovej ampulke je takisto novičok?

Pripravené sú dve fázy sankcií. „Druhá bude nasledovať po 3 mesiacoch, ak Rusko neposkytne záruky, že nabudúce chemické alebo biologické zbrane nepoužije.“

Druhá fáza sankcií by znížila úroveň diplomatických stykov a zakázala by ruskej leteckej spoločnosti Aeroflot prevádzkovať lety do USA a tým by zastavila všetku obchodnú výmenu.

Zdroj: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/479749-usa-potvrdili/

Našiel som to dnes ráno počas venčenia psa

Našiel som to dnes ráno počas venčenia psa

Zhodou okolnosti som dnes ráno počas venčenia mojej feny našiel v tráve pohodenú plastovú ampulku s obsahom zvláštnej tekutiny. Doposiaľ som nič také nikde a nikdy nevidel. A tak ma napadlo, čo ak tí zlí Rusi už takýmto spôsobom rozhadzujú takéto ampulky aj na Slovensku?! 🙂

Myslím si, že naše ministerstvo zahraničných veci by malo okamžite konať a malo by podporiť USA aby tie sankcie voči Rusku, čo najskôr urýchlili. Dôkaz o novičoku síce nemám, ale čo ak to novičok naozaj je? 🙂

21. August – okupačný šesťdesiatýôsmy

19.08.2018

Dá sa povedať, že som bol jedným z prvých ľudí, ktorí sme zostali v nemom úžase a nechápali sme čo sa deje, keď popri nás už od skorého rána tiahli dlhé kolóny sovietskych tankov, obrnených viac »

Ak nepriateľa nemáme, tak si ho vytvoríme

18.08.2018

Pentagón sa nepoučil z predošlých vojen v Iraku, ktorý podozrievali z toho, že vyrába a vlastní chemické zbrane, teraz sa zamerali na Čínu a hoci nemajú dôkazy, tak používajú formulku: viac »

Ešteže aspoň novinári nezabudli na Jána Kuciaka

17.08.2018

21.8.2018 bude 6 mesiacov, čo zastrelili Jána Kuciaka a jeho snúbenicu. Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/480775/ - 4 dni pred smutným polročným dátumom - denník PRAVDA zverejnil vyhlásenie viac »

stíhačky, Sýria

Americké sily z Iraku neodídu, 'dokým nestabilizujú' situáciu v krajine

19.08.2018 22:02

USA ostanú v Iraku tak dlho, ako to bude potrebné, aby pomohli stabilizovať regióny, uviedol hovorca medzinárodnej koalície.

zrútenie most USA Miami

840. Toľko mostov sa môže zrútiť vo Francúzsku v najbližších rokoch, ukázal audit

19.08.2018 20:14

Audit zadaný francúzskou vládou ukázal, že približne 840 mostov na území tejto krajiny je vážne poškodených a v najbližších rokoch hrozí ich zrútenie.

pocasie, teplo, mesto

Slovensko čakajú ďalšie horúce dni, meteorológovia vydali výstrahy

19.08.2018 19:48

Horúčavy potrápia Slovensko aj budúci týždeň.

Irán očami cyklocestovateľa, Oliver a Janka - cycle2inspire

Je to snaha o prevrat a neuspeje, komentuje Teherán americkú 'akčnú skupinu'

19.08.2018 19:08

Akčná skupina, ktorú vytvorila vláda USA na koordináciu svojej politiky voči Teheránu, nezvrhne iránsku vládu, uviedol v iránsky minister zahraničných vecí.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 639
Celková čítanosť: 1367079x
Priemerná čítanosť článkov: 2139x

Autor blogu

Odkazy