Založ si blog

Skripaľa otrávili Rusi

USA už majú nachystané sankcie voči Rusku. Chcú ich uplatniť koncom augusta. Avšak aspoň zatiaľ nemajú žiadne dôkazy, že nervovo paralytický jed novičok použilo Rusko proti ruskému agentovi Sergejovi Skripaľovi a jeho dcére Julii. (K udalosti došlo v marci tohto roku v juhoanglickom Salisbury a britské tajne služby z útoku proti Skripaľovcom obviňujú Rusko).

Čo ak v tej plastovej ampulke je takisto novičok?

Čo ak v tej plastovej ampulke je takisto novičok?

Pripravené sú dve fázy sankcií. „Druhá bude nasledovať po 3 mesiacoch, ak Rusko neposkytne záruky, že nabudúce chemické alebo biologické zbrane nepoužije.“

Druhá fáza sankcií by znížila úroveň diplomatických stykov a zakázala by ruskej leteckej spoločnosti Aeroflot prevádzkovať lety do USA a tým by zastavila všetku obchodnú výmenu.

Zdroj: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/479749-usa-potvrdili/

Našiel som to dnes ráno počas venčenia psa

Našiel som to dnes ráno počas venčenia psa

Zhodou okolnosti som dnes ráno počas venčenia mojej feny našiel v tráve pohodenú plastovú ampulku s obsahom zvláštnej tekutiny. Doposiaľ som nič také nikde a nikdy nevidel. A tak ma napadlo, čo ak tí zlí Rusi už takýmto spôsobom rozhadzujú takéto ampulky aj na Slovensku?! 🙂

Myslím si, že naše ministerstvo zahraničných veci by malo okamžite konať a malo by podporiť USA aby tie sankcie voči Rusku, čo najskôr urýchlili. Dôkaz o novičoku síce nemám, ale čo ak to novičok naozaj je? 🙂

Máte našich 700 rukojemníkov, prosím zbombardujeme vás!

20.10.2018

Za necelých 24 hodín letecké útoky koalície vedenej Spojenými štátmi pripravili o život aj 32 civilistov. K útoku došlo v oblastiach kontrolovaných organizáciou Daeš na východe Sýrie. Čo viac »

Organizácia Islamský štát zajala 700 rukojemníkov

19.10.2018

Čo sa tí extrémisti z organizácie Islamský štát množia ako potkany? To nedáva logiku, veď za posledné roky Američania a Rusi zvrhli stovky ton bômb a stále čítame, že tých extrémistov viac »

Takže predsa len to bola mafia, ktorá odstránila Kuciaka

18.10.2018

Bola to Kočnerová mafia, ktorá pripravila o život Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Stále hovorím o tom: Kto konkrétne novinára zabil a kto to financoval?? Nepochybujem však o tom, že v tom viac »

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

Holandsko EÚ Kok expremiér úmrtie

Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok

20.10.2018 19:51

Po skončení politickej kariéry bol oficiálnym lobistom Európskej únie.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 665
Celková čítanosť: 1499678x
Priemerná čítanosť článkov: 2255x

Autor blogu

Odkazy