Založ si blog

Riško a kto bude Ivetke držať balónik?

10834875-schodza-parlamentu

Toto džentlmeni nerobia, aby sa k dáme len tak zrazu z ničoho nič otočili chrbtom. Všetci sme videli ako si jej dohováral rande do uška a? Čo sa stalo Ivetka Ti odmietla dať? Veď nie si ani prvý ani posledný, tak čo sa hneď nadúvaš?!

Je tam toho, čo na tom, že sa koaličná kríza nerozlúskla, veď preto sa hneď nemusíš nadúvať, že Tvoja saska opusti vládne koryto.

Veď ešte neuplynuli ani tri mesiace po vzniku vášho zlepenca a Ty už hrozíš takou malichernosťou, že nakoniec vladárstvo vyústi do rozpadu.

Ivetka žiada odvolať akéhosi prebytočného tajomníka z akéhosi vôbec nedôležitého ministerst.. (oj pomýlil som sa) miništranstva a Ty už, hrozíš odchodom z Augiašovho chlieva. Všetci chápeme, že svojich priateľov z vlastnej strany je lepšie držať pokope, ale vieš, každá žena raz povolí, len to chce trpezlivosť. Veď aj z vlastnej skúsenosti Ti môžem potvrdiť, že pred 35 rokmi som takmer štyri mesiace chodil s krásavicou, ktorú mi závidelo celé mesto, a keby ľudia vedeli, že ja som si ani neškrtol, tak by pochopili, že mi nebolo, čo závidieť. Ale po štyroch mesiacoch moja „Ivetka“ dospela k názoru, že je to úplne jedno, kto porýľuje jej malú záhradôčku a potom sa mi priznala, že aká bola hlúpa, lebo pochopila o čo počas tých štyroch mesiacov prišla.

Takže ešte vydrž jeden mesiac, lebo potom si naozaj začnem namýšľať, že mám veštecké schopnosti, lebo ja som totiž verejne prehlasoval, že vy spolu nevydržíte ani 100 dní!

Rusko vyskúšalo dve strategické rakety

24.08.2019

5.10.2018 som napísal blog: Trump/Putin – dvaja kohúti na jednom smetisku! https://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/05/trump-putin-dvaja-kohuti-na-jednom-smetisku/ - V ňom som okrem iného uviedol viac »

Niektorí Slováci až príliš podceňujú africký mor ošípaných!

24.08.2019

Môže sa im to nebezpečne vypomstiť. Neuvedomujú si totiž, že táto situácia je veľmi vážna. Mor sa šíri míľovými krokmi, ale niektorí občania robia tajne zakáľačky. Mäso a mäsové viac »

Holokaust je správna vec. . .

23.08.2019

1,4 percentá mladých ľudí vo veku 15-20 rokov sa v teste o holokauste vyjadrili, že holokaust je správna vec. Pripomenul som si časy, keď som chodil na základnú školu ja... tiež som nemal rád viac »

Donald Trump

Johnson je tým 'správnym mužom' pre brexit, tvrdí Trump

25.08.2019 10:06

Americký prezident na stretnutí avizoval, že Spojené štáty a Británia spolu uzavrú "veľmi veľkú obchodnú dohodu".

jana wrede, doktorka, detva, pediater,

V Austrálii lietala za pacientmi vrtuľníkom, teraz bude liečiť v Detve

25.08.2019 10:00

Lekárka Janka Wrede žila u protinožcov pätnásť rokov. Po narodení dcérky sa rozhodla vrátiť domov.

Hongkong Čína demonštrácia polícia zásah

Polícia v Hongkongu zatkla počas nočných protestov takmer tri desiatky ľudí

25.08.2019 08:30

Polícia použila slzotvorný plyn po viac ako týždni väčšinou pokojných demonštrácií v tejto bývalej britskej kolónii.

potraviny, zelenina, výživa

V obchode s potravinami sú Česi v hlbokom mínuse, najmä pre dovoz mäsa

25.08.2019 07:17

Ak sa niečo nezmení, bude schodok českého agrárneho obchodu najhorší, mohol by presiahnuť aj vlaňajších rekordných 40 miliárd Kč (1,55 miliardy eur).

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 838
Celková čítanosť: 2438728x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy