Založ si blog

Riško a kto bude Ivetke držať balónik?

10834875-schodza-parlamentu

Toto džentlmeni nerobia, aby sa k dáme len tak zrazu z ničoho nič otočili chrbtom. Všetci sme videli ako si jej dohováral rande do uška a? Čo sa stalo Ivetka Ti odmietla dať? Veď nie si ani prvý ani posledný, tak čo sa hneď nadúvaš?!

Je tam toho, čo na tom, že sa koaličná kríza nerozlúskla, veď preto sa hneď nemusíš nadúvať, že Tvoja saska opusti vládne koryto.

Veď ešte neuplynuli ani tri mesiace po vzniku vášho zlepenca a Ty už hrozíš takou malichernosťou, že nakoniec vladárstvo vyústi do rozpadu.

Ivetka žiada odvolať akéhosi prebytočného tajomníka z akéhosi vôbec nedôležitého ministerst.. (oj pomýlil som sa) miništranstva a Ty už, hrozíš odchodom z Augiašovho chlieva. Všetci chápeme, že svojich priateľov z vlastnej strany je lepšie držať pokope, ale vieš, každá žena raz povolí, len to chce trpezlivosť. Veď aj z vlastnej skúsenosti Ti môžem potvrdiť, že pred 35 rokmi som takmer štyri mesiace chodil s krásavicou, ktorú mi závidelo celé mesto, a keby ľudia vedeli, že ja som si ani neškrtol, tak by pochopili, že mi nebolo, čo závidieť. Ale po štyroch mesiacoch moja „Ivetka“ dospela k názoru, že je to úplne jedno, kto porýľuje jej malú záhradôčku a potom sa mi priznala, že aká bola hlúpa, lebo pochopila o čo počas tých štyroch mesiacov prišla.

Takže ešte vydrž jeden mesiac, lebo potom si naozaj začnem namýšľať, že mám veštecké schopnosti, lebo ja som totiž verejne prehlasoval, že vy spolu nevydržíte ani 100 dní!

USA stavajú v Poľsku základne a rúbu chránené lesy

27.04.2019

Američania kašľú na osobitne chránené prírodné parky a krajinný park Powidz, registrovaný v Európskej únii ničia a nerešpektujú pravidlá! Americká armáda obrátila miestnych obyvateľov viac »

Ochranka Čaputovej je politizácia polície

23.04.2019

Tak Čaputová požiadala o výmenu členov svojej ochranky a bezpečnostný analytik Milan Žitný hovorí o politizácii polície, ich odchod odsúhlasilo ministerstvo vnútra. Čaputová nebola spokojná viac »

Zabil viac ako 5000 slonov, ale necíti sa vinný

22.04.2019

Dokonca sa ešte chváli tým, že je to preňho vzrušujúce. Hovorím o trofejnom lovcovi, ktorý tvrdí, že zabil viac ako 5 000 slonov a 50 hrochov. Hovorí, že vôbec nič neľutuje a nehanbí za viac »

bitcoin, mena, virtuálna

Niektorí analytici sú nadšení z bitcoinu, veštia mu 20-tisícovú hodnotu

19.05.2019 11:06

Kryptomena bitcoin pokračuje v raste a za uplynulé dva mesiace zdvojnásobila svoju hodnotu.

S-400 /

Turecko a Rusko budú spoločne vyrábať systém protivzdušnej obrany S-500, vyhlásil Erdogan

19.05.2019 10:46

Erdogan taktiež zdôraznil, že Turecko sa nestiahne z dohody o nákupe ruských systémov S-400.

Žilina

Mesto Žilina vyhlásilo v súvislosti s nočným požiarom mimoriadnu situáciu

19.05.2019 10:27, aktualizované: 11:15

Informáciu potvrdila Katarína Gazdíková, vedúca odboru tlačového a zahraničných vecí Mestského úradu v Žiline.

Švajčiarsko / držba zbraní / korporácie /

Švajčiari rozhodujú v referendách o zbraniach a zrušení úľav pre korporácie

19.05.2019 10:12

Švajčiarski voliči hlasujú v nedeľu v dvoch referendách o tom, či zaviesť prísnejšie pravidlá pre vlastníctvo zbraní a či zrušiť daňové úľavy pre medzinárodné korporácie.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 783
Celková čítanosť: 2206188x
Priemerná čítanosť článkov: 2818x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy