Rubrika: či Američanom?

Iba nahlas rozmýšľam. . .

Komu by viac prospelo, ak by Európa ľahla popolom, či Rusom a či Američanom? No môj sedliacky rozum mi hovorí, že viac by to prospelo Američanom, a to už len z toho dôvodu, že USA sú podstatne ďalej od Európy, než sú Rusi. Predstavujem si zbombardovanú Európu jadrovým arzenálom na ktorej by nezostal kameň na kameni a nie ešte nejaká živá bytosť. (Snáď iba potkany, […]

Pokračovanie článku
VIDEO: Najhoršie scenáre sa napĺňajú. Udrú bezprecedentné horúčavy a Slovensko nebude červené, ale bordové

VIDEO: Najhoršie scenáre sa napĺňajú. Udrú bezprecedentné horúčavy a Slovensko nebude červené, ale bordové

24.06.2026 08:12

Nie jeden, ale niekoľko pekelných dní nad 40 stupňov. Ktorá časť Slovenska sa má pripraviť na najhoršie?

VIDEO: „Most už neexistuje.“ Satelity odhalili spúšť na Kryme, polostrov dostáva nemilosrdné rany

VIDEO: „Most už neexistuje.“ Satelity odhalili spúšť na Kryme, polostrov dostáva nemilosrdné rany

24.06.2026 12:20

Na satelitných snímkach z Krymu sú viditeľné obrovské škody.

Exminister Korčok mal v Pezinku dopravnú nehodu, zranila sa jedna osoba

Exminister Korčok mal v Pezinku dopravnú nehodu, zranila sa jedna osoba

24.06.2026 09:59

Politik vyjadril nad celým incidentom úprimnú ľútosť.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,473
Celková čítanosť: 8296713x
Priemerná čítanosť článkov: 5633x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy