Kohúti Matovič a Sulík, už prestaňte kikiríkať!

9. augusta 2022, kormidlo, Aj takto si politici "vážia" svojich voličov

Budú sa z vlády porúčať Matovič aj Sulík? Vládna kríza pretrváva, rokuje sa za zatvorenými dverami a nikto nevie aká alternatíva je v hre?! Richard Sulík stále trvá na odchode ministra financií Igora Matoviča.

Matovič sa na to vôbec nechystá a hnutie deklaruje, že stojí za ním. Avšak vo vnútri OĽaNO pripúšťajú možnosť, že vládu nakoniec opustia obaja ministri: Sulík aj Matovič.

Zdroj Pravda
Igorko, chcel by som vidieť vysvedčenie, ktoré by Ti vystavili občania celého Slovenska. Ale ani Sulík by už nemohol príliš vyskakovať lebo len nedávno Slovákov ubezpečoval, že plynu máme dostatok aj na rok 2023 a zrazu už nás ide školiť ako máme šetriť plynom a elektrickou energiou… 😅

Možnosť odchodu oboch kohútov už naznačil v relácii V politike na TA3 poslanec OĽaNO Milan Vetrák. „My hovoríme o tom, že jeden partner v koalícii by mal urobiť krok späť a nedávať také ultimatívne a iracionálne požiadavky, ktoré sa týkajú pána Matoviča,“ povedal Vetrák. „Ja nehovorím, že to nakoniec nemôže dopadnúť aj tak, že nebude vo vláde ani Sulík, ani Matovič,“ pripustil vzápätí. „Samozrejme, sú aj iné alternatívy,“ dodal poslanec. Zdroj v-hre-je-aj-odchod-oboch-kohutov

Podľa mňa títo dvaja kohúti ešte stále spoliehajú nato, že majú ešte dostatok preferenčných hlasov, lenže tými svojimi opatreniami už mnohých voličov dávno stratili a tá slamka, ktorej sa držia, aby neklesli na úplne dno, tá ich už dlho neudrží lebo ich voliči sú ich sľubmi už dávno prejedení.