Založ si blog

Pán premiér, kým Ústredný krízový štáb SR príjme prísne opatrenia súvisiace so šírením druhej vlny ochorenia na COVID-19

Bolo by dobre, aby ste si (nielen Vy, ale aj celý krízový štáb) prečítali článok, ktorý bol zverejnený na fb: Americký vedec chcel dokázať teóriu a hľadal dobrovoľníka, ktorý by sa nechal popraviť v elektrickom kresle…

odsúdenému mužovi navrhol, aby sa zúčastnil vedeckého experimentu, ktorý by spočíval v malom reze na ruke v tepne, aby jeho krv pomaly kvapkala až do poslednej kvapky. 

 Karikatúra denníka Pravda Gašparec 13.08.2020

Karikatúra denníka Pravda
Gašparec 13.08.2020 – odsúdenému mužovi navrhol, aby sa zúčastnil vedeckého experimentu, ktorý by spočíval v malom reze na ruke v tepne, aby jeho krv pomaly kvapkala až do poslednej kvapky.

Povedal mu, že zomrie, ale bude to smrť bez utrpenia a ani si nevšimne bolesti. Odsúdený muž súhlasil, pretože umieranie týmto spôsobom bolo lepšie ako umieranie v elektrickom kresle.

Položili ho na nosidlá a zviazali jeho telo, aby sa nemohol hýbať. Dole urobili malý zárez na zápästie a zastrčili mu malý hliníkový pohár pod pažu, rez bol plytký, ale stačilo, aby muž uveril, že mu boli rezané jeho žily.

Fľaša srvátky bola umiestnená pod posteľ s malým ventilom regulujúcim priechod kvapaliny vo forme kvapiek, ktoré padali do nádoby. 

Odsúdený muž počul kvapkanie a počítal každú kvapku, veril, že to bola jeho krv. Vedec, ktorý nevidel odsúdeného muža, zavrel ventily, aby sa kvapky spomalili a odsúdený si myslel, že mu dochádza krv. Časom jeho vzhľad stratil farbu, jeho srdcová frekvencia sa zrýchlila a stratil vzduch v pľúcach.

Keď zúfalstvo bolo na svojom vrchole, vedec úplne zavrel ventily a odsúdený muž utrpel infarkt a zomrel. 

Vedci dokázali, že ľudská myseľ prísne spĺňa všetko, čo je prijímané, či už je to pozitívne alebo negatívne, pôsobiace na celú psychiku a organickú časť človeka.

Aj keď si myslel, že myseľ nemá hranice, niekedy to vytvára dojem, že to funguje, čo však v skutočnosti neexistuje. 

To isté platí, keď ľudia hovoria, že majú koróna vírus – potom umierajú na čistý návrh. Pri sledovaní celej mediálnej masáži, nemajú silu ani túžbu bojovať, aj keď je známe, že testy ukazujú falošne pozitívne a negatívne výsledky, a ak je imunitný systém niekoho zdravý, nehrozí žiadne riziko smrti.

Preto stojí za to venovať pozornosť tomu, čomu veríte, pretože sa to skutočne stane, pretože podvedomá myseľ je najväčšia (!) Ľudská sila.

Nasledujúci citát o tejto situácii hovorí stručne a jasne:

SME TAK OBKLOPENÍ LŽOU, ŽE PRAVDA JE VNÍMANÁ AKO URÁŽKA

PS

Samozrejme nevylučujem, že ste to čítali, resp., že už o tom viete, ale najprv ako príjmete voči druhej vlne nejaké prísne opatrenia, ktoré by mohli občanov iba viac nahnevať, tak by bolo dobré najprv pouvažovať o slovách vedca v uvedenom článku.

 

 

Viete kedy vás potrebuje primátor?

20.01.2021

Keď potrebuje váš hlas ako kandidát na primátora v komunálnych voľbách, no po zvolení o vás ani nezavadí! Samozrejme česť výnimkám, ale primátor o ktorom bude reč medzi tie výnimky určite nepatrí. Nedávno som čítal článok, že Košický kraj chce budovať viac cyklotrás a jeho kompetentné orgány na to vyčlenili obrovské milióny – viac v tomto zdroji: [...]

Pán Matovič, antigénové testy sú nezmyselným trucom urazeného škôlkara!

19.01.2021

A navyše v mrazoch! – Lekár na dôchodku Jozef Marec Vám odkazuje: „Zatiaľ čo Matovič, Sulík a spol. si hrajú tie svoje debilné hry, my máme najviac zomretých na svete na milión obyvateľov.“ – K jeho vyjadreniu dodávam len toľko, že snáď ani niet odborníka, ktorý by s jeho tvrdením nesúhlasil. Bývalý primár z Čadce zhodnotil plošné testovanie ako [...]

A, že na testoch sa nedá zbohatnúť!

18.01.2021

Trnavská firma na začiatku „obchodov“ so štátom mala dlh v Sociálnej poisťovni … a čuduj sa svete k dnešnému dňu počas pandémie koronavírusu podpísala so štátom zmluvy za takmer 73 milióna eur. Viac v tomto zdroji: Trnavskej-firme-sa-dari – Teda klobúk dole pred ľuďmi, ktorým ako vidieť nejde o nič iné ako o „zdravie“ Slovákov… Naivne som si [...]

Jake Angeli / Jacob Chansley /

Ministerstvo vnútornej bezpečnosti USA vydalo výstrahu pred domácim terorizmom

27.01.2021 23:09

Podľa ministerstva existuje hrozba útokov zo strany domácich protivládnych extrémistov.

navaľnyj

Ruská polícia pri domovej prehliadke zadržala Navaľného brata

27.01.2021 22:07

Podľa Navaľného spolupracovníkov je skutočným dôvodom domových prehliadok Putinov šialený strach.

Richard Rybníček

Matovič nahneval primátorov: Vláda nás ponižuje a zmätkuje

27.01.2021 21:22

Zástupcovia miest sú šokovaní, že štát neberie mestá a samosprávy ako relevantných partnerov a situáciu nemá vôbec pod kontrolou.

vladimir putin

Putin: Koronavírusová pandémia je hrozbou pre globálnu stabilitu

27.01.2021 20:20

Medzinárodné inštitúcie slabnú, regionálne konflikty sa množia a globálna bezpečnostná situácia sa zhoršuje, povedal Putin.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,135
Celková čítanosť: 5450456x
Priemerná čítanosť článkov: 4802x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy