Založ si blog

Fašisti, choďte domov!

Aj také pokriky sa niesli z hrdiel približné 9tich stoviek ľudí, ktorí sa zišli včera podvečer o 16:00 hod. pred Dolnou bránou v Košiciach.

Totiž Kotlebovci sa tam rozhodli spraviť svoju predvolebnú kampaň. Čakalo ich nepríjemné prekvapenie. Ľudia sa zmobilizovali a vo svojom meste ich nechcú. Prejavy odsúdeného Milana Mazureka, ale aj ďalších 3-4 zástupcov ĽSNS nebolo ani počuť kvôli veľkému piskotu a skandovaniu odporcov ĽSNS.

Míting Kotlebovej Ľudovej strany v Košiciach bol obrovským fiaskom.

Stovky ľudí prišli s transparentmi, na ktorých boli heslá ako napr. „Rozpustiť ĽSNS“, „Košice fašistom nedáme“ a podobne. Zhruba po 45 minútach ich úplne vypískali a skandovali „Vypadnite!“.

„Chceme sa postaviť proti extrémnej ideológii a politickému programu, ktorý reprezentuje ĽSNS. Proti účelovému šíreniu dezinformácií, strachu a poloprávd. A vymedziť sa aj voči fašistickej ideológii, ktorej odkazy nájdeme v symbolike, v heslách, na tričkách a tetovaniach mnohých čelných predstaviteľov,“ uvádzajú organizátori. Zdroj:    https://www.topky.sk/cl/10/1853299/Kotlebovci-na-vychode-pohoreliv

Táto udalosť bola okomentovaná aj na sociálnej sieti s pripojeným videom. Zdroj: Roman Pánis – Ej, ale im vychodňare naložili! Veľké fiasko pre kotlebovcov! Košičania ich vypískali a kričali „fašisti, choďte domov“!

Video zo zhromaždenia Košičanov s veľkým transparentom: ROZPUSTIŤ ĽSNS!- trvá 44, 24 minút. – Hneď v úvode, len, čo moderátorka prehovorila prvé slová do mikrofónu, tak zhruba 900 účastníkov zhromaždenia začalo hlasite pískať a vykrikovať fašisti, fašisti, fašisti, fašisti, fašisti…, a počas prejavu prvého iniciátora protestu po celý čas kričali choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov, choďte domov fašisti!!!

Vyše 12 rokov sledujem Kotlebove mítingy, – lenže vážený pán Kotleba, už dávno neplatí to, čo bolo bežné ešte pred 5-6 rokmi, že predseda oslovil dav, (čiže stádo) takým spôsobom, že čím ostrejšie slová vychrlil, tým viac priaznivcov získal… Občania sú už prejedení sľubmi, chcú počuť a vidieť predsedove fakty s akými chce naprávať krivdy, – samozrejme ak uspeje v parlamentných voľbách.

Neodpustím si, aby som tu nezverejnil aj tento článok: Monika Kozelová – dnes ráno bol na FB:

To sú oni. „Hrdinovia“. Postavia sa v húfe sto metrov od rómskej osady, po-vykrikujú, pofotia sa a na facebook napíšu „boli sme robiť poriadok“. Ani sa len nepriblížia, lebo tých 200 Rómov, čo stojí oproti, je predsa len nepriechodnejší val, ako štvorčlenná muslimská rodina na hlavnej stanici. Nikdy nič nevybudovali, nepostavili, teda až na tú posilňovňu na bystrickej župe. Je pravda že občas idú pomáhať po záplavách, ale to chodím aj ja, akurát pri tom nevykrikujem Na stráž! a nefotím sa pri tom, lebo v podstate nie je kedy a po pravde, ešte ma to ani nenapadlo. Možno niektorí nie sú hlúpi, len túžia po moci a po uznaní, akurát takým primitívnym spôsobom, že vlastne zisťujem, že si asi budem protirečiť, lebo v podstate – aj tí sú hlúpi. Sľubujú, čo nikdy nesplnia, lebo na plnenie sľubov nemajú v niektorých prípadoch mentálne nastavenie, v niektorých prípadoch gule, a v niektorých prípadoch náladu a pracovné odhodlanie. Ťahajú Ježiša z kríža za nohu a národ za nos, leštia si ego a zbrane, zamestnávajú rodinu, ale žiadneho Róma, rozdávajú finančné dary, ale len z daní daňových poplatníkov a chodia na dovolenky do Turecka a do Egypta. Vadia im ľudia inej farby pleti, ale bieli zlodeji zo Smeru a SNS nie. Vyjadrujú sa ku všetkému možnému, urážajú prezidentku, Kisku, Matoviča, Sulíka, ale ešte som nepočula že by sa vyjadrili k rozkrádaniu Eurofondov, k Skytoll, ku Gorile. Schvaľujú vraždu dvoch mladých ľudí, ale nezabudnú zalamovať rukami nad Solejmáním. A vôbec nevadí, že je moslim. A trollov zamestnávajú viac, ako Súmračná. Sú to „hrdinovia“ všedných slovenských dní. Niečo ako Jánošík. Tak ja už len dúfam, že príde deň, chlapci dostanú rozum a začnú makať na stavbách ako Rómovia tu kúsok na stavbe autobusovej stanice. To by ich mohlo vyliečiť.

PS

Úsudok z toho všetkého nechávam na čitateľov.

Kiska, Kiska, riť ti stíska

24.02.2020

Už tretie video ukazuje Andreja Kisku ako sa stretol s Michalom Šuligom - takže do soboty nám média stihnú zverejniť min. ďalšie štyri podobné videa. Rozdiel medzi tými predošlými dvoma videami viac »

Ráž bez servítky! Pre toto fandím Ficovi!

23.02.2020

Toto sa liberálom páčiť určite nebude. Jožovi Rážovi je liberálny trend ukradnutý. Nemá rád Američanov, dáva väčšiu možnosť komunizmu ako kapitalizmu a podľa neho majú na Slovensku viac »

Progresívci rolu klaunov nezvládli.

22.02.2020

Koalícia v zúženej zostave „Smeru a SNS začala bojovať o každého voliča a zvolala mimoriadnu schôdzu parlamentu.“ – Nemyslím si, že ak poslanci schvália trinásty dôchodok, tak prezidentka viac »

rakety noc izrael nálet

Izrael udrel proti Islamskému džihádu v Sýrii a v Pásme Gazy

24.02.2020 21:36

Palestínski radikáli dnes v reakcii na nočné údery odpálili niekoľko rakiet z Pásma Gazy na územie Izraela.

Patriot USA RUMUNSKO

Srbsko kúpilo od Ruska moderný protilietadlový systém Pancir-S1

24.02.2020 19:47

Môže to mať za následok uvalenie amerických sankcií na Belehrad

igor matovič

Matovič: Chcem byť premiérom

24.02.2020 19:43

Igor Matovič v štylizovanom rozhovore so svojou dcérkou Klárkou zverejnil na sociálnej sieti svoje najvyššie ambície - stať sa premiérom.

spravodlivosť, váhy, kniha, kladivko

Situácia na Okresnom súde Bratislava I kritická. Môže za to Kočnerova Threema

24.02.2020 18:25

Okresný súd prišiel o niekoľkých sudcov.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 924
Celková čítanosť: 3114002x
Priemerná čítanosť článkov: 3370x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy