Založ si blog

Robo, kým budeš vo vláde, budeš mať svätý pokoj

Vďaka mne si vyhral voľby. Kedysi som ti povedal, z očí do očí, jednu vec – urobil som, čo som urobil, aby ste vyhrali voľby. Pokiaľ Tvoja vláda bude vládnuť, chcem mať svätý pokoj. Nechcem, aby sa do mňa navážal nejaký k…t. Či to bude policajt, daňový úrad alebo prokuratúra. Robova odpoveď: Budeš ho mať. Posledné varovanie: keď to tak nebude, Ty nebudeš premiér. Robo: ja to viem.

Som jediný človek na svete, ktorý vlastní originál nahrávky Gorila, a všetci to vedia a nikdy v živote to neuzrie svetlo sveta, kým ja budem mať svätý pokoj. Robo si pamätá, že vo vláde je dnes preto, lebo ja som rozoštval bývalú premiérku a predsedu parlamentu. – Viac k tomu je v tomto zdroji: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/533086/

U mňa sa kedysi stretávali, nebudem ti hovoriť kto, a kde a čo som s Robom riešil, ale tak som sa s Robom kedysi dohodol. (Nahrávka so Suchobom) – Vážení čitatelia, konšpirácie a predvolebný boj politikov je jedná vec, ale realita je taká, že ak sa tomu nepostavíme, tak tento cirkus nikdy neskončí.

Milí voliči, je najvyšší čas nedať svoj hlas v parlamentných voľbách žiadnemu politikovi, ktorý je zapletený v kauze Gorila.  

Pred 30-timi rokmi sme si nahovárali, konečne sme sa zbavili diktatúry a vlády jednej strany, no terajší politický chliev je už tak presiaknutý korupciou, že tá nám škodí omnoho viac.

Aby nám naďalej nevládli skorumpovaní politici, (ktorí už zopár rokov mali sedieť v base za svoje zločiny), tak práve Gorila sa musí čo najskôr dotiahnuť do úspešného konca. Avšak toto sa nikdy nestane, dokiaľ takýto ľudia budú v politike.

 

Rómsky prezident naložil Ficovi

12.12.2019

Jozef Konti neskrýva pobúrenie nad výrokmi Róberta Fica, ktorými obhajoval Mazureka a jeho názory o neprispôsobivých Rómoch na Slovensku. Ostro ich odsudzuje a tvrdí, že sú rasistické a ubližujú viac »

Najväčší problém som mala s Ficom

11.12.2019

Kalavská podala demisiu hlavne pre exponované vyjadrenia predsedu Smeru na jej osobu. Mala aj inú možnosť? - Iste, malá aj inú možnosť, ale ako vidieť s predsedom Smeru sa nehodno škriepiť, viac »

Francúzom sa zakazuje umierať v soboty, nedele a cez sviatky!

10.12.2019

Francúzska starostka zakázala 850 obyvateľom svojej dediny La Gresle umierať v sobotu, v nedeľu a počas sviatkov doma. Keď tam 1. decembra zomrel jeden z obyvateľov tamojšieho domova dôchodcov, viac »

04-volby-majer

O voľbu poštou požiadalo doposiaľ zhruba 750 Slovákov žijúcich v zahraničí

14.12.2019 10:05

Žiadosť o voľbu poštou musí byť doručená najneskôr do 10. januára 2020.

Kyberútok / počítač /

V New Orleanse vyhlásili po kybernetickom útoku stav ohrozenia

14.12.2019 09:18

Boli zaznamenané pokusy o tzv. phishing a iné podozrivé aktivity, čo si vyžiadalo preventívne odstavenie serverov a všetkých počítačov patriacich samospráve.

počasie, vietor, zima

Dnes ešte sneh, na budúci týždeň +10 stupňov

14.12.2019 09:00

Počasie sa začalo meniť už vo štvrtok popoludní. V druhej polovici víkendu sa však bude meniť opäť.

OSN, summit, klimatický, trump

OSN predĺžila mandát úradu na pomoc palestínskym utečencom

14.12.2019 08:29

Pokračovanie činnosti tohto úradu podporilo v hlasovaní 169 členov Valného zhromaždenia OSN.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 893
Celková čítanosť: 2782249x
Priemerná čítanosť článkov: 3116x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy