Založ si blog

Bagrista Pelegrini

Vyškieranie predsedu vlády pred kamerami v kresle bagra pri búraní skeletu nedostavanej nemocnice je skôr na zaplakanie. Ak sa chcel premiér Pelegrini zviditeľniť, tak podľa mňa oveľa lepšie by bolo, ak by poukázal na zbytočne premrhané investície na jej dostavbu.

 Gašparec, 14.8.2019

Gašparec, 14.8.2019

Štát za posledných 30 rokov do dostavby nemocnice vrazil úplne zbytočne 80 miliónov eur. Premiér sa v sedle bagra tešil ako 10 ročný chlapček, že ako prvý mohol narvať lyžicu bagra do skeletu, aby nemocnica čím skôr „ľahla popolom“. Jeho vyjadrenie: „Začína sa symbolicky odstraňovať 30 rokov neschopnosti poradiť si s týmto komplexom. Som hrdý, že sme dnes vykročili ku konkrétnemu hmatateľnému cieľu – k novej modernej špičkovej univerzitnej nemocnici, ktorú hlavné mesto nesmierne potrebuje.“ – Pán premiér akosi záhadne prehliadol tú skutočnosť, že aj jeho strana bola 12 rokov pri koryte. Takže myslím si, že mnohí Slováci očakávali to, že pán premiér by sa skôr začal zaoberať tým kto takto ľahkovážne investoval milióny eur – daňových poplatníkov – do niečoho, čo dlhé roky chátralo a iba zbytočne sa naťahoval proces s dostavbou nemocnice?!

Utešovať sa tým, že Bratislava bude mať v roku 2024 novú modernú a národnú nemocnicu -, ktorú hlavné mesto nesmierne potrebuje – je slabá útecha, hlavne pre tých ľudí, ktorí sa toho už ani nedožijú a pritom štát aj ich dane dlhé roky odvádzal na túto stavbu.

S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som žiadnemu z vás

30.10.2019

Vladko - pomerne rýchlo zabudol na to ako sa s nami všetkými lúčil slovami: S Pánom Bohom, idem od vás, idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vás. – Bol taký dojatý, že viac »

Rozhovor Trnku s Kočnerom ma urazil

15.10.2019

Rozhovor bývalého generálneho prokurátora Trnku s Kočnerom musí uraziť každého slušného občana v krajine. [caption id="attachment_4966" align="alignleft" width="630"] Gašparec, 15.10.2019[/caption] viac »

Matovič mal dopravnú nehodu

18.09.2019

Dnes ráno mal Igor Matovič dopravnú nehodu na D1 smerom do Bratislavy. Podľa jeho slov: „do neho zozadu narazil vodič, ktorý nestihol zabrzdiť. Následkom čoho jeho auto narazilo do vodiča pred viac »

jadrová elektráreň, belgicko,

Po silnom zemetrasení vo Francúzsku preventívne odstavili tri jadrové reaktory

12.11.2019 09:15

Francúzska energetická spoločnosť EDF pristúpila k tomuto kroku, aj keď prvé kontroly neodhalili žiadne poškodenia na reaktoroch alebo zariadení elektrárne.

Rudňany

Pre alkohol prišiel o prácu učiteľa

12.11.2019 09:00

Bývalého riaditeľa vlani prichytili policajti za volantom a namerali mu v dychu dve promile, obvinený bol z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Bangladéš vlaky zrážka

Pri čelnej zrážke vlakov v Bangladéši prišlo o život najmenej 15 ľudí

12.11.2019 07:47

K zrážke došlo v okrese Brahmánbaríja, približne 80 kilometrov od metropoly Dháka.

Jimmy Carter

Exprezidenta Cartera hospitalizovali, aby mu zmiernili tlak na mozog

12.11.2019 06:35

Carter utrpel 21. októbra pri páde zlomeninu panvovej kosti, v dôsledku ktorej ho aj krátko hospitalizovali a neskôr prepustili do domáceho ošetrenia.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 867
Celková čítanosť: 2633286x
Priemerná čítanosť článkov: 3037x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy