Založ si blog

Zarobil som 2 miliardy na nekresťanských úrokoch

Pán Kiska, keď som si pozrel video na ktorom sa obhajujete, že to nebola Vaša úloha skúmať, či budú mať ľudia na vysoké splátky, že potom ich naháňali exekútori, tak som si povedal, veď prečo stíhajú Kočnera alebo Ruska?! Však aj oni zarábali tak ako im doba umožnila.

Vážení čitatelia, neviem či po prečítaní nasledujúcich riadkov pocítite zlosť, akú som pocítil ja po zhliadnutí videa, ale mňa vyjadrenia pána Kisku poriadne nahnevali a týmito svojimi slovami u mňa potvrdil presvedčenie, že aj on je rovnaký podvodník ako sú napr. Rusko s Kočnerom.

Toto sú slová pána Kisku na videu: „Som naštvaný, som normálne naštvaný, že ľudí začína zaujímať moja podnikateľská minulosť, áno zarobil som skoro 2 miliardy na nekresťanských vysokých úrokoch, no ale taká bola doba, ľudia nemali peniaze, boli chudobní, ale chceli žiť na úrovní, no neponúknite im to za 30 % úrok, peniaze len tak rolovali do našich vačkov. Normálne sme tomu neverili, že až takto sa nám budú skladať na náš majlant. Áno počúvali sme niekedy výhrady, či sa nám to zdá morálne také vysoké úroky, no ale milí moji toto je podnikanie, každý sa rozhoduje slobodne, nebola naša úloha skúmať, či budú mať na vysoké splátky, že potom ľudí naháňali exekútori. Zhabali im majetky, rozpadali sa rodiny, prosím vás toto predsa nebola naša starosť. My sme si na svoje prišli, a keby aj tak, to je predsa dávno za nami, premlčacia doba chápete. Som si dal dosť práce s tým aby sa zabudlo, tak mi to prosím nekazte…“

Toto je aj na videu: youtube Ján Halás‎ Ja som obcan.. (Ak by mal niekto záujem, môže si to vyhľadať.)

PS

Musím však podotknúť, že nemám istotu, či toto video nebolo zmanipulované? Je evidentné, že na videu nie je hlas pána Kisku, takže preto tá neistota. Hlas pána Kisku je pravdepodobne nahradený autorom videa.

PS 2

Ďakujem neznámemu čitateľovi, ktorý dal v debate linck na to video: https://www.youtube.com/watch?v=2NVW4VvOWYY

ešte by som ho rád poprosil, či by mi nenapísal postup, akou formou mám takéto videa vyhľadávať na yutube? (Ak by som ten postup vedel, tak aj ten blog by bol napísaný úplne inakšie, ako je napísaný teraz.)

Rusko vyskúšalo dve strategické rakety

24.08.2019

5.10.2018 som napísal blog: Trump/Putin – dvaja kohúti na jednom smetisku! https://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/05/trump-putin-dvaja-kohuti-na-jednom-smetisku/ - V ňom som okrem iného uviedol viac »

Niektorí Slováci až príliš podceňujú africký mor ošípaných!

24.08.2019

Môže sa im to nebezpečne vypomstiť. Neuvedomujú si totiž, že táto situácia je veľmi vážna. Mor sa šíri míľovými krokmi, ale niektorí občania robia tajne zakáľačky. Mäso a mäsové viac »

Holokaust je správna vec. . .

23.08.2019

1,4 percentá mladých ľudí vo veku 15-20 rokov sa v teste o holokauste vyjadrili, že holokaust je správna vec. Pripomenul som si časy, keď som chodil na základnú školu ja... tiež som nemal rád viac »

Hongkong Čína demonštrácia polícia zásah

Polícia v Hongkongu zatkla počas nočných protestov takmer tri desiatky ľudí

25.08.2019 08:30

Polícia použila slzotvorný plyn po viac ako týždni väčšinou pokojných demonštrácií v tejto bývalej britskej kolónii.

potraviny, zelenina, výživa

V obchode s potravinami sú Česi v hlbokom mínuse, najmä pre dovoz mäsa

25.08.2019 07:17

Ak sa niečo nezmení, bude schodok českého agrárneho obchodu najhorší, mohol by presiahnuť aj vlaňajších rekordných 40 miliárd Kč (1,55 miliardy eur).

pôda, peniaze, eurá

Mor a obchodné vojny menia svet

25.08.2019 07:00

Číňania sa v priebehu jedného týždňa dohodli s Rusmi na dodávkach pšenice a sóje. Predtým trvala príprava takýchto dohôd celé mesiace.

Marian Kočner

Koho nachytajú Kočnerove správy a ktorý politik rozhodne voľby?

25.08.2019 06:00

Od postoja jednej menšej strany môže po budúcoročných voľbách závisieť či sa dostanú k moci súčasné koaličné strany alebo opozícia.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 838
Celková čítanosť: 2438537x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy