Založ si blog

Inštitucionálny rasizmus je dôchodok 480 eur

Tých 6000 eur za migranta si strčte. . . tento blog som napísal ešte 25. júla 2018 a v jeho úvode je toto: Už aj niektorým politikom konečne došla trpezlivosť a ostro odsudzujú charitu Európskej komisie, ktorá navrhuje členským krajinám Únie 6000 eur za každého prijatého žiadateľa o azyl. http://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/07/25/tych-6000-eur-za-migranta-si-strcte/

  1. októbra 2018 som napísal tento blog: http://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/30/usa-a-nato-diktuju-eu-aby-sa-postarala-o-migrantov/ V ňom som okrem iného napísal: USA a NATO nás neustále poúčajú, čo robiť máme, čo smieme a čo nesmieme a sami porušujú medzinárodné práva a dohody. Pripadá mi to ako keby EÚ bola malým sopľavým chlapčekom a jej vulgárny americký otec sa k nej správa tak, že čo on uzná za vhodné, tak jedine to je správne… Doporučujem čitateľom  kliknúť si na nasledujúci linck a pozrieť si video v ktorom talianska europoslankyňa kritizuje príliv emigrantov do Talianska… (celý prejav v slovenčine je pod nickom).

 https://youtu.be/P73pFG5XUhA –  preklad zo stránky Ľuboša Hricu

Prejav talianskej europoslankyne: Dvd veci. Budem stručná. Pretože je limit na táranie somarin v tejto aule. Prepáčte mi, nehovorte nám, že dekrétom o emigrácii Bosso Fini (2002) sa ilegálne do Talianska nikto nedostal.

Taliansko posledné roky legálne neprijímalo preto, lebo všetky kvóty boli zneužité týmto dekrétom. Všetky kvóty boli využité tými, ktorí do Talianska prichádzali ilegálne, pretože Taliansko je krajina do ktorej si mohol prísť len keď si si zaplatil pašeráka. Toto je to, čo sme celé roky napádali. Takže hovorme ako sa veci majú. Za prvé. Za druhé. Stačilo tých obvinení z inštitucionálneho rasizmus. Inštitucionálnym rasizmus vytvoril štát, ktorý nechá zdochíňať chudobných Talianov pod mostom, a tým ktorí sem prichádzajú z cudziny dá 37 euro na deň.

Toto je inštitucionálny rasizmus.  Inštitucionálny rasizmus je keď dôchodcovi dáte sociálny dôchodok v hodnote 480 eur a na jedného emigranta miniete mesačne 1 200 eur.

Takže na videu je dobre vidieť, že už aj mnohí europoslanci majú plné zuby klamstiev o emigrantoch.

Rusko vyskúšalo dve strategické rakety

24.08.2019

5.10.2018 som napísal blog: Trump/Putin – dvaja kohúti na jednom smetisku! https://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/05/trump-putin-dvaja-kohuti-na-jednom-smetisku/ - V ňom som okrem iného uviedol viac »

Niektorí Slováci až príliš podceňujú africký mor ošípaných!

24.08.2019

Môže sa im to nebezpečne vypomstiť. Neuvedomujú si totiž, že táto situácia je veľmi vážna. Mor sa šíri míľovými krokmi, ale niektorí občania robia tajne zakáľačky. Mäso a mäsové viac »

Holokaust je správna vec. . .

23.08.2019

1,4 percentá mladých ľudí vo veku 15-20 rokov sa v teste o holokauste vyjadrili, že holokaust je správna vec. Pripomenul som si časy, keď som chodil na základnú školu ja... tiež som nemal rád viac »

Hongkong Čína demonštrácia polícia zásah

Polícia v Hongkongu zatkla počas nočných protestov takmer tri desiatky ľudí

25.08.2019 08:30

Polícia použila slzotvorný plyn po viac ako týždni väčšinou pokojných demonštrácií v tejto bývalej britskej kolónii.

potraviny, zelenina, výživa

V obchode s potravinami sú Česi v hlbokom mínuse, najmä pre dovoz mäsa

25.08.2019 07:17

Ak sa niečo nezmení, bude schodok českého agrárneho obchodu najhorší, mohol by presiahnuť aj vlaňajších rekordných 40 miliárd Kč (1,55 miliardy eur).

pôda, peniaze, eurá

Mor a obchodné vojny menia svet

25.08.2019 07:00

Číňania sa v priebehu jedného týždňa dohodli s Rusmi na dodávkach pšenice a sóje. Predtým trvala príprava takýchto dohôd celé mesiace.

Marian Kočner

Koho nachytajú Kočnerove správy a ktorý politik rozhodne voľby?

25.08.2019 06:00

Od postoja jednej menšej strany môže po budúcoročných voľbách závisieť či sa dostanú k moci súčasné koaličné strany alebo opozícia.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 838
Celková čítanosť: 2438623x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy