Založ si blog

Inštitucionálny rasizmus je dôchodok 480 eur

Tých 6000 eur za migranta si strčte. . . tento blog som napísal ešte 25. júla 2018 a v jeho úvode je toto: Už aj niektorým politikom konečne došla trpezlivosť a ostro odsudzujú charitu Európskej komisie, ktorá navrhuje členským krajinám Únie 6000 eur za každého prijatého žiadateľa o azyl. http://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/07/25/tych-6000-eur-za-migranta-si-strcte/

  1. októbra 2018 som napísal tento blog: http://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/30/usa-a-nato-diktuju-eu-aby-sa-postarala-o-migrantov/ V ňom som okrem iného napísal: USA a NATO nás neustále poúčajú, čo robiť máme, čo smieme a čo nesmieme a sami porušujú medzinárodné práva a dohody. Pripadá mi to ako keby EÚ bola malým sopľavým chlapčekom a jej vulgárny americký otec sa k nej správa tak, že čo on uzná za vhodné, tak jedine to je správne… Doporučujem čitateľom  kliknúť si na nasledujúci linck a pozrieť si video v ktorom talianska europoslankyňa kritizuje príliv emigrantov do Talianska… (celý prejav v slovenčine je pod nickom).

 https://youtu.be/P73pFG5XUhA –  preklad zo stránky Ľuboša Hricu

Prejav talianskej europoslankyne: Dvd veci. Budem stručná. Pretože je limit na táranie somarin v tejto aule. Prepáčte mi, nehovorte nám, že dekrétom o emigrácii Bosso Fini (2002) sa ilegálne do Talianska nikto nedostal.

Taliansko posledné roky legálne neprijímalo preto, lebo všetky kvóty boli zneužité týmto dekrétom. Všetky kvóty boli využité tými, ktorí do Talianska prichádzali ilegálne, pretože Taliansko je krajina do ktorej si mohol prísť len keď si si zaplatil pašeráka. Toto je to, čo sme celé roky napádali. Takže hovorme ako sa veci majú. Za prvé. Za druhé. Stačilo tých obvinení z inštitucionálneho rasizmus. Inštitucionálnym rasizmus vytvoril štát, ktorý nechá zdochíňať chudobných Talianov pod mostom, a tým ktorí sem prichádzajú z cudziny dá 37 euro na deň.

Toto je inštitucionálny rasizmus.  Inštitucionálny rasizmus je keď dôchodcovi dáte sociálny dôchodok v hodnote 480 eur a na jedného emigranta miniete mesačne 1 200 eur.

Takže na videu je dobre vidieť, že už aj mnohí europoslanci majú plné zuby klamstiev o emigrantoch.

USA stavajú v Poľsku základne a rúbu chránené lesy

27.04.2019

Američania kašľú na osobitne chránené prírodné parky a krajinný park Powidz, registrovaný v Európskej únii ničia a nerešpektujú pravidlá! Americká armáda obrátila miestnych obyvateľov viac »

Ochranka Čaputovej je politizácia polície

23.04.2019

Tak Čaputová požiadala o výmenu členov svojej ochranky a bezpečnostný analytik Milan Žitný hovorí o politizácii polície, ich odchod odsúhlasilo ministerstvo vnútra. Čaputová nebola spokojná viac »

Zabil viac ako 5000 slonov, ale necíti sa vinný

22.04.2019

Dokonca sa ešte chváli tým, že je to preňho vzrušujúce. Hovorím o trofejnom lovcovi, ktorý tvrdí, že zabil viac ako 5 000 slonov a 50 hrochov. Hovorí, že vôbec nič neľutuje a nehanbí za viac »

S-400 /

Turecko a Rusko budú spoločne vyrábať systém protivzdušnej obrany S-500, vyhlásil Erdogan

19.05.2019 10:46

Erdogan taktiež zdôraznil, že Turecko sa nestiahne z dohody o nákupe ruských systémov S-400.

Žilina

Mesto Žilina vyhlásilo v súvislosti s nočným požiarom mimoriadnu situáciu

19.05.2019 10:27

Informáciu potvrdila Katarína Gazdíková, vedúca odboru tlačového a zahraničných vecí Mestského úradu v Žiline.

Švajčiarsko / držba zbraní / korporácie /

Švajčiari rozhodujú v referendách o zbraniach a zrušení úľav pre korporácie

19.05.2019 10:12

Švajčiarski voliči hlasujú v nedeľu v dvoch referendách o tom, či zaviesť prísnejšie pravidlá pre vlastníctvo zbraní a či zrušiť daňové úľavy pre medzinárodné korporácie.

voľby, Vallo

Vallo mení poplatky. Bratislavčan si dve hodiny parkovania môže priplatiť

19.05.2019 09:42

Bratislavčania dostanú na výber. Za parkovanie zaplatia v meste mimo svojej zóny všade, ale ročná karta bude za 39 eur. Za 10 eur navyše dve hodiny zdarma.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 783
Celková čítanosť: 2206174x
Priemerná čítanosť článkov: 2818x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy