Založ si blog

Extrémista chcel zaútočiť na Biely dom a Sochu slobody

Po prečítaní tejto správy mi to vychádza tak, že občania USA sa správajú podobne ako sa správali Rusi počas bývalého režimu. Tam každý každého udával… V Rusku bola sledovaná podvratná činnosť, a ak niekto podkopával socialistické zriadenie tým, že sa spriahol s niekým, kto kolaboroval na Západ – stačilo len podozrenie – a sused suseda udal. Rozdiel je len ten, že v Amerike je teraz každý občan tajným agentom a jeho snahou je zabrániť radikálnym útokom extrémistov, ktorí majú snahu zničiť, čo najväčší počet významných búdou v USA a takisto zabiť mnohých Američanov.

Zdroj: Open in new window  uvádza: „Americká polícia v stredu zatkla muža, ktorý plánoval útok na Biely dom a Sochu slobody.“ (Je obvinený z pokusu o poškodenie prípadne zničenie budovy patriacej Spojeným štátom.)

V októbri dôvernému zdroju FBI povedal, že chcel odísť do inej krajiny, no tým, že nemá cestovný pas, tak zostane v USA a zaútočí na Biely dom a Sochu slobody. Potom sa párkrát stretol s tajným agentom a spomínaným zdrojom FBI. „Povedal im, že chce urobiť čo najväčšie škody a dúfa, že sa stane „mučeníkom“.

Agenta v utajení požiadal, aby mu zohnal zbrane a výbušniny… Na Biely dom chcel zaútočiť tento týždeň. Chcel použiť protitankovú strelu a vniknúť do Bieleho domu, kde by zabil čo najviac ľudí.

V stredu sa stretol s utajenými členmi FBI na parkovisku, kde si mali vymeniť autá za zbrane, tri výbušné zariadenia a protitankovú strelu. Prišli tam aj ďalší agenti FBI v utajení, prehliadli si ponúkané autá a priviezli žiadaný tovar. Následne sa rozprávali o tom, ako použiť zbrane a výbušniny. Za zbrane im muži dali kľúče od svojich áut a náklad premiestnili do požičaného vozidla. Potom, ako si sadli do vozidla a zatvorili dvere, extrémistu zatkli.

Dá sa takejto správe vôbec veriť? Žeby ten 21 ročný mladík bol až natoľko hlúpy, žeby sa so svojim plánom zdôveril akurát utajeným agentom? Myslím, že toto je až príliš nepravdepodobné… Jedine tak, ako som to spomenul v blogu, že v USA je teraz každý občan tajným agentom.

Najideálnejším riešením rómskeho problému by bolo. . .

19.04.2019

Presťahovať Rómov do Bratislavy. Veď Rómovia nie sú občania druhej kategórie, sú to rovnako občania Slovenskej republiky ako my. Mali by dostať šancu. Od roku 1950 boli preinvestované miliardy viac »

Zarobil som 2 miliardy na nekresťanských úrokoch

18.04.2019

Pán Kiska, keď som si pozrel video na ktorom sa obhajujete, že to nebola Vaša úloha skúmať, či budú mať ľudia na vysoké splátky, že potom ich naháňali exekútori, tak som si povedal, veď viac »

Inštitucionálny rasizmus je dôchodok 480 eur

17.04.2019

Tých 6000 eur za migranta si strčte. . . tento blog som napísal ešte 25. júla 2018 a v jeho úvode je toto: Už aj niektorým politikom konečne došla trpezlivosť a ostro odsudzujú charitu Európskej viac »

hazz, hasiči, auto

Hasiči zasahovali pri požiari bytu v Ružomberku, zranené sú dve osoby

19.04.2019 21:49

Hasiči museli jednu osobu evakuovať.

APTOPIX Ukraine Election

Ukrajinskí prezidentskí kandidáti odštartovali predvolebnú debatu osobnými útokmi

19.04.2019 21:22

Na večernú debatu na národný štadión Olimpijskyj v Kyjeve prišli tisíce ľudí.

BRITAIN-PROTEST/CLIMATE-CHANGE

Londýnska polícia zatkla už vyše 680 účastníkov klimatických protestov

19.04.2019 20:01

"Klimatické protesty" v Londýne, ktoré organizujú aktivisti zo skupiny Extinction Rebellion, trvajú už pondelka.

Mike Pompeo / USA / Rusko /

USA podniknú "tvrdé kroky" v prípade ruského zasahovania do amerických volieb, vyhlásil Pompeo

19.04.2019 19:11

Pompeo dodal, že Spojené štáty budú tiež naďalej vyvíjať tlak na to, aby Rusko nezasahovalo do iných volieb vo svete.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 777
Celková čítanosť: 2150523x
Priemerná čítanosť článkov: 2768x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy