Založ si blog

Kiska, pozemkový podvodník

Takže sme opäť o niečo múdrejší. Denník PRAVDA prišiel s informáciou, že Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov. „Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove ako na bežiacom páse. Kauza podvodu s pozemkami sa Kisku dotýka čoraz viac. Nešlo z jeho strany vôbec o náhodné kúpy, ako tvrdil na súde, ale o rozsiahly pozemkový biznis.“

Kiskov právnik Pala (už tretí v poradí) sa v samotnej analýze držal toho, že súd pri Kiskovi konštatoval konanie v dobrej viere. „Je teda zrejmé, že prezident vždy konal v dobrej viere, že pozemky sú v jeho vlastníctve a stal sa obeťou predchádzajúcich podvodných konaní.“ Pala sa vyhovára, že v danom období zlyhali hlavne notári. Vraj vydávali osvedčenia o vydržaní aj osobám, ktoré vydržanie len predstierali. Zdroj: Open in new window

Vychádza mi to tak, že v tomto divadle hrá veľkú rolu Kiskov imidž. Ten je teraz preňho smerodajný vzhľadom na jeho ďalšie politické ambície. Veď sa už verejne vyjadril, že chce prevziať moc a byť premiérom.

Takže sudca v jednom spore o pozemok už Kiskovi vytrel zrak a pozemok prisúdil pôvodnému majiteľovi, teraz už zostáva rad na tých zvyšných deväť pozemkov a ak bude spravodlivosti zadosť, tak je možné, že aj tie pozemky nakoniec budú patriť ich pôvodným majiteľom.

Vážení Slováci, ale nemali by sme Kiskovi zazlievať tú jeho slabosť na pozemky, on sa ako prezident ešte stále necíti na tom najvyššom mieste, a preto si chce kúpiť celé Slovensko, aby bol aj jeho kráľom. 🙂

Veď nebohý Václav Havel – raz pri jednej príležitosti pred novinármi povedal, že v Čechách (na pražskom hrade) možno po nejakom čase bude opäť vládnuť kráľ, takže nie je vylúčené, že také zbožné prianie má aj Kiska. 🙂

Ak by bol Kiska slovenským kráľom, tak potom by sa už nikto neodvážil vyčítať mu akýkoľvek jeho priekak.

Rusko vyskúšalo dve strategické rakety

24.08.2019

5.10.2018 som napísal blog: Trump/Putin – dvaja kohúti na jednom smetisku! https://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/05/trump-putin-dvaja-kohuti-na-jednom-smetisku/ - V ňom som okrem iného uviedol viac »

Niektorí Slováci až príliš podceňujú africký mor ošípaných!

24.08.2019

Môže sa im to nebezpečne vypomstiť. Neuvedomujú si totiž, že táto situácia je veľmi vážna. Mor sa šíri míľovými krokmi, ale niektorí občania robia tajne zakáľačky. Mäso a mäsové viac »

Holokaust je správna vec. . .

23.08.2019

1,4 percentá mladých ľudí vo veku 15-20 rokov sa v teste o holokauste vyjadrili, že holokaust je správna vec. Pripomenul som si časy, keď som chodil na základnú školu ja... tiež som nemal rád viac »

potraviny, zelenina, výživa

V obchode s potravinami sú Česi v hlbokom mínuse, najmä pre dovoz mäsa

25.08.2019 07:17

Ak sa niečo nezmení, bude schodok českého agrárneho obchodu najhorší, mohol by presiahnuť aj vlaňajších rekordných 40 miliárd Kč (1,55 miliardy eur).

pôda, peniaze, eurá

Mor a obchodné vojny menia svet

25.08.2019 07:00

Číňania sa v priebehu jedného týždňa dohodli s Rusmi na dodávkach pšenice a sóje. Predtým trvala príprava takýchto dohôd celé mesiace.

Marian Kočner

Koho nachytajú Kočnerove správy a ktorý politik rozhodne voľby?

25.08.2019 06:00

Od postoja jednej menšej strany môže po budúcoročných voľbách závisieť či sa dostanú k moci súčasné koaličné strany alebo opozícia.

muž, brúska, rezbár, práca, drevo

Česi potrebujú ľudí, lákajú aj Filipíncov, Indov či Kazachov

24.08.2019 21:28

České firmy už dlhší čas zápasia s nedostatkom pracovných síl. Zamestnávateľom v Česku chýba až pol milióna pracovníkov.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 838
Celková čítanosť: 2438222x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy