Založ si blog

Kiska, pozemkový podvodník

Takže sme opäť o niečo múdrejší. Denník PRAVDA prišiel s informáciou, že Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov. „Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove ako na bežiacom páse. Kauza podvodu s pozemkami sa Kisku dotýka čoraz viac. Nešlo z jeho strany vôbec o náhodné kúpy, ako tvrdil na súde, ale o rozsiahly pozemkový biznis.“

Kiskov právnik Pala (už tretí v poradí) sa v samotnej analýze držal toho, že súd pri Kiskovi konštatoval konanie v dobrej viere. „Je teda zrejmé, že prezident vždy konal v dobrej viere, že pozemky sú v jeho vlastníctve a stal sa obeťou predchádzajúcich podvodných konaní.“ Pala sa vyhovára, že v danom období zlyhali hlavne notári. Vraj vydávali osvedčenia o vydržaní aj osobám, ktoré vydržanie len predstierali. Zdroj: Open in new window

Vychádza mi to tak, že v tomto divadle hrá veľkú rolu Kiskov imidž. Ten je teraz preňho smerodajný vzhľadom na jeho ďalšie politické ambície. Veď sa už verejne vyjadril, že chce prevziať moc a byť premiérom.

Takže sudca v jednom spore o pozemok už Kiskovi vytrel zrak a pozemok prisúdil pôvodnému majiteľovi, teraz už zostáva rad na tých zvyšných deväť pozemkov a ak bude spravodlivosti zadosť, tak je možné, že aj tie pozemky nakoniec budú patriť ich pôvodným majiteľom.

Vážení Slováci, ale nemali by sme Kiskovi zazlievať tú jeho slabosť na pozemky, on sa ako prezident ešte stále necíti na tom najvyššom mieste, a preto si chce kúpiť celé Slovensko, aby bol aj jeho kráľom. 🙂

Veď nebohý Václav Havel – raz pri jednej príležitosti pred novinármi povedal, že v Čechách (na pražskom hrade) možno po nejakom čase bude opäť vládnuť kráľ, takže nie je vylúčené, že také zbožné prianie má aj Kiska. 🙂

Ak by bol Kiska slovenským kráľom, tak potom by sa už nikto neodvážil vyčítať mu akýkoľvek jeho priekak.

S pánom Bohom, idem od vás, neublížil som žiadnemu z vás

30.10.2019

Vladko - pomerne rýchlo zabudol na to ako sa s nami všetkými lúčil slovami: S Pánom Bohom, idem od vás, idem od vás, neublížil som, neublížil som žiadnemu z vás. – Bol taký dojatý, že viac »

Rozhovor Trnku s Kočnerom ma urazil

15.10.2019

Rozhovor bývalého generálneho prokurátora Trnku s Kočnerom musí uraziť každého slušného občana v krajine. [caption id="attachment_4966" align="alignleft" width="630"] Gašparec, 15.10.2019[/caption] viac »

Matovič mal dopravnú nehodu

18.09.2019

Dnes ráno mal Igor Matovič dopravnú nehodu na D1 smerom do Bratislavy. Podľa jeho slov: „do neho zozadu narazil vodič, ktorý nestihol zabrzdiť. Následkom čoho jeho auto narazilo do vodiča pred viac »

jadrová elektráreň, belgicko,

Po silnom zemetrasení vo Francúzsku preventívne odstavili tri jadrové reaktory

12.11.2019 09:15

Francúzska energetická spoločnosť EDF pristúpila k tomuto kroku, aj keď prvé kontroly neodhalili žiadne poškodenia na reaktoroch alebo zariadení elektrárne.

Rudňany

Pre alkohol prišiel o prácu učiteľa

12.11.2019 09:00

Bývalého riaditeľa vlani prichytili policajti za volantom a namerali mu v dychu dve promile, obvinený bol z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Bangladéš vlaky zrážka

Pri čelnej zrážke vlakov v Bangladéši prišlo o život najmenej 15 ľudí

12.11.2019 07:47

K zrážke došlo v okrese Brahmánbaríja, približne 80 kilometrov od metropoly Dháka.

Jimmy Carter

Exprezidenta Cartera hospitalizovali, aby mu zmiernili tlak na mozog

12.11.2019 06:35

Carter utrpel 21. októbra pri páde zlomeninu panvovej kosti, v dôsledku ktorej ho aj krátko hospitalizovali a neskôr prepustili do domáceho ošetrenia.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 867
Celková čítanosť: 2633279x
Priemerná čítanosť článkov: 3037x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy