Založ si blog

Kiska – do Marrákeša nechoď!

Pellegrini sa nechal počuť tvrdým odkazom prezidentovi, že napriek racionálnej úvahe by nemal vyhrocovať napätú situáciu. Takisto aj zahraničnopolitický analytik Pavol Demeš sa vyjadril, že prezident Kiska by mal starostlivo posúdiť všetky aspekty svojho angažovania sa v tejto otázke a očakáva, že nebude konať na vlastnú päsť. (Mal by vraj počkať na stanovisko vlády a poradiť sa s ministrom.)

Ako sa Kiska rozhodne, zatiaľ to vie iba on sám, ale viem si živo predstaviť, aký cirkus sa rozprúdi okolo toho, ak sa predsa len rozhodne do Marrákešu odcestovať – hlavne ak tam poletí vládnym špeciálom. Tlač bude opäť zasýtená titulkami – podobne ako to bolo v prípade jeho súkromných letov do Popradu…, že všetky náklady by mal uhradiť z vlastného vrecka…!

Myslím si, že ak Kiska do Marrákešu predsa len odcestuje, tak iba preto, aby mu stúpli preferencie lebo aj tie jeho doterajšie činnosti, ktoré sa týkali podpisov dôležitých listín – nestali za nič – listiny sú platné aj napriek tomu, že ich on nepodpísal. (Takže pán prezident by mal pochopiť, že jeho funkcia na Slovensku spočíva jedine v tom, že kladie vence k pamätníkom a privítava vysokých štátnych zahraničných činiteľov… a všetko ostatné, o čom by mal rozhodovať podľa Ústavy, bohužiaľ v jeho prípade je iba fraška, a ako prezident – jeho funkcia je práca gašparka visiaceho na špagátikoch – s ktorými si tak Vláda ako aj poslanci NR SR pohrávajú ako detičky v materskej škôlke. 🙁   

 

Ibrahim Majga to poslancom NR parádne natrel

17.12.2018

A to za všetkých Slovákov. Napriek tomu je smutné, že Slováci sú takí holubičí národ. Mnohí si nechajú doslova ešte aj drevo na chrbte klátiť, len aby sa tí podvodníci mali lepšie ako viac »

Vianoce sa blížia a zlodeji „pracujú“ naplno

16.12.2018

Presvedčil som sa, že ľudia pred Vianocami sú menej obozretní v tom, že si svoje veci menej strážia a práve tým nahrávajú zlodejom do karát. Takmer denne chodievam na prechádzku do borovicového viac »

Kiska, pozemkový podvodník

15.12.2018

Takže sme opäť o niečo múdrejší. Denník PRAVDA prišiel s informáciou, že Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov. „Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove viac »

Lajos Grendel

Zomrel významný spisovateľ Lajos Grendel, otec poslanca NR SR

18.12.2018 23:35

Počas života získal viacero ocenení za literárnu tvorbu.

Bambi

Trest pre notorického pytliaka - musí opakovane sledovať 'najdojímavejší film histórie'

18.12.2018 22:57

Sudca v americkom Missouri odsúdil pytliaka aj k ročnému pobytu za mrežami.

Marco Bucci

Zrútený Morandiho most nahradí projekt janovského architekta za 200 mil. eur

18.12.2018 21:47

Projekt Renza Piana (81) budú realizovať tri talianske spoločnosti.

Charles Michel

Belgický premiér Michel pre Marrakéš rezignoval

18.12.2018 20:46

Ešte večer ju odovzdá do rúk kráľa Filipa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 702
Celková čítanosť: 1633826x
Priemerná čítanosť článkov: 2327x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy