Založ si blog

Aj ja nechcem vidieť len nájomných vrahov

Chcem vidieť aj mozog tohto činu. Kočner ešte aj z väzby úraduje, a mafia sa opäť snaží previesť Technopol…

Už len jediná vec ma drží na tom prehnitom mafiánskom Slovensku. Ak by som tu nemal vnučky, tak kašlem na ten mizerný dôchodok, ktorým sa smeráci ešte aj chvália, že nám ho v posledných rokoch podstatne zvýšili…

 Išiel by som niekam do Škandinávie – trebárs do Fínska – a vôbec nepochybujem o tom, že by som si tam našiel aj prácu, ktorá by ma bez problémov uživila. (Aj, keď som už desiaty rok na dôchodku, roboty sa nebojím a robil by som čokoľvek, pokiaľ by som mal istotu, že to nerobím iba za takú mzdu, ktorá by iba prekračovalo nejaké percenta minimálnej mzdy).

Veď to, ako sú v našej krajine prepojení politici s mafiou a s oligarchami, to už nemôže vidieť iba ten, kto to jednoducho vidieť nechce. Na súdoch zmiznú dôležité spisy a všetko je normálne, nikoho zato neberú na zodpovednosť. Avšak nechcem im krivdiť, čo keď to iba niektorá upratovačka už nezniesla pohľad na tie obrovské kopy papierov a už ona sama mala plné zuby toho Kočnera – a tak zo spisu zaniesla 300 kusov hárkov do zberu – a v duchu si povedala: aspoň tam budú mať z tých papierov úžitok.

Včera som si prečítal správu, že predstavitelia Medzinárodného tlačového inštitútu (IPI) „nechcú vedieť len to, kto bol nájomným vrahom novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, ale aj to, kto bol mozgom tohto trestného činu.“

Novinárom to povedal predseda správnej rady IPI – spolu s kolegami si bol uctiť pamiatku zavraždených na bratislavskom Námestí SNP. Prítomní držali transparenty: „Spravodlivosť pre Jána“ a „Žiadna beztrestnosť“ (vo viacerých jazykoch.) Zdroj: Open in new window

Verím tomu, že čo chcú vedieť predstavitelia Medzinárodného tlačového inštitútu (IPI),- že okrem toho, kto bol nájomným vrahom novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej,- chcú vedieť aj to, kto bol mozgom tohto trestného činu,- tak to isté chce vedieť každý slušný Slovák. A hoci som v živote nikomu nič zlého neprial, tak takým ľuďom, ktorí o Kuciakovi hovoria, že to bol iba obyčajný škrabák, tak takým naozaj prajem, aby aj oni niečo podobné zažili vo svojich rodinách – hneď by pochopili, že také niečo do slušnej  demokratickej spoločnosti naozaj nepatrí.

Pokiaľ na Slovensku nevyhrá voľby strana, ktorá sľúbi, že zlodejov pozatvára a svoj sľub aj dodrží – doteraz to žiadna strana ani len nesľúbila – tak ten marazmus, ktorý sa tu šíri ako Ebola v Afrike, ten tu bude stále viac narastať.

Takže Slovensku by skutočne najviac pomohlo vyšetriť všetky kauzy, vinníkov postaviť pred súd, spravodlivo ich odsúdiť a posadiť ich za mreže min. na 25 rokov.

 

 

Nezvolili ste ma

13.11.2018

Nezvolili ste ma, tak zničím, čo som postavil! Normálnemu človeku zostáva rozum stáť nad tým, čo všetko sú schopní spraviť ľudia s vygumovaným mozgom. Po dlhých rokoch sa kompetentní viac »

Je to veľká nezodpovednosť voči vlastným deťom

06.11.2018

V sobotu 3. novembra som si všimol ako mladá zhruba 35 ročná mamička prišla k brehu vodnej nádrže na Bukovci so svojimi dvoma malými deťmi, (dievčatko mohlo mať asi 5 a chlapec asi 7 rokov), viac »

Tento prieskum Putina určite nepoteší

05.11.2018

Rusi sa sťažujú na dôležité vecí a sú nespokojní s tým, že nemajú dostatočné právo na zdravé životné prostredie, že súdne procesy nie sú spravodlivé, a nemajú právo ani na čestné viac »

dvojičky

Oddelené siamské dvojičky z Bhutánu po zákroku už ukazujú šibalskú tvár

15.11.2018 23:10

15-mesačné dvojičky Nima a Dawa boli spojené trupmi a mali aj spoločnú pečeň. Oddelili ich v Austrálii.

sofia, migranti,

Migračný pakt OSN neratifikuje ani Estónsko

15.11.2018 22:34

Pakt by mali vlády oficiálne prijať na konferencii v marockom Marrákeši v decembri.

Brexit

Väčšina Britov je proti brexitu a chce druhé referendum

15.11.2018 21:59

Britská stanica Sky News zverejnila dnes nový prieskum.

putin, pence

Putin a Pence debatovali v Singapure o kontrole zbraní

15.11.2018 20:40

Putin povedal, že pokiaľ sa uskutoční očakávané stretnutie s Trumpom, budú spolu hovoriť aj o Sýrii, Severnej Kórei a Iráne.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 683
Celková čítanosť: 1558793x
Priemerná čítanosť článkov: 2282x

Autor blogu

Odkazy