Založ si blog

Iba nahlas rozmýšľam. . .

Komu by viac prospelo, ak by Európa ľahla popolom, či Rusom a či Američanom? No môj sedliacky rozum mi hovorí, že viac by to prospelo Američanom, a to už len z toho dôvodu, že USA sú podstatne ďalej od Európy, než sú Rusi.

Predstavujem si zbombardovanú Európu jadrovým arzenálom na ktorej by nezostal kameň na kameni a nie ešte nejaká živá bytosť. (Snáď iba potkany, lebo tie sa dokážu všetkému prispôsobiť). Takže logicky mi z toho vyplýva, že ak by ten jadrový útok zariadil Putin, tak Rusi by aj sami seba ohrozili lebo k tým európskym hraniciam majú ako keby kameňom dohodil, takže by zamorili aj svoje územie. No a Američania mysliac si, že ak sú „takmer na druhej strane zemegule“, že im nič také nehrozí a tak si budú mädliť ruky, že sa konečne zbavili všetkých komunistov, čiže aj ruských.

Nejaký písalek napísal, že Putin hrozí Európe možnosťou jadrovej odvety, ak prijme rakety Američanov. Niektorí ľudia sú schopní za peniaze napísať ešte aj to, že už tri dni ležia mŕtvi pod zemou, ale veria, že Putin je zrúda a že on to skutočne spraví. (Viem, že to slovo zrúda je z češtiny, ale narýchlo mi neprišlo na um niečo podobné v slovenčine, možno by sa hodilo slovo: barbar).

Je to presne tak, ako napr. dole na mojej fotografii – niektorí budú tvrdiť, že na nej vidia ufo a tí, ktorí nemajú bujnú fantáziu povedia nie, nie je to ufo, to je iba mesiac.

 Žeby toto svetlomodré svetielko bolo ufo?

Žeby toto svetlomodré svetielko bolo ufo?

„Európa sa vystaví nebezpečenstvu možného odvetného úderu Ruska, pokiaľ bude súhlasiť s rozmiestnením amerických rakiet na svojom území,“ takto citovala Putina štátna agentúra TASS. Ak sa tak predsa len stane, odpovie podľa prezidenta Rusko rovnako. – toľko k tomu z tohto zdroja: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/489259-putin-hrozi-europe-moznostou-jadrovej-odvety/

Tak, ako vlastne to je? Čo chcel ten pisálek svojim článkom povedať? Veď o osude zmluvy z roku 1987 podpísanej Michailom Gorbačovom a Ronaldom Reaganom, by chcel Putin hovoriť s Trumpom v Paríži 11. Novembra. (Chcú tam obaja osláviť 100. výročie konca 1. svetovej vojny.)

PS.

Putin tvrdí, že Američania nepredložili žiadne dôkazy o tom, že by Rusko zmluvu INF porušilo. „Sami ju pritom porušujú…“

Nezvolili ste ma

13.11.2018

Nezvolili ste ma, tak zničím, čo som postavil! Normálnemu človeku zostáva rozum stáť nad tým, čo všetko sú schopní spraviť ľudia s vygumovaným mozgom. Po dlhých rokoch sa kompetentní viac »

Je to veľká nezodpovednosť voči vlastným deťom

06.11.2018

V sobotu 3. novembra som si všimol ako mladá zhruba 35 ročná mamička prišla k brehu vodnej nádrže na Bukovci so svojimi dvoma malými deťmi, (dievčatko mohlo mať asi 5 a chlapec asi 7 rokov), viac »

Tento prieskum Putina určite nepoteší

05.11.2018

Rusi sa sťažujú na dôležité vecí a sú nespokojní s tým, že nemajú dostatočné právo na zdravé životné prostredie, že súdne procesy nie sú spravodlivé, a nemajú právo ani na čestné viac »

dvojičky

Oddelené siamské dvojičky z Bhutánu po zákroku už ukazujú šibalskú tvár

15.11.2018 23:10

15-mesačné dvojičky Nima a Dawa boli spojené trupmi a mali aj spoločnú pečeň. Oddelili ich v Austrálii.

sofia, migranti,

Migračný pakt OSN neratifikuje ani Estónsko

15.11.2018 22:34

Pakt by mali vlády oficiálne prijať na konferencii v marockom Marrákeši v decembri.

Brexit

Väčšina Britov je proti brexitu a chce druhé referendum

15.11.2018 21:59

Britská stanica Sky News zverejnila dnes nový prieskum.

putin, pence

Putin a Pence debatovali v Singapure o kontrole zbraní

15.11.2018 20:40

Putin povedal, že pokiaľ sa uskutoční očakávané stretnutie s Trumpom, budú spolu hovoriť aj o Sýrii, Severnej Kórei a Iráne.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 683
Celková čítanosť: 1558706x
Priemerná čítanosť článkov: 2282x

Autor blogu

Odkazy