Založ si blog

Iba nahlas rozmýšľam. . .

Komu by viac prospelo, ak by Európa ľahla popolom, či Rusom a či Američanom? No môj sedliacky rozum mi hovorí, že viac by to prospelo Američanom, a to už len z toho dôvodu, že USA sú podstatne ďalej od Európy, než sú Rusi.

Predstavujem si zbombardovanú Európu jadrovým arzenálom na ktorej by nezostal kameň na kameni a nie ešte nejaká živá bytosť. (Snáď iba potkany, lebo tie sa dokážu všetkému prispôsobiť). Takže logicky mi z toho vyplýva, že ak by ten jadrový útok zariadil Putin, tak Rusi by aj sami seba ohrozili lebo k tým európskym hraniciam majú ako keby kameňom dohodil, takže by zamorili aj svoje územie. No a Američania mysliac si, že ak sú „takmer na druhej strane zemegule“, že im nič také nehrozí a tak si budú mädliť ruky, že sa konečne zbavili všetkých komunistov, čiže aj ruských.

Nejaký písalek napísal, že Putin hrozí Európe možnosťou jadrovej odvety, ak prijme rakety Američanov. Niektorí ľudia sú schopní za peniaze napísať ešte aj to, že už tri dni ležia mŕtvi pod zemou, ale veria, že Putin je zrúda a že on to skutočne spraví. (Viem, že to slovo zrúda je z češtiny, ale narýchlo mi neprišlo na um niečo podobné v slovenčine, možno by sa hodilo slovo: barbar).

Je to presne tak, ako napr. dole na mojej fotografii – niektorí budú tvrdiť, že na nej vidia ufo a tí, ktorí nemajú bujnú fantáziu povedia nie, nie je to ufo, to je iba mesiac.

 Žeby toto svetlomodré svetielko bolo ufo?

Žeby toto svetlomodré svetielko bolo ufo?

„Európa sa vystaví nebezpečenstvu možného odvetného úderu Ruska, pokiaľ bude súhlasiť s rozmiestnením amerických rakiet na svojom území,“ takto citovala Putina štátna agentúra TASS. Ak sa tak predsa len stane, odpovie podľa prezidenta Rusko rovnako. – toľko k tomu z tohto zdroja: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/489259-putin-hrozi-europe-moznostou-jadrovej-odvety/

Tak, ako vlastne to je? Čo chcel ten pisálek svojim článkom povedať? Veď o osude zmluvy z roku 1987 podpísanej Michailom Gorbačovom a Ronaldom Reaganom, by chcel Putin hovoriť s Trumpom v Paríži 11. Novembra. (Chcú tam obaja osláviť 100. výročie konca 1. svetovej vojny.)

PS.

Putin tvrdí, že Američania nepredložili žiadne dôkazy o tom, že by Rusko zmluvu INF porušilo. „Sami ju pritom porušujú…“

Policajt obchodoval s pervitínom, ide do väzenia

18.01.2019

Nedávno som čítal, že Bratislava má problém s kokaínom, pribúdajú tam ľudia závislí na drogách a čoraz viac ľudí vyhľadáva liečbu drogových závislostí. Súčasnú situáciu prirovnala viac »

Extrémista chcel zaútočiť na Biely dom a Sochu slobody

17.01.2019

Po prečítaní tejto správy mi to vychádza tak, že občania USA sa správajú podobne ako sa správali Rusi počas bývalého režimu. Tam každý každého udával... V Rusku bola sledovaná podvratná viac »

Aký podnikateľ ? !

20.12.2018

Veď za to, čo už Kočner navystrájal, mali by ho oslovovať pán podvodník a nie pán podnikateľ! Podľa najčerstvejších správ prokurátor navrhol prísnejšiu a dlhšiu väzbu podvodníkovi viac »

kočner

Kočnerove motáky vyšetruje NAKA

18.01.2019 18:03

Lístočky tajne vynášané z väznice, mal Kočner posielať cez advokáta.

británia, brexit, protest, demonštrácia

Brexit: Mayovej druhý pokus o zázrak

18.01.2019 18:00

Britská premiérka Mayová má v pondelok predložiť náhradný plán, ako chce krajinu pripraviť na odchod z EÚ.

SAV, Slovenská akadémia vied

Slovenská akadémia vied podporuje postoj univerzít v otázke plagiátorstva

18.01.2019 17:42

Podľa UK v Bratislave Andrej Danko pri písaní jeho rigoróznej práce hrubo porušil základné pravidlá autorskej etiky.

grace mengová, izba, žena, smútok, nešťastie

Žena exšéfa Interpolu požiadala vo Francúzsku o azyl, bojí sa únosu

18.01.2019 16:32

Žena je presvedčená, že sa ju pred časom pokúsili dvaja Číňania uniesť do Českej republiky.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 706
Celková čítanosť: 1660985x
Priemerná čítanosť článkov: 2353x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy