Založ si blog

Zahalená tvár objednávateľa vraždy!

Len samotná predstava o osobnom strete s objednávateľom vraždy evokuje človeka k tomu, že nožík vo vrecku sa mu otvára…

Ak by k možnému útoku bola príležitosť, tak sám so sebou by som mal čo robiť, aby som takejto osobe z pomsty neublížil.

 Vôbec sa nečudujem Slovákom, ktorí sa v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej nazúrene pýtajú, kto je ten netvor, ktorý sa skrýva za objednávkou vraždy?!

Stále nevieme, či prekladateľka Alena Zsuzsová je skutočnou objednávateľkou vraždy?! (Platí prezumpcia neviny, takže stále melieme v rovine hodenej návnady…) Prokuratúra síce potvrdila, že jedným z článkov reťazca má byť aj Alena Zsuzsová, no k súčasným obvineným majú pribudnúť aj ďalšie osoby.   

Až v týchto dňoch zverejnili fotografie, ktoré ukazujú podobu Aleny Zsuzsovej spred niekoľkých rokov. Doteraz sme ju poznali len ako osobu s dlhočiznými čiernymi vlasmi, ktorými si zakrývala svoju obličaj pred fotoaparátmi a kamerami novinárov počas predvádzania na súd. (Po razii ju zobrali príslušníci NAKA – v rámci akcie News). Novinári nevedeli spávať, len aby čitateľom čím skôr predostreli identitu prekladateľky Aleny Zsuzsovej, lenže pravdepodobne nie je to ona, kto stojí na vrchole pyramídy a zadávateľom môže byť úplne niekto iný.

Celý tento prípad je v pozornosti médií o to viac, že k vražde Jána Kuciaka pribudol ďalší podobný prípad – tentoraz zavraždili iba 30 ročnú novinárku v Bulharsku, ktorá pracovala ako redaktorka v jednej z regionálnych bulharských televízii TVN a zároveň bola aj jej riaditeľkou.

Posledná Marinovovej odvysielaná reportáž z 30. septembra sa venovala nedávnemu zadržaniu dvoch žurnalistov v meste Radomir ležiacom južne od Sofie. Novinári vyšetrovali okolnosti zničenia dokumentov, ktoré mali dokazovať spojitosť bulharskej stavebnej spoločnosti GP s manipuláciou tendrov EÚ. Európska federácia novinárov (EFJ) pripomenula, že posledný Marinovovej článok sa venoval problému štátnej korupcie.“ Zdroj: https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/487025-v-/

Bulharská polícia zverejnila správu, že novinárka Marinovová bola pred vraždou znásilnená a zbitá. Podľa predbežných zistení v jej prípade smrť nastala udusením. Aj ona sa venovala korupčným témam podobne ako u nás na Slovensku Ján Kuciak.

Je to neskutočné ako korupcia rozťahuje svoje chápadla nie len u nás, ale ako vidieť aj v krajinách Európskej únie. Iba za posledných 12 mesiacov boli zavraždení až traja novinári. Tie vraždy iba dokazujú neskutočnú drzosť niektorých osôb žijúcich na vysokej nohe, ako sa ich morálka ponorila na úplné dno. Nič im nie je sväté. A aby mohli aj naďalej pokračovať v trestnej činnosti, tak drzo a chladne dajú spratať každého jednotlivca, ktorý sa im postaví do cesty. Za každým takýmto prípadom tým oveľa viac stúpa neistota medzi občanmi a zároveň väčšia nedôvera k štátnym orgánom. Pred mafiou v korupčných škandáloch sa medzi slušnými občanmi šíri strach nielen v obciach a mestách, ale pomaly aj v celej EÚ.

Slušní ľudia veria, že kompetentné orgány, čo nevidieť prinútia túto pliagu ku kapitulácii. No neviem? – Podľa mňa už včera bolo neskoro!

Máte našich 700 rukojemníkov, prosím zbombardujeme vás!

20.10.2018

Za necelých 24 hodín letecké útoky koalície vedenej Spojenými štátmi pripravili o život aj 32 civilistov. K útoku došlo v oblastiach kontrolovaných organizáciou Daeš na východe Sýrie. Čo viac »

Organizácia Islamský štát zajala 700 rukojemníkov

19.10.2018

Čo sa tí extrémisti z organizácie Islamský štát množia ako potkany? To nedáva logiku, veď za posledné roky Američania a Rusi zvrhli stovky ton bômb a stále čítame, že tých extrémistov viac »

Takže predsa len to bola mafia, ktorá odstránila Kuciaka

18.10.2018

Bola to Kočnerová mafia, ktorá pripravila o život Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Stále hovorím o tom: Kto konkrétne novinára zabil a kto to financoval?? Nepochybujem však o tom, že v tom viac »

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

Holandsko EÚ Kok expremiér úmrtie

Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok

20.10.2018 19:51

Po skončení politickej kariéry bol oficiálnym lobistom Európskej únie.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 665
Celková čítanosť: 1499716x
Priemerná čítanosť článkov: 2255x

Autor blogu

Odkazy