Založ si blog

Kočner & Kuciak

Jedného ľudia zatracujú, druhého takmer blahorečia. Kladiem si otázku, čo sa vlastne stalo, že Kočnera zrazu „z ničoho nič“ premiestnili (v utorok večer) z väzby v bratislavskom Justičnom paláci do väznice v Leopoldove?!

Prečo okolo tohto „gaunera“ robia vyšetrovatelia vrážd Jána Kuciaka a jeho snúbenice také manévre, že ak si obyčajný človek pozrie dennú tlač, alebo zapne televízor, či rádio, tak všade iba Marian Kočner?!

Myslím si, že z cirkusu, aký robia média s týmto človekom, že mnohí občania musia byť z toho už poriadne znechutení. Má Marian Kočner skutočne niečo spoločné s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej???

Jeho meno sa spája s „tlmočníčkou“ Alenou Zs.bola obvinená z objednania vraždy a momentálne je spolu s ďalšími tromi spoluúčastníkmi na vraždách mladých ľudí vo vyšetrovacej väzbe…

Zdroj https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/486621 / uvádza: „Kočner sa do väzby dostal pre podozrenie, že sfalšoval miliónové zmenky. Viac ako tri mesiace strávil v ústave na výkon väzby v Justičnom paláci v Bratislave.“

Tlmočníčka Alena Zs. vraj tento zločin objednala. Kočner priznal, že ju poznal a občas sa aj stretával nie len s ňou, ale aj s jej 15 ročnou dcérou. A bulvár veľmi rýchlo vytvoril falošnú správu o tom, že Kočner je krstným otcom Aleninej dcéry.

Alenu Zs. (aspoň zatiaľ) vinia z toho, že za Kuciakovu vraždu zaplatila 50-tisíc eur v hotovosti: „Je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že práve ona vyplatila peniaze. Ale odkiaľ ich mala, to je ďalšia otázka“? (Dozorujúci prokurátor odmietol komentovať, či prokuratúra má v tejto súvislosti v hľadáčiku práve Kočnera!?)

Takže novinári nič konkrétne nevedia, no bulvár sa napriek tomu až príliš horlivo činil a rozšíril informáciu – vraj zo zdrojov blízkych polícii, že nie je vylúčené, že orgány činné v trestnom konaní pre podnikateľa chystajú obvinenie v kauze dvojnásobnej vraždy.

Aspoň máme istotu, že Ján Kuciak o Kočnerových kauzách písal pomerne často. Zatiaľ vieme aj to, že novinár Kuciak podal na Kočnera trestné oznámenie pre nebezpečné vyhrážanie… a vie sa aj to, že Kočner povedal Kuciakovi, že naňho a jeho rodinu bude zhromažďovať informácie, a ak o ňom objaví niečo, čo zaváňa, (čiže bude podozrenie na porušenie zákonov, či už jeho samého alebo členov jeho rodiny), tak to zverejní na sociálnych sietiach. A včera bez akehokoľvek varovania sme sa dozvedeli aj to, že zrazu Kočnerova stránka z Facebooku aktuálne celá zmizla. (Nedá sa vylúčiť, že to spravil on sám).

Takže môže sa stať, že ak sa Kočnera podarí udržať za mrežami, porozpráva veci, ktoré „zmenia mapu krajiny.“ Kočner totiž nepatrí k takým ľuďom, ktorí by sa len tak ľahko obetovali pre iných – a nemá ani odolnosť odsúdeného mafiánskeho bossa, akým je Mikuláš Černák, (ten vydržal mlčať poriadne dlho aj napriek zradám jeho kumpánov). Ale ak ho prepustia skôr, ako prehovorí, bude to známka toho, že zlo opäť zvíťazilo a orgány činné v trestnom konaní nie sú schopné objektívne a zodpovedne plniť svoju základnú funkciu. Je priveľa mocných, ktorým záleží na tom, aby Marián Kočner mlčal, no napriek tomu na povrch už vyplávala správa, že Mariána Kočnera spájajú s Miroslavom Sujom a niektoré média sa pýtajú prečo títo dvaja boli doteraz vedení ako bezúhonní občania?! (Žeby sa rysovala ďalšia kauza tzv. „zmenka“ v ktorej vystupuje aj Suja s Kočnerom?)

No necháme sa prekvapiť, všetko je na pochode a úplne najčerstvejšia správa je, že obvinený podnikateľ z Komárna Zoltán Andruskó už zaspieval – objednanie vraždy zvaľuje na podnikateľa Mariána Kočnera. Uviedol, že vraždu mal vykonať Tomáš Szabó a toho mal doviezť na miesto vykonania popravy Miroslav Marček.

Takže v najbližších dňoch sa máme naozaj načo tešiť. Tých poloprávd a konšpirácii okolo dvoch zavraždených mladých ľudí už bolo strašne moc – a dovolím si tvrdiť, že ich ešte aj bude toľko, že mnohí z toho nebudú môcť spávať…, (lebo napriek tomu, že zločinci nevedia, čo je to svedomie, tak aj u nich predsa len nejaké malé semienko svedomia drieme), ale nech už ten prípad dopadne akokoľvek, tak stále verím a cítim to v kostiach, že za toto bude niekto poriadne pykať. A to slovo niekto – by sa už hneď teraz dalo nahradiť – menom skutočného vraha, ale aj menom objednávateľa vraždy resp. vrážd. Ale nechcem predbiehať, tých konšpirácii už bolo naozaj veľa a takisto nemienim sa vtláčať do práce bulváru. Ten nás určite, čo nevidieť znovu prekvapí ďalšími informáciami, ktoré síce nebudú relevantné, ale z doterajších skúsenosti o práci redaktorov bulváru sa ani nedá príliš očakávať, že zrazu sami od seba začnú písať tak ako sa písať má a ako sa patrí.

Máte našich 700 rukojemníkov, prosím zbombardujeme vás!

20.10.2018

Za necelých 24 hodín letecké útoky koalície vedenej Spojenými štátmi pripravili o život aj 32 civilistov. K útoku došlo v oblastiach kontrolovaných organizáciou Daeš na východe Sýrie. Čo viac »

Organizácia Islamský štát zajala 700 rukojemníkov

19.10.2018

Čo sa tí extrémisti z organizácie Islamský štát množia ako potkany? To nedáva logiku, veď za posledné roky Američania a Rusi zvrhli stovky ton bômb a stále čítame, že tých extrémistov viac »

Takže predsa len to bola mafia, ktorá odstránila Kuciaka

18.10.2018

Bola to Kočnerová mafia, ktorá pripravila o život Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Stále hovorím o tom: Kto konkrétne novinára zabil a kto to financoval?? Nepochybujem však o tom, že v tom viac »

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

Holandsko EÚ Kok expremiér úmrtie

Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok

20.10.2018 19:51

Po skončení politickej kariéry bol oficiálnym lobistom Európskej únie.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 665
Celková čítanosť: 1499685x
Priemerná čítanosť článkov: 2255x

Autor blogu

Odkazy