Založ si blog

Páchateľa vraždy ešte stále nepoznáme!

Viem, ak novinári chcú nejako prežiť, tak musia písať, ale to, čo stvárajú redaktori topiek, tak nad tým často zostáva rozum stáť.

Aj dnes sa vyznamenali takýmto titulkom: „Za ohavným zločinom majú stáť títo štyria ľudia“ – ak chceli zaujať, tak mali napísať priamo, že títo štyria sú vrahovia! (Hneď by mali o mnoho vyššiu sledovanosť, ako ju majú). Jednoducho povedané činia sa. Píšu, že za ohavným zločinom sú štyria obvinení, ktorých protizločinecká jednotka NAKA predviedla včera v putách k sudcovi špecializovaného trestného súdu.

Vidieť, že ak nemajú do čoho pichnúť a nechce sa im čakať niekoľko hodín na výsledok, čiže konečný verdikt, tak píšu koniny.

Zatiaľ je to tak, že všetci štyria obvinení v prípade vraždy Kuciaka a jeho snúbenice idú do väzby preto, aby nemohli utiecť, prípadne pokračovať v trestnej činnosti, alebo aby nemohli ovplyvňovať svedkov na slobode. (Traja obvinení – zo štvorice obžalovaných – podajú sťažnosť proti uzneseniu na Najvyšší súd – čiže odvolanie – a štvrtý obvinený sa ponúkol, že bude spolupracovať s políciou, no „múdry“ redaktor napriek tomu napísal, že za ohavným zločinom sú títo štyria obvinení.

Samozrejme mnohým by padol kameň zo srdca, ak by to bolo skutočne tak, že niekto z tých štyroch nesie zodpovednosť za vraždu tých mladých ľudí, ale vynášať vopred rozsudok a bez akýchkoľvek dôkazov je naozaj choré.

Dodatok

Pred niekoľkými desiatkami minút sa na tlačovke pred médiami vyjadril dozorujúci prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry, že objednávateľ zaplatil minimálne 70-tisíc eur za objednávku vraždy a podľa vyšetrovateľov Alena Zsuzsová mala s najväčšou pravdepodobnosťou vyplatiť peniaze. (Ak je toto všetko pravda, tak títo podozriví boli skutočne veľkí amatéri: Dovolím si tvrdiť, že za 70-tisíc eur by tento zločin nespravil ani bezdomovec).

Máte našich 700 rukojemníkov, prosím zbombardujeme vás!

20.10.2018

Za necelých 24 hodín letecké útoky koalície vedenej Spojenými štátmi pripravili o život aj 32 civilistov. K útoku došlo v oblastiach kontrolovaných organizáciou Daeš na východe Sýrie. Čo viac »

Organizácia Islamský štát zajala 700 rukojemníkov

19.10.2018

Čo sa tí extrémisti z organizácie Islamský štát množia ako potkany? To nedáva logiku, veď za posledné roky Američania a Rusi zvrhli stovky ton bômb a stále čítame, že tých extrémistov viac »

Takže predsa len to bola mafia, ktorá odstránila Kuciaka

18.10.2018

Bola to Kočnerová mafia, ktorá pripravila o život Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Stále hovorím o tom: Kto konkrétne novinára zabil a kto to financoval?? Nepochybujem však o tom, že v tom viac »

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

Holandsko EÚ Kok expremiér úmrtie

Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok

20.10.2018 19:51

Po skončení politickej kariéry bol oficiálnym lobistom Európskej únie.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 665
Celková čítanosť: 1499710x
Priemerná čítanosť článkov: 2255x

Autor blogu

Odkazy