Založ si blog

Páchateľa vraždy ešte stále nepoznáme!

Viem, ak novinári chcú nejako prežiť, tak musia písať, ale to, čo stvárajú redaktori topiek, tak nad tým často zostáva rozum stáť.

Aj dnes sa vyznamenali takýmto titulkom: „Za ohavným zločinom majú stáť títo štyria ľudia“ – ak chceli zaujať, tak mali napísať priamo, že títo štyria sú vrahovia! (Hneď by mali o mnoho vyššiu sledovanosť, ako ju majú). Jednoducho povedané činia sa. Píšu, že za ohavným zločinom sú štyria obvinení, ktorých protizločinecká jednotka NAKA predviedla včera v putách k sudcovi špecializovaného trestného súdu.

Vidieť, že ak nemajú do čoho pichnúť a nechce sa im čakať niekoľko hodín na výsledok, čiže konečný verdikt, tak píšu koniny.

Zatiaľ je to tak, že všetci štyria obvinení v prípade vraždy Kuciaka a jeho snúbenice idú do väzby preto, aby nemohli utiecť, prípadne pokračovať v trestnej činnosti, alebo aby nemohli ovplyvňovať svedkov na slobode. (Traja obvinení – zo štvorice obžalovaných – podajú sťažnosť proti uzneseniu na Najvyšší súd – čiže odvolanie – a štvrtý obvinený sa ponúkol, že bude spolupracovať s políciou, no „múdry“ redaktor napriek tomu napísal, že za ohavným zločinom sú títo štyria obvinení.

Samozrejme mnohým by padol kameň zo srdca, ak by to bolo skutočne tak, že niekto z tých štyroch nesie zodpovednosť za vraždu tých mladých ľudí, ale vynášať vopred rozsudok a bez akýchkoľvek dôkazov je naozaj choré.

Dodatok

Pred niekoľkými desiatkami minút sa na tlačovke pred médiami vyjadril dozorujúci prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry, že objednávateľ zaplatil minimálne 70-tisíc eur za objednávku vraždy a podľa vyšetrovateľov Alena Zsuzsová mala s najväčšou pravdepodobnosťou vyplatiť peniaze. (Ak je toto všetko pravda, tak títo podozriví boli skutočne veľkí amatéri: Dovolím si tvrdiť, že za 70-tisíc eur by tento zločin nespravil ani bezdomovec).

Najideálnejším riešením rómskeho problému by bolo. . .

19.04.2019

Presťahovať Rómov do Bratislavy. Veď Rómovia nie sú občania druhej kategórie, sú to rovnako občania Slovenskej republiky ako my. Mali by dostať šancu. Od roku 1950 boli preinvestované miliardy viac »

Zarobil som 2 miliardy na nekresťanských úrokoch

18.04.2019

Pán Kiska, keď som si pozrel video na ktorom sa obhajujete, že to nebola Vaša úloha skúmať, či budú mať ľudia na vysoké splátky, že potom ich naháňali exekútori, tak som si povedal, veď viac »

Inštitucionálny rasizmus je dôchodok 480 eur

17.04.2019

Tých 6000 eur za migranta si strčte. . . tento blog som napísal ešte 25. júla 2018 a v jeho úvode je toto: Už aj niektorým politikom konečne došla trpezlivosť a ostro odsudzujú charitu Európskej viac »

hazz, hasiči, auto

Hasiči zasahovali pri požiari bytu v Ružomberku, zranené sú dve osoby

19.04.2019 21:49

Hasiči museli jednu osobu evakuovať.

APTOPIX Ukraine Election

Ukrajinskí prezidentskí kandidáti odštartovali predvolebnú debatu osobnými útokmi

19.04.2019 21:22

Na večernú debatu na národný štadión Olimpijskyj v Kyjeve prišli tisíce ľudí.

BRITAIN-PROTEST/CLIMATE-CHANGE

Londýnska polícia zatkla už vyše 680 účastníkov klimatických protestov

19.04.2019 20:01

"Klimatické protesty" v Londýne, ktoré organizujú aktivisti zo skupiny Extinction Rebellion, trvajú už pondelka.

Mike Pompeo / USA / Rusko /

USA podniknú "tvrdé kroky" v prípade ruského zasahovania do amerických volieb, vyhlásil Pompeo

19.04.2019 19:11

Pompeo dodal, že Spojené štáty budú tiež naďalej vyvíjať tlak na to, aby Rusko nezasahovalo do iných volieb vo svete.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 777
Celková čítanosť: 2150608x
Priemerná čítanosť článkov: 2768x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy