Založ si blog

Páchateľa vraždy ešte stále nepoznáme!

Viem, ak novinári chcú nejako prežiť, tak musia písať, ale to, čo stvárajú redaktori topiek, tak nad tým často zostáva rozum stáť.

Aj dnes sa vyznamenali takýmto titulkom: „Za ohavným zločinom majú stáť títo štyria ľudia“ – ak chceli zaujať, tak mali napísať priamo, že títo štyria sú vrahovia! (Hneď by mali o mnoho vyššiu sledovanosť, ako ju majú). Jednoducho povedané činia sa. Píšu, že za ohavným zločinom sú štyria obvinení, ktorých protizločinecká jednotka NAKA predviedla včera v putách k sudcovi špecializovaného trestného súdu.

Vidieť, že ak nemajú do čoho pichnúť a nechce sa im čakať niekoľko hodín na výsledok, čiže konečný verdikt, tak píšu koniny.

Zatiaľ je to tak, že všetci štyria obvinení v prípade vraždy Kuciaka a jeho snúbenice idú do väzby preto, aby nemohli utiecť, prípadne pokračovať v trestnej činnosti, alebo aby nemohli ovplyvňovať svedkov na slobode. (Traja obvinení – zo štvorice obžalovaných – podajú sťažnosť proti uzneseniu na Najvyšší súd – čiže odvolanie – a štvrtý obvinený sa ponúkol, že bude spolupracovať s políciou, no „múdry“ redaktor napriek tomu napísal, že za ohavným zločinom sú títo štyria obvinení.

Samozrejme mnohým by padol kameň zo srdca, ak by to bolo skutočne tak, že niekto z tých štyroch nesie zodpovednosť za vraždu tých mladých ľudí, ale vynášať vopred rozsudok a bez akýchkoľvek dôkazov je naozaj choré.

Dodatok

Pred niekoľkými desiatkami minút sa na tlačovke pred médiami vyjadril dozorujúci prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry, že objednávateľ zaplatil minimálne 70-tisíc eur za objednávku vraždy a podľa vyšetrovateľov Alena Zsuzsová mala s najväčšou pravdepodobnosťou vyplatiť peniaze. (Ak je toto všetko pravda, tak títo podozriví boli skutočne veľkí amatéri: Dovolím si tvrdiť, že za 70-tisíc eur by tento zločin nespravil ani bezdomovec).

Kiska, pozemkový podvodník

15.12.2018

Takže sme opäť o niečo múdrejší. Denník PRAVDA prišiel s informáciou, že Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov. „Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove viac »

Aký to paradox, obec Hýľov má za humnami

14.12.2018

... vodnú nádrž s pitnou vodou, ktorou sa desiatky rokov zásobovali celé Košice a teraz takmer sedem rokov tam niektoré rodiny bojujú s nedostatkom pitnej vody. A situácia s nedostatkom vody z viac »

Ficovi chýbajú už iba boxerské rukavice

14.12.2018

S boxerskými rukavicami bude presnou kópiou V. Mečiara. Keď Mečiar bol premiérom a keď mu niektorí novinári položili otázky na telo, tak jeho reakcie boli v tomto štýle: Ty, keď Ti jednu viac »

Mochovce, elektráreň

Tretí blok Mochoviec podstúpi dôležitú skúšku

16.12.2018 13:45

Slovenské elektrárne pokračovali s dostavbou tretieho a štvrtého bloku Atómovej elektrárne Mochovce aj počas jesenných dní.

Kažimír

Kažimír: Vyrovnaný rozpočet si môžeme dovoliť aj s istými rezervami

16.12.2018 13:21

Víťazmi rozpočtu na rok 2019 sú podľa ministra financií rezort obrany a zdravotníctva.

Pavel Brunovský

Vo veku 84 rokov zomrel matematik Pavel Brunovský

16.12.2018 12:48

Matematik a vysokoškolský pedagóg, profesor Brunovský zomrel po ťažkej chorobe.

mäso, nákupy, hydina, supermarket

VIDEO: Lesk a bieda potravín, zahraničné valcujú domáce

16.12.2018 12:00

Obchod s potravinami čaká zlatý vianočný týždeň. A práve teraz sa ukazuje lesk aj bieda ponúkaných potravín - prevahu majú dovážané výrobky nad domácimi.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 700
Celková čítanosť: 1624291x
Priemerná čítanosť článkov: 2320x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy