Založ si blog

Pán Fico, žeby predsa len tie predčasné voľby. . . ?

Pán Fico, cítite, že tým predčasným parlamentným voľbám sa – s najväčšou pravdepodobnosťou – nevyhnete a práve preto kydáte hnoj na Kisku? Chcete, aby odstúpil alebo sa riadne venoval funkcii.

No s tým, že inak Kiska skončí ako najsmutnejší politický príbeh – s tým by som si ja na Vašom mieste až tak istý nebol.

Kritizujete Kisku za jeho slová, že Vašu stranu zaplietol do únosu Vietnamca a svoju funkciu zneužíva na vlastné politické ciele. Vy tvrdíte, že: „ide o hanebnú lož a krivé obvinenie Smeru.“

Váš terajší zástupca na poste premiéra Peter Pellegrini vytkol Kiskovi, „že hovorí o Slovensku ako o mafiánskom štáte.“ Vy tvrdíte, že: „To len preto, že vyplávali na povrch jeho daňové a volebné podvody.“ – Lenže ani Kiska, ani Vy nemáte žiadne dôkazy, takže podľa toho ste obaja rovnakí klamári.

Tvrdíte, že Kisku vo svete neberú vážne, lebo doposiaľ nedostal pozvánku do Bieleho domu či Kremľa. A na druhej strane tvrdíte, že Kiska vedie neférový politický súboj v rozpore so zákonom. Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/480376/

Pán Fico, podľa mňa tu niečo poriadne smrdí. Vy ako dlhoročný politik a bývalý niekoľkonásobný premiér slovenskej republiky – viete, že v prípade prezidenta Kisku je niečo v rozpore so zákonom a doposiaľ ste na neho nepodali trestné oznámenie! Pýtam sa prečo? Nebude to skôr preto, že aj Kiska vie o Vás niečo, čo ste spravili Vy v rozpore so zákonom?

Ladislav Serenča

Policajt obchodoval s pervitínom, ide do väzenia

18.01.2019

Nedávno som čítal, že Bratislava má problém s kokaínom, pribúdajú tam ľudia závislí na drogách a čoraz viac ľudí vyhľadáva liečbu drogových závislostí. Súčasnú situáciu prirovnala viac »

Extrémista chcel zaútočiť na Biely dom a Sochu slobody

17.01.2019

Po prečítaní tejto správy mi to vychádza tak, že občania USA sa správajú podobne ako sa správali Rusi počas bývalého režimu. Tam každý každého udával... V Rusku bola sledovaná podvratná viac »

Aký podnikateľ ? !

20.12.2018

Veď za to, čo už Kočner navystrájal, mali by ho oslovovať pán podvodník a nie pán podnikateľ! Podľa najčerstvejších správ prokurátor navrhol prísnejšiu a dlhšiu väzbu podvodníkovi viac »

kočner

Kočnerove motáky vyšetruje NAKA

18.01.2019 18:03

Lístočky tajne vynášané z väznice, mal Kočner posielať cez advokáta.

británia, brexit, protest, demonštrácia

Brexit: Mayovej druhý pokus o zázrak

18.01.2019 18:00

Britská premiérka Mayová má v pondelok predložiť náhradný plán, ako chce krajinu pripraviť na odchod z EÚ.

SAV, Slovenská akadémia vied

Slovenská akadémia vied podporuje postoj univerzít v otázke plagiátorstva

18.01.2019 17:42

Podľa UK v Bratislave Andrej Danko pri písaní jeho rigoróznej práce hrubo porušil základné pravidlá autorskej etiky.

grace mengová, izba, žena, smútok, nešťastie

Žena exšéfa Interpolu požiadala vo Francúzsku o azyl, bojí sa únosu

18.01.2019 16:32

Žena je presvedčená, že sa ju pred časom pokúsili dvaja Číňania uniesť do Českej republiky.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 706
Celková čítanosť: 1661006x
Priemerná čítanosť článkov: 2353x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy