Založ si blog

Pán Fico, žeby predsa len tie predčasné voľby. . . ?

Pán Fico, cítite, že tým predčasným parlamentným voľbám sa – s najväčšou pravdepodobnosťou – nevyhnete a práve preto kydáte hnoj na Kisku? Chcete, aby odstúpil alebo sa riadne venoval funkcii.

No s tým, že inak Kiska skončí ako najsmutnejší politický príbeh – s tým by som si ja na Vašom mieste až tak istý nebol.

Kritizujete Kisku za jeho slová, že Vašu stranu zaplietol do únosu Vietnamca a svoju funkciu zneužíva na vlastné politické ciele. Vy tvrdíte, že: „ide o hanebnú lož a krivé obvinenie Smeru.“

Váš terajší zástupca na poste premiéra Peter Pellegrini vytkol Kiskovi, „že hovorí o Slovensku ako o mafiánskom štáte.“ Vy tvrdíte, že: „To len preto, že vyplávali na povrch jeho daňové a volebné podvody.“ – Lenže ani Kiska, ani Vy nemáte žiadne dôkazy, takže podľa toho ste obaja rovnakí klamári.

Tvrdíte, že Kisku vo svete neberú vážne, lebo doposiaľ nedostal pozvánku do Bieleho domu či Kremľa. A na druhej strane tvrdíte, že Kiska vedie neférový politický súboj v rozpore so zákonom. Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/480376/

Pán Fico, podľa mňa tu niečo poriadne smrdí. Vy ako dlhoročný politik a bývalý niekoľkonásobný premiér slovenskej republiky – viete, že v prípade prezidenta Kisku je niečo v rozpore so zákonom a doposiaľ ste na neho nepodali trestné oznámenie! Pýtam sa prečo? Nebude to skôr preto, že aj Kiska vie o Vás niečo, čo ste spravili Vy v rozpore so zákonom?

Ladislav Serenča

Nezvolili ste ma

13.11.2018

Nezvolili ste ma, tak zničím, čo som postavil! Normálnemu človeku zostáva rozum stáť nad tým, čo všetko sú schopní spraviť ľudia s vygumovaným mozgom. Po dlhých rokoch sa kompetentní viac »

Je to veľká nezodpovednosť voči vlastným deťom

06.11.2018

V sobotu 3. novembra som si všimol ako mladá zhruba 35 ročná mamička prišla k brehu vodnej nádrže na Bukovci so svojimi dvoma malými deťmi, (dievčatko mohlo mať asi 5 a chlapec asi 7 rokov), viac »

Tento prieskum Putina určite nepoteší

05.11.2018

Rusi sa sťažujú na dôležité vecí a sú nespokojní s tým, že nemajú dostatočné právo na zdravé životné prostredie, že súdne procesy nie sú spravodlivé, a nemajú právo ani na čestné viac »

dvojičky

Oddelené siamské dvojičky z Bhutánu po zákroku už ukazujú šibalskú tvár

15.11.2018 23:10

15-mesačné dvojičky Nima a Dawa boli spojené trupmi a mali aj spoločnú pečeň. Oddelili ich v Austrálii.

sofia, migranti,

Migračný pakt OSN neratifikuje ani Estónsko

15.11.2018 22:34

Pakt by mali vlády oficiálne prijať na konferencii v marockom Marrákeši v decembri.

Brexit

Väčšina Britov je proti brexitu a chce druhé referendum

15.11.2018 21:59

Britská stanica Sky News zverejnila dnes nový prieskum.

putin, pence

Putin a Pence debatovali v Singapure o kontrole zbraní

15.11.2018 20:40

Putin povedal, že pokiaľ sa uskutoční očakávané stretnutie s Trumpom, budú spolu hovoriť aj o Sýrii, Severnej Kórei a Iráne.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 683
Celková čítanosť: 1558722x
Priemerná čítanosť článkov: 2282x

Autor blogu

Odkazy