Založ si blog

Pán Fico, žeby predsa len tie predčasné voľby. . . ?

Pán Fico, cítite, že tým predčasným parlamentným voľbám sa – s najväčšou pravdepodobnosťou – nevyhnete a práve preto kydáte hnoj na Kisku? Chcete, aby odstúpil alebo sa riadne venoval funkcii.

No s tým, že inak Kiska skončí ako najsmutnejší politický príbeh – s tým by som si ja na Vašom mieste až tak istý nebol.

Kritizujete Kisku za jeho slová, že Vašu stranu zaplietol do únosu Vietnamca a svoju funkciu zneužíva na vlastné politické ciele. Vy tvrdíte, že: „ide o hanebnú lož a krivé obvinenie Smeru.“

Váš terajší zástupca na poste premiéra Peter Pellegrini vytkol Kiskovi, „že hovorí o Slovensku ako o mafiánskom štáte.“ Vy tvrdíte, že: „To len preto, že vyplávali na povrch jeho daňové a volebné podvody.“ – Lenže ani Kiska, ani Vy nemáte žiadne dôkazy, takže podľa toho ste obaja rovnakí klamári.

Tvrdíte, že Kisku vo svete neberú vážne, lebo doposiaľ nedostal pozvánku do Bieleho domu či Kremľa. A na druhej strane tvrdíte, že Kiska vedie neférový politický súboj v rozpore so zákonom. Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/480376/

Pán Fico, podľa mňa tu niečo poriadne smrdí. Vy ako dlhoročný politik a bývalý niekoľkonásobný premiér slovenskej republiky – viete, že v prípade prezidenta Kisku je niečo v rozpore so zákonom a doposiaľ ste na neho nepodali trestné oznámenie! Pýtam sa prečo? Nebude to skôr preto, že aj Kiska vie o Vás niečo, čo ste spravili Vy v rozpore so zákonom?

Ladislav Serenča

Ochranka Čaputovej je politizácia polície

23.04.2019

Tak Čaputová požiadala o výmenu členov svojej ochranky a bezpečnostný analytik Milan Žitný hovorí o politizácii polície, ich odchod odsúhlasilo ministerstvo vnútra. Čaputová nebola spokojná viac »

Zabil viac ako 5000 slonov, ale necíti sa vinný

22.04.2019

Dokonca sa ešte chváli tým, že je to preňho vzrušujúce. Hovorím o trofejnom lovcovi, ktorý tvrdí, že zabil viac ako 5 000 slonov a 50 hrochov. Hovorí, že vôbec nič neľutuje a nehanbí za viac »

Kuciak zomrieť nemusel. . .

21.04.2019

Pokiaľ by sa Gašpar správal tak, ako sa správať mal. Už v roku 2013 mal niekdajší policajný prezident Tibor Gašpar „informáciu o tom, že taliansky podnikateľ Antonino Vadala založil na viac »

výtlk, výtlky, cesta, auto

Ktoré cesty župy opravia najskôr?

25.04.2019 23:45

Pravda približuje, ktoré úseky župy považujú za najkritickejšie a do opráv ktorých nasypú najviac peňazí.

Hrozno / krádež /

V Strekove ukradli takmer štyritisíc štepov viniča, pohodili ich pri trati

25.04.2019 23:19

Vo viniciach v Strekove niekto povyťahoval a zničil 3 700 štepov hrozna, ktoré vysadili len vlani na jeseň.

Sýria / Rakka /

Pri bombardovaní sýrskej Rakky zahynulo vyše 1600 civilistov, tvrdia AI a Airwar

25.04.2019 22:48

Správu zverejnili vo štvrtok ľudskoprávna organizácia Amnesty International (AI) a pozorovateľská skupina Airwars.

Rusko / ropa /

Slovensko stoplo dodávky nekvalitnej ruskej ropy. Zásoby má asi na 90 dní

25.04.2019 21:53, aktualizované: 22:21

Po Bielorusku, Poľsku a Nemecku zastavilo dodávky ruskej ropy ropovodom Družba aj Slovensko.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 782
Celková čítanosť: 2180258x
Priemerná čítanosť článkov: 2788x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy