Založ si blog

Pán Fico, žeby predsa len tie predčasné voľby. . . ?

Pán Fico, cítite, že tým predčasným parlamentným voľbám sa – s najväčšou pravdepodobnosťou – nevyhnete a práve preto kydáte hnoj na Kisku? Chcete, aby odstúpil alebo sa riadne venoval funkcii.

No s tým, že inak Kiska skončí ako najsmutnejší politický príbeh – s tým by som si ja na Vašom mieste až tak istý nebol.

Kritizujete Kisku za jeho slová, že Vašu stranu zaplietol do únosu Vietnamca a svoju funkciu zneužíva na vlastné politické ciele. Vy tvrdíte, že: „ide o hanebnú lož a krivé obvinenie Smeru.“

Váš terajší zástupca na poste premiéra Peter Pellegrini vytkol Kiskovi, „že hovorí o Slovensku ako o mafiánskom štáte.“ Vy tvrdíte, že: „To len preto, že vyplávali na povrch jeho daňové a volebné podvody.“ – Lenže ani Kiska, ani Vy nemáte žiadne dôkazy, takže podľa toho ste obaja rovnakí klamári.

Tvrdíte, že Kisku vo svete neberú vážne, lebo doposiaľ nedostal pozvánku do Bieleho domu či Kremľa. A na druhej strane tvrdíte, že Kiska vedie neférový politický súboj v rozpore so zákonom. Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/480376/

Pán Fico, podľa mňa tu niečo poriadne smrdí. Vy ako dlhoročný politik a bývalý niekoľkonásobný premiér slovenskej republiky – viete, že v prípade prezidenta Kisku je niečo v rozpore so zákonom a doposiaľ ste na neho nepodali trestné oznámenie! Pýtam sa prečo? Nebude to skôr preto, že aj Kiska vie o Vás niečo, čo ste spravili Vy v rozpore so zákonom?

Ladislav Serenča

Pracujem inak ako Kuciak

16.09.2018

Zaujal ma nasledujúci rozhovor s novinárom: „Písali ste mnoho investigatívnych reportáží o Rusku. Ocitli ste sa v nebezpečenstve?“ Jeho odpoveď: „Vždy som pracoval z Berlína. Ak by som viac »

Zbabelí hutníci košického U. S. Steelu

15.09.2018

Nič iné iba ďalší zreteľný dôkaz toho prečo sú Slováci tam kde sú, čiže v riti. Ospravedlňujem sa čitateľom za ten vulgarizmus, ale bohužiaľ všetko, čo sa deje na Slovensku iba potvrdzuje viac »

Kto sa ospravedlní Kaliňákovi?

20.08.2018

Fico obviňuje Kisku, že klamal v kauze únosu Vietnamca. Najviac som sa pobavil, keď prehlásil, že Kaliňák bol najlepším ministrom vnútra v histórii SR. (Veď kto iný má chváliť svojho straníckeho viac »

rohing, rohingovia, utecenci

Medzinárodný súd preveruje násilné deportácie Rohingov v Barme

18.09.2018 21:56

Súd preveruje, či by postup nemohol byť klasifikovaný ako vojnový zločin alebo zločin proti ľudskosti.

gábor gál

Europoslanci hovorili s Gálom o slovenskom právnom systéme

18.09.2018 20:37

Poslanci Európskeho parlamentu preverujú na Slovensku situáciu v oblasti bezpečnosti novinárov, ale aj korupcie a dodržiavania princípov právneho štátu.

duda

USA zvažujú trvalú základňu v Poľsku a zrušenie víz pre Poliakov

18.09.2018 20:10

V krajine síce už americkí vojaci pôsobia, nie sú tu však rozmiestnení nastálo.

Čína USA Trump clá dodatočné zavedenie

Trump sa pri Číne zahráva s ohňom

18.09.2018 20:00

Po mesiacoch kriku americký prezident Donald Trump nakoniec splnil svoje hrozby a ekonomicky tvrdo udrel na Čínu.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 642
Celková čítanosť: 1400163x
Priemerná čítanosť článkov: 2181x

Autor blogu

Odkazy