Založ si blog

SMER-SD chce odstaviť Kisku

Vraj predčasnými voľbami. Prečítal som si titulok a dobre som sa zasmial. Neodpustím si túto poznámku – nezabúdajte na známe porekadlo: Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. A presne toto sa stane, lebo ak na Slovensku niekto usiluje o predčasné voľby, tak je to pán A. Kiska.

Neviem, ale nadobúdam dojem, že pán Kiska, tým, že plánuje založiť novú politickú stranu, tak takouto formou usiluje o to, aby mu voliči už teraz prejavovali svoju náklonnosť. (Podobne tomu bolo aj v prezidentskej predvolebnej kampani, keď sa pán A. Kiska nechával zviditeľňovať na veľkých bilbordoch rok pred voľbami.)

Vraj medzinárodný škandál únosu vietnamského občana vyvolal pobúrenie občanov a to nie len na Slovensku, ale v celom svete…

Čižnár s Pellegrinim a Ficom kritizovali Kisku a prezident im to oplatil nedôverou ministerke vnútra Denise Sakovej. Už od chvíle, keď ju vymenoval do funkcie ministerky vnútra jej nedôveroval, a od samého začiatku ju považoval za predĺženú ruku Roberta Kaliňáka.

Dovolím si tvrdiť, že slovenská verejnosť nevie identifikovať občana Vietnamu a preto tento škandál ani nebude dôvodom na predčasné voľby. A ak by predsa len došlo k predčasným parlamentným voľbám, tak skôr by to bola práca pána Kisku a niektorých opozičných strán, lebo tie sa tých predčasných volieb nevedia dočkať. (Veď usilujú o to už viac ako dva roky.)

21. August – okupačný šesťdesiatýôsmy

19.08.2018

Dá sa povedať, že som bol jedným z prvých ľudí, ktorí sme zostali v nemom úžase a nechápali sme čo sa deje, keď popri nás už od skorého rána tiahli dlhé kolóny sovietskych tankov, obrnených viac »

Ak nepriateľa nemáme, tak si ho vytvoríme

18.08.2018

Pentagón sa nepoučil z predošlých vojen v Iraku, ktorý podozrievali z toho, že vyrába a vlastní chemické zbrane, teraz sa zamerali na Čínu a hoci nemajú dôkazy, tak používajú formulku: viac »

Ešteže aspoň novinári nezabudli na Jána Kuciaka

17.08.2018

21.8.2018 bude 6 mesiacov, čo zastrelili Jána Kuciaka a jeho snúbenicu. Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/480775/ - 4 dni pred smutným polročným dátumom - denník PRAVDA zverejnil vyhlásenie viac »

stíhačky, Sýria

Americké sily z Iraku neodídu, 'dokým nestabilizujú' situáciu v krajine

19.08.2018 22:02

USA ostanú v Iraku tak dlho, ako to bude potrebné, aby pomohli stabilizovať regióny, uviedol hovorca medzinárodnej koalície.

zrútenie most USA Miami

840. Toľko mostov sa môže zrútiť vo Francúzsku v najbližších rokoch, ukázal audit

19.08.2018 20:14

Audit zadaný francúzskou vládou ukázal, že približne 840 mostov na území tejto krajiny je vážne poškodených a v najbližších rokoch hrozí ich zrútenie.

pocasie, teplo, mesto

Slovensko čakajú ďalšie horúce dni, meteorológovia vydali výstrahy

19.08.2018 19:48

Horúčavy potrápia Slovensko aj budúci týždeň.

Irán očami cyklocestovateľa, Oliver a Janka - cycle2inspire

Je to snaha o prevrat a neuspeje, komentuje Teherán americkú 'akčnú skupinu'

19.08.2018 19:08

Akčná skupina, ktorú vytvorila vláda USA na koordináciu svojej politiky voči Teheránu, nezvrhne iránsku vládu, uviedol v iránsky minister zahraničných vecí.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 639
Celková čítanosť: 1367076x
Priemerná čítanosť článkov: 2139x

Autor blogu

Odkazy