Založ si blog

SMER-SD chce odstaviť Kisku

Vraj predčasnými voľbami. Prečítal som si titulok a dobre som sa zasmial. Neodpustím si túto poznámku – nezabúdajte na známe porekadlo: Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. A presne toto sa stane, lebo ak na Slovensku niekto usiluje o predčasné voľby, tak je to pán A. Kiska.

Neviem, ale nadobúdam dojem, že pán Kiska, tým, že plánuje založiť novú politickú stranu, tak takouto formou usiluje o to, aby mu voliči už teraz prejavovali svoju náklonnosť. (Podobne tomu bolo aj v prezidentskej predvolebnej kampani, keď sa pán A. Kiska nechával zviditeľňovať na veľkých bilbordoch rok pred voľbami.)

Vraj medzinárodný škandál únosu vietnamského občana vyvolal pobúrenie občanov a to nie len na Slovensku, ale v celom svete…

Čižnár s Pellegrinim a Ficom kritizovali Kisku a prezident im to oplatil nedôverou ministerke vnútra Denise Sakovej. Už od chvíle, keď ju vymenoval do funkcie ministerky vnútra jej nedôveroval, a od samého začiatku ju považoval za predĺženú ruku Roberta Kaliňáka.

Dovolím si tvrdiť, že slovenská verejnosť nevie identifikovať občana Vietnamu a preto tento škandál ani nebude dôvodom na predčasné voľby. A ak by predsa len došlo k predčasným parlamentným voľbám, tak skôr by to bola práca pána Kisku a niektorých opozičných strán, lebo tie sa tých predčasných volieb nevedia dočkať. (Veď usilujú o to už viac ako dva roky.)

Ibrahim Majga to poslancom NR parádne natrel

17.12.2018

A to za všetkých Slovákov. Napriek tomu je smutné, že Slováci sú takí holubičí národ. Mnohí si nechajú doslova ešte aj drevo na chrbte klátiť, len aby sa tí podvodníci mali lepšie ako viac »

Vianoce sa blížia a zlodeji „pracujú“ naplno

16.12.2018

Presvedčil som sa, že ľudia pred Vianocami sú menej obozretní v tom, že si svoje veci menej strážia a práve tým nahrávajú zlodejom do karát. Takmer denne chodievam na prechádzku do borovicového viac »

Kiska, pozemkový podvodník

15.12.2018

Takže sme opäť o niečo múdrejší. Denník PRAVDA prišiel s informáciou, že Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov. „Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove viac »

Lajos Grendel

Zomrel významný spisovateľ Lajos Grendel, otec poslanca NR SR

18.12.2018 23:35

Počas života získal viacero ocenení za literárnu tvorbu.

Bambi

Trest pre notorického pytliaka - musí opakovane sledovať 'najdojímavejší film histórie'

18.12.2018 22:57

Sudca v americkom Missouri odsúdil pytliaka aj k ročnému pobytu za mrežami.

Marco Bucci

Zrútený Morandiho most nahradí projekt janovského architekta za 200 mil. eur

18.12.2018 21:47

Projekt Renza Piana (81) budú realizovať tri talianske spoločnosti.

Charles Michel

Belgický premiér Michel pre Marrakéš rezignoval

18.12.2018 20:46

Ešte večer ju odovzdá do rúk kráľa Filipa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 702
Celková čítanosť: 1633796x
Priemerná čítanosť článkov: 2327x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy