Založ si blog

SMER-SD chce odstaviť Kisku

Vraj predčasnými voľbami. Prečítal som si titulok a dobre som sa zasmial. Neodpustím si túto poznámku – nezabúdajte na známe porekadlo: Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. A presne toto sa stane, lebo ak na Slovensku niekto usiluje o predčasné voľby, tak je to pán A. Kiska.

Neviem, ale nadobúdam dojem, že pán Kiska, tým, že plánuje založiť novú politickú stranu, tak takouto formou usiluje o to, aby mu voliči už teraz prejavovali svoju náklonnosť. (Podobne tomu bolo aj v prezidentskej predvolebnej kampani, keď sa pán A. Kiska nechával zviditeľňovať na veľkých bilbordoch rok pred voľbami.)

Vraj medzinárodný škandál únosu vietnamského občana vyvolal pobúrenie občanov a to nie len na Slovensku, ale v celom svete…

Čižnár s Pellegrinim a Ficom kritizovali Kisku a prezident im to oplatil nedôverou ministerke vnútra Denise Sakovej. Už od chvíle, keď ju vymenoval do funkcie ministerky vnútra jej nedôveroval, a od samého začiatku ju považoval za predĺženú ruku Roberta Kaliňáka.

Dovolím si tvrdiť, že slovenská verejnosť nevie identifikovať občana Vietnamu a preto tento škandál ani nebude dôvodom na predčasné voľby. A ak by predsa len došlo k predčasným parlamentným voľbám, tak skôr by to bola práca pána Kisku a niektorých opozičných strán, lebo tie sa tých predčasných volieb nevedia dočkať. (Veď usilujú o to už viac ako dva roky.)

Najideálnejším riešením rómskeho problému by bolo. . .

19.04.2019

Presťahovať Rómov do Bratislavy. Veď Rómovia nie sú občania druhej kategórie, sú to rovnako občania Slovenskej republiky ako my. Mali by dostať šancu. Od roku 1950 boli preinvestované miliardy viac »

Zarobil som 2 miliardy na nekresťanských úrokoch

18.04.2019

Pán Kiska, keď som si pozrel video na ktorom sa obhajujete, že to nebola Vaša úloha skúmať, či budú mať ľudia na vysoké splátky, že potom ich naháňali exekútori, tak som si povedal, veď viac »

Inštitucionálny rasizmus je dôchodok 480 eur

17.04.2019

Tých 6000 eur za migranta si strčte. . . tento blog som napísal ešte 25. júla 2018 a v jeho úvode je toto: Už aj niektorým politikom konečne došla trpezlivosť a ostro odsudzujú charitu Európskej viac »

hazz, hasiči, auto

Hasiči zasahovali pri požiari bytu v Ružomberku, zranené sú dve osoby

19.04.2019 21:49

Hasiči museli jednu osobu evakuovať.

APTOPIX Ukraine Election

Ukrajinskí prezidentskí kandidáti odštartovali predvolebnú debatu osobnými útokmi

19.04.2019 21:22

Na večernú debatu na národný štadión Olimpijskyj v Kyjeve prišli tisíce ľudí.

BRITAIN-PROTEST/CLIMATE-CHANGE

Londýnska polícia zatkla už vyše 680 účastníkov klimatických protestov

19.04.2019 20:01

"Klimatické protesty" v Londýne, ktoré organizujú aktivisti zo skupiny Extinction Rebellion, trvajú už pondelka.

Mike Pompeo / USA / Rusko /

USA podniknú "tvrdé kroky" v prípade ruského zasahovania do amerických volieb, vyhlásil Pompeo

19.04.2019 19:11

Pompeo dodal, že Spojené štáty budú tiež naďalej vyvíjať tlak na to, aby Rusko nezasahovalo do iných volieb vo svete.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 777
Celková čítanosť: 2150601x
Priemerná čítanosť článkov: 2768x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy