Založ si blog

SMER-SD chce odstaviť Kisku

Vraj predčasnými voľbami. Prečítal som si titulok a dobre som sa zasmial. Neodpustím si túto poznámku – nezabúdajte na známe porekadlo: Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne. A presne toto sa stane, lebo ak na Slovensku niekto usiluje o predčasné voľby, tak je to pán A. Kiska.

Neviem, ale nadobúdam dojem, že pán Kiska, tým, že plánuje založiť novú politickú stranu, tak takouto formou usiluje o to, aby mu voliči už teraz prejavovali svoju náklonnosť. (Podobne tomu bolo aj v prezidentskej predvolebnej kampani, keď sa pán A. Kiska nechával zviditeľňovať na veľkých bilbordoch rok pred voľbami.)

Vraj medzinárodný škandál únosu vietnamského občana vyvolal pobúrenie občanov a to nie len na Slovensku, ale v celom svete…

Čižnár s Pellegrinim a Ficom kritizovali Kisku a prezident im to oplatil nedôverou ministerke vnútra Denise Sakovej. Už od chvíle, keď ju vymenoval do funkcie ministerky vnútra jej nedôveroval, a od samého začiatku ju považoval za predĺženú ruku Roberta Kaliňáka.

Dovolím si tvrdiť, že slovenská verejnosť nevie identifikovať občana Vietnamu a preto tento škandál ani nebude dôvodom na predčasné voľby. A ak by predsa len došlo k predčasným parlamentným voľbám, tak skôr by to bola práca pána Kisku a niektorých opozičných strán, lebo tie sa tých predčasných volieb nevedia dočkať. (Veď usilujú o to už viac ako dva roky.)

Máte našich 700 rukojemníkov, prosím zbombardujeme vás!

20.10.2018

Za necelých 24 hodín letecké útoky koalície vedenej Spojenými štátmi pripravili o život aj 32 civilistov. K útoku došlo v oblastiach kontrolovaných organizáciou Daeš na východe Sýrie. Čo viac »

Organizácia Islamský štát zajala 700 rukojemníkov

19.10.2018

Čo sa tí extrémisti z organizácie Islamský štát množia ako potkany? To nedáva logiku, veď za posledné roky Američania a Rusi zvrhli stovky ton bômb a stále čítame, že tých extrémistov viac »

Takže predsa len to bola mafia, ktorá odstránila Kuciaka

18.10.2018

Bola to Kočnerová mafia, ktorá pripravila o život Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Stále hovorím o tom: Kto konkrétne novinára zabil a kto to financoval?? Nepochybujem však o tom, že v tom viac »

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

Holandsko EÚ Kok expremiér úmrtie

Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok

20.10.2018 19:51

Po skončení politickej kariéry bol oficiálnym lobistom Európskej únie.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 665
Celková čítanosť: 1499706x
Priemerná čítanosť článkov: 2255x

Autor blogu

Odkazy