Založ si blog

K predčasným voľbám vás dotlačíme

K predčasným voľbám vás dotlačíme aj keby kamene z neba padali. Jeden Vietnamec si vystrelil z vyšetrovateľov a zrazu sa o ničom inom nehovorí iba o škandálnom únose, ktorý vraj spustil najväčšiu krízu v slovenskej politike a opozícia vyvíja najväčšie tlaky k pádu Vlády, ktoré doposiaľ urobila.

Tak ako ten pavúk si uplietol pavučinu a čaká na nej na svoju korisť, takisto aj opozícia rozhodila sieť a už len čaká kedy do nej padne Ficová Vláda

Tak ako ten pavúk si uplietol pavučinu a čaká na nej na svoju korisť, takisto aj opozícia rozhodila svoju sieť a už len čaká kedy do nej padne Ficová Vláda

Otvorene treba povedať, že opozícia toto robí od počiatku vzniku vládnej troj – koalície.

Podľa opozície o predčasných voľbách už aj vrabce na strechách čvirikajú, že táto kauza už terajšiu Vládu definitívne položí na lopatky.

Koľko rokov už trvá Ficová – doposiaľ posledná Vláda? 2 či 3 roky? A takmer od jej vzniku – mám na mysli koalíciu s kapitánom Dankom a Bugarom – od opozície nepočujeme nič iné, iba to, že budú predčasné voľby. Asi by sa ten Fico mal poriadne nasrať a umožniť im tie predčasné voľby. (Hlavne strane SaS a Matovičovému hnutiu OĽaNO). Myslím si, že aj tak by nikto z nich žiadnu koaličnú vládu nespravil – lebo vládnuť by chceli všetci… Takže nakoniec by aj tak opäť vládol Fico.

„Kaliňák opäť povedal, že Slovensko na únose nespolupracovalo. Exminister vnútra zopakoval, že ak Trinh Xuan Thanha uniesli s pomocou nášho špeciálu, tak sme boli oklamaní.“ („V kuloároch sa hovorí, že vládu už môže zachrániť iba koniec Kaliňáka v politike.“)

Nové zistenia o únose Vietnamca viacerí politici označili za veľmi vážnu vec, ide v nej o dobré meno Slovenskej republiky. (Avšak Fico prehlásil, že: „nemeckí vyšetrovatelia tvrdia, že slovenská vláda bola v tomto prípade podvedená.“) Zdroj: https://www.topky.sk/cl/100535/1729013/-volby

Žeby to bola iba obyčajná novinárska kačica, lebo je uhorková sezóna?

Žeby to bola iba obyčajná novinárska kačica, lebo je uhorková sezóna?

21. August – okupačný šesťdesiatýôsmy

19.08.2018

Dá sa povedať, že som bol jedným z prvých ľudí, ktorí sme zostali v nemom úžase a nechápali sme čo sa deje, keď popri nás už od skorého rána tiahli dlhé kolóny sovietskych tankov, obrnených viac »

Ak nepriateľa nemáme, tak si ho vytvoríme

18.08.2018

Pentagón sa nepoučil z predošlých vojen v Iraku, ktorý podozrievali z toho, že vyrába a vlastní chemické zbrane, teraz sa zamerali na Čínu a hoci nemajú dôkazy, tak používajú formulku: viac »

Ešteže aspoň novinári nezabudli na Jána Kuciaka

17.08.2018

21.8.2018 bude 6 mesiacov, čo zastrelili Jána Kuciaka a jeho snúbenicu. Zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/480775/ - 4 dni pred smutným polročným dátumom - denník PRAVDA zverejnil vyhlásenie viac »

stíhačky, Sýria

Americké sily z Iraku neodídu, 'dokým nestabilizujú' situáciu v krajine

19.08.2018 22:02

USA ostanú v Iraku tak dlho, ako to bude potrebné, aby pomohli stabilizovať regióny, uviedol hovorca medzinárodnej koalície.

zrútenie most USA Miami

840. Toľko mostov sa môže zrútiť vo Francúzsku v najbližších rokoch, ukázal audit

19.08.2018 20:14

Audit zadaný francúzskou vládou ukázal, že približne 840 mostov na území tejto krajiny je vážne poškodených a v najbližších rokoch hrozí ich zrútenie.

pocasie, teplo, mesto

Slovensko čakajú ďalšie horúce dni, meteorológovia vydali výstrahy

19.08.2018 19:48

Horúčavy potrápia Slovensko aj budúci týždeň.

Irán očami cyklocestovateľa, Oliver a Janka - cycle2inspire

Je to snaha o prevrat a neuspeje, komentuje Teherán americkú 'akčnú skupinu'

19.08.2018 19:08

Akčná skupina, ktorú vytvorila vláda USA na koordináciu svojej politiky voči Teheránu, nezvrhne iránsku vládu, uviedol v iránsky minister zahraničných vecí.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 639
Celková čítanosť: 1367075x
Priemerná čítanosť článkov: 2139x

Autor blogu

Odkazy