Založ si blog

K predčasným voľbám vás dotlačíme

K predčasným voľbám vás dotlačíme aj keby kamene z neba padali. Jeden Vietnamec si vystrelil z vyšetrovateľov a zrazu sa o ničom inom nehovorí iba o škandálnom únose, ktorý vraj spustil najväčšiu krízu v slovenskej politike a opozícia vyvíja najväčšie tlaky k pádu Vlády, ktoré doposiaľ urobila.

Tak ako ten pavúk si uplietol pavučinu a čaká na nej na svoju korisť, takisto aj opozícia rozhodila sieť a už len čaká kedy do nej padne Ficová Vláda

Tak ako ten pavúk si uplietol pavučinu a čaká na nej na svoju korisť, takisto aj opozícia rozhodila svoju sieť a už len čaká kedy do nej padne Ficová Vláda

Otvorene treba povedať, že opozícia toto robí od počiatku vzniku vládnej troj – koalície.

Podľa opozície o predčasných voľbách už aj vrabce na strechách čvirikajú, že táto kauza už terajšiu Vládu definitívne položí na lopatky.

Koľko rokov už trvá Ficová – doposiaľ posledná Vláda? 2 či 3 roky? A takmer od jej vzniku – mám na mysli koalíciu s kapitánom Dankom a Bugarom – od opozície nepočujeme nič iné, iba to, že budú predčasné voľby. Asi by sa ten Fico mal poriadne nasrať a umožniť im tie predčasné voľby. (Hlavne strane SaS a Matovičovému hnutiu OĽaNO). Myslím si, že aj tak by nikto z nich žiadnu koaličnú vládu nespravil – lebo vládnuť by chceli všetci… Takže nakoniec by aj tak opäť vládol Fico.

„Kaliňák opäť povedal, že Slovensko na únose nespolupracovalo. Exminister vnútra zopakoval, že ak Trinh Xuan Thanha uniesli s pomocou nášho špeciálu, tak sme boli oklamaní.“ („V kuloároch sa hovorí, že vládu už môže zachrániť iba koniec Kaliňáka v politike.“)

Nové zistenia o únose Vietnamca viacerí politici označili za veľmi vážnu vec, ide v nej o dobré meno Slovenskej republiky. (Avšak Fico prehlásil, že: „nemeckí vyšetrovatelia tvrdia, že slovenská vláda bola v tomto prípade podvedená.“) Zdroj: https://www.topky.sk/cl/100535/1729013/-volby

Žeby to bola iba obyčajná novinárska kačica, lebo je uhorková sezóna?

Žeby to bola iba obyčajná novinárska kačica, lebo je uhorková sezóna?

Najideálnejším riešením rómskeho problému by bolo. . .

19.04.2019

Presťahovať Rómov do Bratislavy. Veď Rómovia nie sú občania druhej kategórie, sú to rovnako občania Slovenskej republiky ako my. Mali by dostať šancu. Od roku 1950 boli preinvestované miliardy viac »

Zarobil som 2 miliardy na nekresťanských úrokoch

18.04.2019

Pán Kiska, keď som si pozrel video na ktorom sa obhajujete, že to nebola Vaša úloha skúmať, či budú mať ľudia na vysoké splátky, že potom ich naháňali exekútori, tak som si povedal, veď viac »

Inštitucionálny rasizmus je dôchodok 480 eur

17.04.2019

Tých 6000 eur za migranta si strčte. . . tento blog som napísal ešte 25. júla 2018 a v jeho úvode je toto: Už aj niektorým politikom konečne došla trpezlivosť a ostro odsudzujú charitu Európskej viac »

hazz, hasiči, auto

Hasiči zasahovali pri požiari bytu v Ružomberku, zranené sú dve osoby

19.04.2019 21:49

Hasiči museli jednu osobu evakuovať.

APTOPIX Ukraine Election

Ukrajinskí prezidentskí kandidáti odštartovali predvolebnú debatu osobnými útokmi

19.04.2019 21:22

Na večernú debatu na národný štadión Olimpijskyj v Kyjeve prišli tisíce ľudí.

BRITAIN-PROTEST/CLIMATE-CHANGE

Londýnska polícia zatkla už vyše 680 účastníkov klimatických protestov

19.04.2019 20:01

"Klimatické protesty" v Londýne, ktoré organizujú aktivisti zo skupiny Extinction Rebellion, trvajú už pondelka.

Mike Pompeo / USA / Rusko /

USA podniknú "tvrdé kroky" v prípade ruského zasahovania do amerických volieb, vyhlásil Pompeo

19.04.2019 19:11

Pompeo dodal, že Spojené štáty budú tiež naďalej vyvíjať tlak na to, aby Rusko nezasahovalo do iných volieb vo svete.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 777
Celková čítanosť: 2150522x
Priemerná čítanosť článkov: 2768x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy