Založ si blog

K predčasným voľbám vás dotlačíme

K predčasným voľbám vás dotlačíme aj keby kamene z neba padali. Jeden Vietnamec si vystrelil z vyšetrovateľov a zrazu sa o ničom inom nehovorí iba o škandálnom únose, ktorý vraj spustil najväčšiu krízu v slovenskej politike a opozícia vyvíja najväčšie tlaky k pádu Vlády, ktoré doposiaľ urobila.

Tak ako ten pavúk si uplietol pavučinu a čaká na nej na svoju korisť, takisto aj opozícia rozhodila sieť a už len čaká kedy do nej padne Ficová Vláda

Tak ako ten pavúk si uplietol pavučinu a čaká na nej na svoju korisť, takisto aj opozícia rozhodila svoju sieť a už len čaká kedy do nej padne Ficová Vláda

Otvorene treba povedať, že opozícia toto robí od počiatku vzniku vládnej troj – koalície.

Podľa opozície o predčasných voľbách už aj vrabce na strechách čvirikajú, že táto kauza už terajšiu Vládu definitívne položí na lopatky.

Koľko rokov už trvá Ficová – doposiaľ posledná Vláda? 2 či 3 roky? A takmer od jej vzniku – mám na mysli koalíciu s kapitánom Dankom a Bugarom – od opozície nepočujeme nič iné, iba to, že budú predčasné voľby. Asi by sa ten Fico mal poriadne nasrať a umožniť im tie predčasné voľby. (Hlavne strane SaS a Matovičovému hnutiu OĽaNO). Myslím si, že aj tak by nikto z nich žiadnu koaličnú vládu nespravil – lebo vládnuť by chceli všetci… Takže nakoniec by aj tak opäť vládol Fico.

„Kaliňák opäť povedal, že Slovensko na únose nespolupracovalo. Exminister vnútra zopakoval, že ak Trinh Xuan Thanha uniesli s pomocou nášho špeciálu, tak sme boli oklamaní.“ („V kuloároch sa hovorí, že vládu už môže zachrániť iba koniec Kaliňáka v politike.“)

Nové zistenia o únose Vietnamca viacerí politici označili za veľmi vážnu vec, ide v nej o dobré meno Slovenskej republiky. (Avšak Fico prehlásil, že: „nemeckí vyšetrovatelia tvrdia, že slovenská vláda bola v tomto prípade podvedená.“) Zdroj: https://www.topky.sk/cl/100535/1729013/-volby

Žeby to bola iba obyčajná novinárska kačica, lebo je uhorková sezóna?

Žeby to bola iba obyčajná novinárska kačica, lebo je uhorková sezóna?

Ibrahim Majga to poslancom NR parádne natrel

17.12.2018

A to za všetkých Slovákov. Napriek tomu je smutné, že Slováci sú takí holubičí národ. Mnohí si nechajú doslova ešte aj drevo na chrbte klátiť, len aby sa tí podvodníci mali lepšie ako viac »

Vianoce sa blížia a zlodeji „pracujú“ naplno

16.12.2018

Presvedčil som sa, že ľudia pred Vianocami sú menej obozretní v tom, že si svoje veci menej strážia a práve tým nahrávajú zlodejom do karát. Takmer denne chodievam na prechádzku do borovicového viac »

Kiska, pozemkový podvodník

15.12.2018

Takže sme opäť o niečo múdrejší. Denník PRAVDA prišiel s informáciou, že Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov. „Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove viac »

Lajos Grendel

Zomrel významný spisovateľ Lajos Grendel, otec poslanca NR SR

18.12.2018 23:35

Počas života získal viacero ocenení za literárnu tvorbu.

Bambi

Trest pre notorického pytliaka - musí opakovane sledovať 'najdojímavejší film histórie'

18.12.2018 22:57

Sudca v americkom Missouri odsúdil pytliaka aj k ročnému pobytu za mrežami.

Marco Bucci

Zrútený Morandiho most nahradí projekt janovského architekta za 200 mil. eur

18.12.2018 21:47

Projekt Renza Piana (81) budú realizovať tri talianske spoločnosti.

Charles Michel

Belgický premiér Michel pre Marrakéš rezignoval

18.12.2018 20:46

Ešte večer ju odovzdá do rúk kráľa Filipa.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 702
Celková čítanosť: 1633730x
Priemerná čítanosť článkov: 2327x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy