Založ si blog

K predčasným voľbám vás dotlačíme

K predčasným voľbám vás dotlačíme aj keby kamene z neba padali. Jeden Vietnamec si vystrelil z vyšetrovateľov a zrazu sa o ničom inom nehovorí iba o škandálnom únose, ktorý vraj spustil najväčšiu krízu v slovenskej politike a opozícia vyvíja najväčšie tlaky k pádu Vlády, ktoré doposiaľ urobila.

Tak ako ten pavúk si uplietol pavučinu a čaká na nej na svoju korisť, takisto aj opozícia rozhodila sieť a už len čaká kedy do nej padne Ficová Vláda

Tak ako ten pavúk si uplietol pavučinu a čaká na nej na svoju korisť, takisto aj opozícia rozhodila svoju sieť a už len čaká kedy do nej padne Ficová Vláda

Otvorene treba povedať, že opozícia toto robí od počiatku vzniku vládnej troj – koalície.

Podľa opozície o predčasných voľbách už aj vrabce na strechách čvirikajú, že táto kauza už terajšiu Vládu definitívne položí na lopatky.

Koľko rokov už trvá Ficová – doposiaľ posledná Vláda? 2 či 3 roky? A takmer od jej vzniku – mám na mysli koalíciu s kapitánom Dankom a Bugarom – od opozície nepočujeme nič iné, iba to, že budú predčasné voľby. Asi by sa ten Fico mal poriadne nasrať a umožniť im tie predčasné voľby. (Hlavne strane SaS a Matovičovému hnutiu OĽaNO). Myslím si, že aj tak by nikto z nich žiadnu koaličnú vládu nespravil – lebo vládnuť by chceli všetci… Takže nakoniec by aj tak opäť vládol Fico.

„Kaliňák opäť povedal, že Slovensko na únose nespolupracovalo. Exminister vnútra zopakoval, že ak Trinh Xuan Thanha uniesli s pomocou nášho špeciálu, tak sme boli oklamaní.“ („V kuloároch sa hovorí, že vládu už môže zachrániť iba koniec Kaliňáka v politike.“)

Nové zistenia o únose Vietnamca viacerí politici označili za veľmi vážnu vec, ide v nej o dobré meno Slovenskej republiky. (Avšak Fico prehlásil, že: „nemeckí vyšetrovatelia tvrdia, že slovenská vláda bola v tomto prípade podvedená.“) Zdroj: https://www.topky.sk/cl/100535/1729013/-volby

Žeby to bola iba obyčajná novinárska kačica, lebo je uhorková sezóna?

Žeby to bola iba obyčajná novinárska kačica, lebo je uhorková sezóna?

Máte našich 700 rukojemníkov, prosím zbombardujeme vás!

20.10.2018

Za necelých 24 hodín letecké útoky koalície vedenej Spojenými štátmi pripravili o život aj 32 civilistov. K útoku došlo v oblastiach kontrolovaných organizáciou Daeš na východe Sýrie. Čo viac »

Organizácia Islamský štát zajala 700 rukojemníkov

19.10.2018

Čo sa tí extrémisti z organizácie Islamský štát množia ako potkany? To nedáva logiku, veď za posledné roky Američania a Rusi zvrhli stovky ton bômb a stále čítame, že tých extrémistov viac »

Takže predsa len to bola mafia, ktorá odstránila Kuciaka

18.10.2018

Bola to Kočnerová mafia, ktorá pripravila o život Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Stále hovorím o tom: Kto konkrétne novinára zabil a kto to financoval?? Nepochybujem však o tom, že v tom viac »

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

Holandsko EÚ Kok expremiér úmrtie

Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok

20.10.2018 19:51

Po skončení politickej kariéry bol oficiálnym lobistom Európskej únie.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 665
Celková čítanosť: 1499631x
Priemerná čítanosť článkov: 2255x

Autor blogu

Odkazy