Založ si blog

Prasce ak dostanú nažrať, zožerú ešte aj svoje drevené válovy, totiž furt im je malo!!

zabi_dorka300Vážení čitatelia chcem vám pripomenúť moju vlaňajšiu udalosť: Nelegálne skládky na Luníku IX., a môj vtedajší rozhovor s jedným starým ujom v KE na Hlavnej ulici zo dňa 8.10.09, keď som zberal podpisy na petičné hárky proti nelegálnym skládkam tuhého odpadu na Luníku IX.: Trimem ci šické paľce…

Chlope, no ta toto hej, šické paľce ešte aj na nohoch ci trimem, aby še ci podarilo spravic, co ši sebe predsavžal! Ujcu, no to šicko šumné, ja Vám za to dzekujem, ale znace ono to je tak, že tote plagaty co mám tu prichycené na bicygľu, tak to s nimi vyzývam ľudzi, aby še už prebudzuli bo to oni už bars dluho špia…

Ujcu znace jak še hutori, šickoho veľo škodzi. No a dvacec roky spac, ta to za taky obdobie by člevek aj žemeguľu možno tricecraz pešo prešol a aspoň by much povedzec no daco som dokazal a nežil som tu na tim švece nadarmo.
Znace ujcu, ja tých 20 rokov už tak málo špim, že vidzim aj to co by som podľa daktorých ani vidzec nemal bo to bars nebezpečné, ale žeby sce znali ne pre mne nebezpečné, ale pre tých co ich ja vidzim a hlavne vidzim to co robia. Ale to by bulo šicko v poriadku, keby robili jak še patri, no oni kec še chceli dostac ku „korytom“ ta nám chudobe našľubovali šicko možné aj nemožne, lem aby sme ich zvolili. No a znace jak to od toho šidzemnactoho novembra ošemdzešatdzeviatého roku tu u nás na Slovensku chodzi. Prašata zožeru aj tie drevené válovy bo furt jim malo!!! (A takisto je to aj s našima politikmi).

Dobre synu ta dakus sme pohutoreli o živoce, ta ja už idzem, maj še šumne nech ce Boh ochraňuje a jak som už hutorel trimem ci šické palce.

Hej hej ujcu, čekajce, ta šak to šicko bars šumné co hutorice, ale vidzím, že suhlašice s moju peticiu ta pocce tu dac na ten paper Váš podpis!

– Joj synu ta co ši še zošalel šak ja chcem umrec normalnou šmercou.

– Ujcu ja nerozumim co tým chcece naznačic?

No synu ta povim ci to po lopace. Rómsky užernici, toti Cigaňe, co jim chudobní placa tote vysoké úroky, ta oni jim furt kec še bliža voľby jasne a zreteľne vyšvetľuju koho majú volic!!! (Pri voľboch jim zadarmo navara guľašu naj še aspoň raz v živoce poriadne najedza, no a žeby jim lepši šmakovalo, ta jim k tomu daju ešte aj pivo zadarmo).

No dobre ujcu, ale ja aj tak nerozumu co tým chcece povedzec?

No ta sluchaj, tak ci to vyšvetlim, my Gadžove už sme zunovali volic, bo už nás to prestalo bavic, bo aj tak tote politicke prašata, še za 20 roky furt pri tých korytoch šicke trimu a to znaš jak v bežnom živoce chodzi, že šviňa čim starša, ta tým z nej väčší užitok, lebo hrubša slanina narošne, ale tote prašata co sme ich 20 roky volili a furt tých istých, ta s tých už žadny užitok nebudze, choč aj oni už poriadne pribrali, no ale kto by toto skažené mäso jedol, šak by nám z toho na vracane bulo, bo oni sú síce v paradných chlivcoch, ale v takým bahne še prehrabávajú, že ani našo švine nesu tak napáchnuté jak oni.

No ale aj tak nerozumim, šak práve preto, kedz podpišece peticiu ta budú mušec toti pri korytoch konečne robic to co šľubovali?!

Chlope vidzim, že ty bars tvardohlavý a Ty me nechceš pochopic: ta Ty sebe myšliš, že čom toti pri tých korytoch nerobia poriadky s užernikmi? No ta zato, lebo užerníci tote peneži co vymáhajú od Ciganov, tak s tymi penežmi še muša podzelic aj s tými prašatami pri korytoch.
No a zato ja už ten paper nepodpíšem.

No dobre ujcu, ale kec som to dobre pochopil ta Cigani pujdu volic šicke bo užernici jim pohroža že budú placic ešte večše úroky!!!

No vydziš jak dluho ci to tyrvalo kým ši to pochopil. A teraz aspoň znaš čom Gadžove toten paper nepodpisujú. Ta majše šumne Laco a s pánom Bohom.

Milí Slováci, naozaj vieme, koľko je 2+2, ale…

Platí to skutočne a naozaj aj v reálnom živote, hlavne v poslednom čase, keď, dennodenne vôkol seba na každom kroku nepočujeme nič iné iba slová v štýle ako sú napr. kauzy, korupčné škandály, úplatky a čo je najsmutnejšie pribúdajú vraždy. Ak to takto bude ďalej napredovať, čo nevidieť tu začnú aj politické vraždy. Pokiaľ si však niekto myslí, že som sa zle vyspal a trepem nezmysly, tak si spomeňme na pána Duckého. Vtedy to na Slovensku ešte ani zďaleka nevrelo tak, ako to vrie teraz!

Áno ešte mnohým to nedochádza, lebo tí načúvajú nie svojmu hlasu, ale hlasu svojich idolov a keď niektorý z tých ich idolov prehlási v médiách to, aby nešli trebárs k referendu, tak samozrejme nejdú, lebo jedine „ON“ zjedol všetku múdrosť sveta a ak „ON“ prehlási, že dve plus dve sa rovná šesť, tak je to pravda a i keď sa vaše vnútorné „JA“ trochu zmieta a slabučko protestuje, že ten výsledok sa rovná štyrom nikdy nedajte dopustiť na svoj hlas, lebo len „ON“ má pravdu a iba jeho treba počúvať!

Som presvedčený, že ďalší komentár tu nie je potrebný, lebo človeku, ktorý si vie skutočne a naozaj spočítať, koľko je 2+2, tak takému na Slovensku postačí iba mať poriadne „otvorené uši“ a oči a nemať klapky na očiach, aby zhodou okolnosti videl to, že v tejto krajine číslica číslo 4 narušila základy parlamentu viac ako nejaké zemetrasenie v Tokiu, alebo silné tornádo v USA.

Postskriptum: Áno predseda je presvedčený, že: 2+2 = 6, a Boha jeho, to by tak bolo, aby tomu bolo inak! Vieš, čo kamarát, dajme si ešte jedného panáka do druhej nohy, veď mi im ukážeme ako sa po kostole píska!!!

PS. Potom sa čudujeme, že v NR SR vládne voľajaký zlý duch a že ho zvažujú vyhnať svätenou vodou?!

Rusko vyskúšalo dve strategické rakety

24.08.2019

5.10.2018 som napísal blog: Trump/Putin – dvaja kohúti na jednom smetisku! https://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/05/trump-putin-dvaja-kohuti-na-jednom-smetisku/ - V ňom som okrem iného uviedol viac »

Niektorí Slováci až príliš podceňujú africký mor ošípaných!

24.08.2019

Môže sa im to nebezpečne vypomstiť. Neuvedomujú si totiž, že táto situácia je veľmi vážna. Mor sa šíri míľovými krokmi, ale niektorí občania robia tajne zakáľačky. Mäso a mäsové viac »

Holokaust je správna vec. . .

23.08.2019

1,4 percentá mladých ľudí vo veku 15-20 rokov sa v teste o holokauste vyjadrili, že holokaust je správna vec. Pripomenul som si časy, keď som chodil na základnú školu ja... tiež som nemal rád viac »

jana wrede, doktorka, detva, pediater,

V Austrálii lietala za pacientmi vrtuľníkom, teraz bude liečiť v Detve

25.08.2019 10:00

Lekárka Janka Wrede žila u protinožcov pätnásť rokov. Po narodení dcérky sa rozhodla vrátiť domov.

Hongkong Čína demonštrácia polícia zásah

Polícia v Hongkongu zatkla počas nočných protestov takmer tri desiatky ľudí

25.08.2019 08:30

Polícia použila slzotvorný plyn po viac ako týždni väčšinou pokojných demonštrácií v tejto bývalej britskej kolónii.

potraviny, zelenina, výživa

V obchode s potravinami sú Česi v hlbokom mínuse, najmä pre dovoz mäsa

25.08.2019 07:17

Ak sa niečo nezmení, bude schodok českého agrárneho obchodu najhorší, mohol by presiahnuť aj vlaňajších rekordných 40 miliárd Kč (1,55 miliardy eur).

pôda, peniaze, eurá

Mor a obchodné vojny menia svet

25.08.2019 07:00

Číňania sa v priebehu jedného týždňa dohodli s Rusmi na dodávkach pšenice a sóje. Predtým trvala príprava takýchto dohôd celé mesiace.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 838
Celková čítanosť: 2438655x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy