Založ si blog

Prečo na Luníku IX iba hrozí prerušenie dodávok elektriny?

Veď len vydržte 27. november je už na dosah ruky, takže vážení nespratní Rómovia udrie posledná hodina a nič nebudete odoberať na čierno, len, čo ma ľudia zvolia za poslanca mestského zastupiteľstva.

Celý život som nebol v žiadnej politickej strane, tobôž v politike, lebo som sa od malička držal rady môjho nebohého otca, ktorý kým žil, tak mi stále zdôrazňoval: synu môj nikdy nevstúp do žiadnej politickej strany, lebo ak máš do niečoho vstúpiť, tak radšej do h@vna, lebo v takom prípade sa zvykne hovoriť, že budeš mať šťastie.

Môj otec strašne nenávidel komunistov a toto som po ňom aj ja zdedil. Už za bývalého režimu som na každom pracovisku (vo VSŽ kde som pracoval) dával mojim nadriadeným pracovníkom zreteľne najavo, že ja sa nemienim prikloniť k takým pravidlám aké vtedy panovali, že tí, čo vstúpili do KSS, respektíve KSČ mali automatický výhody a úľavy, a kdekoľvek len mohli, tak to zneužívali vo svoj prospech.

Lenže po 89 roku sa v tejto oblasti vôbec nič nezmenilo, ba priam ešte viac takýto systém funguje a princíp tkvie v prezliekaní kabátov. Takí ľudia, ktorým slová česť a charakter môžu byť na hony vzdialené, či presnejšie povedané môžu im byť ukradnuté, tak tí to robia v pravidelných intervaloch a to na princípe, ktorá politická strana podľa preferencii môže najlepšie uspieť vo voľbách.

Už minimálne 15 rokov som zvažoval, že založím politickú stranu, ale práve kvôli tomu, že viem ako sa do politickej strany vedia natlačiť takí bezcharakterní ľudia, tak som zakaždým od môjho úmyslu upustil. (Samozrejme aj keby som sa rozhodol založiť stranu, kde by som zobral na to peniaze. Určite by som nepostupoval tým systémom ako to robia tie strany, ktoré sa spoja aj s čertom, len aby sa dostali k moci.) Ale teraz som sa už konečne rozhodol, že životných skúsenosti už mám požehnane a určite budem užitočný pre Košice ako nezávislý poslanec na magistráte. (Pochopiteľne ak ma občania zvolia.)

Takže vážení nenapraviteľní Rómovia, teraz všetko záleží už iba od občanov, ale ak ma zvolia, tak nebudete mať pokoja kým budem žiť. A hoci skončím tak, ako Róbert Kenedy, ale ako píšem kým budem žiť tak už zaručene nebudete robiť nelegálne skládky z odpadkov za svojimi blokmi, ale ani nebudete robiť neporiadky pri kontajneroch na sídlisku KVP!!! Ja na rozdiel od niektorých kandidátov si od vás hlasy nekupujem a ani kupovať nebudem. Vás je iba 10 % a ak majoritní občania pôjdu k volebným urnám 27 novembra a dajú svoje hlasy tým ľuďom o ktorých naozaj vedia, že to, čo sľúbia, tak aj urobia, tak už teraz vám, všetkým ktorí kradnete môžem jednoznačne sľúbiť, že pôjdem veľmi tvrdo po vašich prstoch a postarám sa napr. aj o to, aby Východoslovenská energetika na Luníku IX nie iba dočasne odpojila niektoré bytové domy od elektriny, ale hoc aj natrvalo! Budete pri sviečkach, keď nechcete platiť a môžete sa sťažovať iba tak na lampárni, lebo vám v tom nepomôže ani Štrasburg.

Vážení Rómovia musíte si konečne uvedomiť, že my Gadžovia už máme toho skutočne plné zuby, aby sme na vás stále iba doplácali. My za to nemôžeme, že ste takto dopadli. Teraz za tento svoj stav sa môžete poďakovať vašim úžerníkom, ktorí na vás zbohatli a im tento systém veľmi dobre vyhovuje. Ich netrápi to, že mnohí z vás  nemáte prácu a že už poniektorí ani, čo vložiť do úst, hlavne, že sa oni majú dobre!!!

Rusko vyskúšalo dve strategické rakety

24.08.2019

5.10.2018 som napísal blog: Trump/Putin – dvaja kohúti na jednom smetisku! https://kormidlo.blog.pravda.sk/2018/10/05/trump-putin-dvaja-kohuti-na-jednom-smetisku/ - V ňom som okrem iného uviedol viac »

Niektorí Slováci až príliš podceňujú africký mor ošípaných!

24.08.2019

Môže sa im to nebezpečne vypomstiť. Neuvedomujú si totiž, že táto situácia je veľmi vážna. Mor sa šíri míľovými krokmi, ale niektorí občania robia tajne zakáľačky. Mäso a mäsové viac »

Holokaust je správna vec. . .

23.08.2019

1,4 percentá mladých ľudí vo veku 15-20 rokov sa v teste o holokauste vyjadrili, že holokaust je správna vec. Pripomenul som si časy, keď som chodil na základnú školu ja... tiež som nemal rád viac »

Hongkong Čína demonštrácia polícia zásah

Polícia v Hongkongu zatkla počas nočných protestov takmer tri desiatky ľudí

25.08.2019 08:30

Polícia použila slzotvorný plyn po viac ako týždni väčšinou pokojných demonštrácií v tejto bývalej britskej kolónii.

potraviny, zelenina, výživa

V obchode s potravinami sú Česi v hlbokom mínuse, najmä pre dovoz mäsa

25.08.2019 07:17

Ak sa niečo nezmení, bude schodok českého agrárneho obchodu najhorší, mohol by presiahnuť aj vlaňajších rekordných 40 miliárd Kč (1,55 miliardy eur).

pôda, peniaze, eurá

Mor a obchodné vojny menia svet

25.08.2019 07:00

Číňania sa v priebehu jedného týždňa dohodli s Rusmi na dodávkach pšenice a sóje. Predtým trvala príprava takýchto dohôd celé mesiace.

Marian Kočner

Koho nachytajú Kočnerove správy a ktorý politik rozhodne voľby?

25.08.2019 06:00

Od postoja jednej menšej strany môže po budúcoročných voľbách závisieť či sa dostanú k moci súčasné koaličné strany alebo opozícia.

kormidlo

Mojim životným krédom je spravodlivosť a tou sa snažím riadiť. Ale v poslednej dobe svojou otvorenosťou už začínam liezť na nervy poniektorým ľuďom, takže asi sa im nepáči moja fotografia - asi budem musieť navštíviť plastického chirurga, aby som sa im zapáčil. :-D

Štatistiky blogu

Počet článkov: 838
Celková čítanosť: 2438266x
Priemerná čítanosť článkov: 2910x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy